Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha FZS 1000 FAZER 2003 god.

Recommended Posts

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Ljudi za kes ekstra spustam cenu .

 

Zbog selidbe nisam u mogucnosti da se cesto budem na forumu pa najbolje ako nekog nesto interesuje na SMS ili mob ..

 

Pozdrav !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

CENA ZA KES 4000 evra .

 

U zameni 4500 .

 

Dolazi u obzir manji enduro i kros motor ili neki maxi skuter ( burgman ili slicno ) i vasa doplata .

 

 

HITNO !!!!! 4000 4000 4000 4000 4000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Motor je kupljen od prvog vlasnika (mog prijatelja) koji ga je kupio novog u Italiji i uvezao kad se vratio da zivi ovde, ja sam drugi vlasnik, Draza je treci, tako da je sigurno doslo do nesporazuma da je motor nemac :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Teočin, Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha yz125 2003

ljudi ko gleda na motoru potrosnju za njega i nije motor nije motor za svakog ....srecno sa prodajom lep motor :zdravo:

 

Draza je lepo objasnio razliku u potrosnji i definitivno je covek u pravu,,,,,,,a ti naravno nisi,,,,,,,,,kada vozis 7 meseci u godini pa na mesecnom nivou potrosnja goriva bude (30 dana u mesecu) 2Litra razlike to je 60 litara na mesec x 7 meseci=420 litara Minimum! x 130dinara iznosi za 7meseci ukupno 54,600 MALO LI JE??? A iz iskustva dugogodisnjega znam da ta cifra zna biti i mnogo veca od ove kalkulisane

 

 

:Mina:prelep motor srecna prodaja.....

 

 

 

Ja mislim da si se ti malo preračunao sa tom računicom, ako svaki dan uštedi 2l na 100km, to znači da i mora da pređe tih 100km kako bi uštedeo, tj. 3 000km mesečno i 21 000km za tih sedam meseci kako bi uštedeo 54 600din. A tu kilometražu ne verujem da iko pređe realno sa motorom, do 10 000km je ok, a i to je ekstrem. Realno je da prosečan vozač po sezoni pređe 6000-7000km što bi značilo da je ušteda oko 120-140l ili 160-180e za sezonu, što i nije neka cifra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Ja nikad nisam ( sem ove sezone ) prelazio espod 15000 km . Desavalo se i po 22000 . Pa mi razlika u potrosnji kud i kamo znaci .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Teočin, Gornji Milanovac
  • Motocikl: Yamaha yz125 2003

Znam to, ali kao što sam rekao, retki su ljudi koji prelaze preko 20 000 godišnje, draža je izuzetak, možda 10% bajkera toliko pređe za sezonu i njima razlika u potrošnji znači. Mada ko ima para za motor 1000ccm 2004+ godište taj ima i za gorivo. Ja imam nekoliko drugara koji nemaju ni za servis motora, jedan nije menjao ni ulje čak dve sezone a prešao je preko 10 000km. Ono kinte što skrpe, to daju za gorivo. Tužno ali istinito1jok.gif

 

I da ne zaboravim, stvarno ti je lep motor, ja baš gotivim fejzerice, srećna prodaja0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Koja je cena ?

 

Imao sam jednog mislim da je 2007-o u ponudi ali sam ga odbio jer mi je bila mala doplata . Tj. trazim motor sa sto vecom doplatom jer Fazera prodajem zbog stambenog problema .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Moze i zamena za materijal za grejanje ( kotao na struju , cevi , radijatori .....) za stan od 100 kvadrata i doplata .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Ne bi druze zamenu . Treba mi kes da resim jos dosta stvari oko stana . I ako bi menjao trazio bi sto jeftiniji motor sa sto vecom doplatom . Pusti ti ove usijane glave sa komentarima sto brljaju i pisu gluposti . Bar 10 clanova moze da potvrdi da mi je trenutno novac potreban radi sredjivanja stana . Ako novac dodje sa neke druge strane bice mu vracena cena i onda ce doci u obzir zamene za veci enduro . Ovako sada zanimame samo kes ili sto jeftiniji motor .

 

Cena za kes 3900 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

NIje valjda da svi imate motore i nikome ne treba ovako lep dobar i povoljan motor .

 

Popodne nove slike sa novim vizirom .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Imam motor ali mi se svidja ovaj tvoj. Jel te interesuje mozda zamena za vinograd, 150km od Soko Banje ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja