Jump to content

Moto Zajednica

9. Moto GP Sachsenring, Njemačka

Recommended Posts

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Cuveni Superbike magazin vec otpisuje Rosija.

 

Consider this. Rossi is 32. He's won everything. The Ducati isn't working. He's still under contract next year to Ducati. There's no suggestion that his faithful Australian crew and Italian boffins are getting on. Rossi will be 33 when he can move teams and then, who could afford him? Who would want him? Honda? Yamaha? Can you see Rossi riding for a satellite team in MotoGP? I reckon he's won his last MotoGP race. I could see him on a podium, maybe, race win? Thanks for the memories – but everything has to end sometime.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

I da dodam najvaznije: Stoner je ovu statistiku gradio na motoru na kojem Rosi ne moze da se sastavi.

 

Potpuno se slažem sa tom konstatacijom.

 

@Ninja66

 

Ja ne bih to tvrdio pre nego vidim sledeću sezonu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

I dalje mislim da se Yamaha zeznula sa otpustanjem Rossija. Prvo na ovom motoru, sad ne znam da li bi uradio sto i Lorenzo, ali sto i Spies, sigurno da. Jedna pobjeda i jedno trece u devet trka su Benove posjete podijumu. Mislim da bi to bilo dostizno za Rossija na Yamahi. Kostala ga je ona proslogodisnja povreda. E sad sta je tu prava prica, da li je to samo radi para ili je bas morao da klizne, pa mu odlazak Stonera dosao k`o kec na deset, nadam se da cemo u narednim godinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Meni se sve više i više čini da su u Ducatiju ovu godinu otpisali i da ne žele da bacaju novac na mašinu koja se više neće ni voziti dogodine. Izgleda da su se preorijentisali na sledeću sezonu i na 1000ccm, a ovu 800-tku su rekli...jeb...snađite se , vozite kako znate i umete ionako smo donji ove godine, ili što bi se naški reklo...ma pišaj ga, gotovo je :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Zato i kažem da ne bih otpisivao Rossija, odnosno Ducati, jer se crveni dobro snalaze kada su u pitanju novine. Kada se prešlo sa 990 na 800 imali su najbolju mašinu, pa je moguće da će se i naredne godine ponoviti ista stvar. Voleo bih da za koju godinu u kraljevsku klasu uđu i BMW i Aprilia.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: West Serbia
  • Motocikl: BMW S1000RR

Niko njemu iz Yamahe nije rekao: Odlazi! Rekli su mu samo da ce mu smanjiti platu, da bi mogli da povecaju Lorencu.

Ako je toliko dobar, zasto nije pristao i Lorenca poslao tamo odakle je i dosao i tako pokazao koliko je bolji od ostalih i sta ce se dogoditi sa bilo kim ko pokusa da mu otme presto u Yamahi! Ovako ispade da su mu ucinili uslugu i dozvolili mu castan odlazak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1118 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Izgleda da sam propustio dobre trke,nisam od petka bio kuci.Acime u pomoc,treba mi link za skidanje trka. :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Niko njemu iz Yamahe nije rekao: Odlazi! Rekli su mu samo da ce mu smanjiti platu, da bi mogli da povecaju Lorencu.

Ako je toliko dobar, zasto nije pristao i Lorenca poslao tamo odakle je i dosao i tako pokazao koliko je bolji od ostalih i sta ce se dogoditi sa bilo kim ko pokusa da mu otme presto u Yamahi! Ovako ispade da su mu ucinili uslugu i dozvolili mu castan odlazak...

 

Ma sve mi je tu zakukuljeno i zamumuljeno. Isto kao sto se tek 4-5 godina kasnije saznala prava istina o prelasku u Yamahu, ko je kome dolazio, ko je pregovarao, sta je nudio, sta ko dobio,..., e tako mislim da ce biti i sada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Lalajka za direktora Republičkog zavoda za statistiku. Taj će dokazati čak i da se ovde bolje živi nego u Švajcarskoj. Nego nešto razmišljam i čini mi se da Stoner stvarno nema dece!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

U februaru ove godine se pričalo da će postati otac, ali se Adriani baš ne vidi nešto stomačić, tako da izgleda ništa od toga za sada. Možda nema ko drugi da mu drži suncobran :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Zato i kažem da ne bih otpisivao Rossija, odnosno Ducati, jer se crveni dobro snalaze kada su u pitanju novine. Kada se prešlo sa 990 na 800 imali su najbolju mašinu, pa je moguće da će se i naredne godine ponoviti ista stvar.

Bogami teško, prema informacijama koje imam Stoner je u Herezu na 1000cc testu imao zastrašujućih 2 sec. bolje vreme nego na 800cc mašini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja