Jump to content

Moto Zajednica

Vudu imao udes...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Upravo sam bio sa Saletom na Urgentnom.. Za sada je ok i biće prebačen u Valjevsku bolnicu uskoro.

Sledi samo mirovanje i odmaranje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ljudi, manimo prepucavanja, jedan od nas, jedan veliki čovek i drug je imao nezgodu. Na nama je da budemo uz njega i da mu poželimo što brži i uspešan oporavak

Upravo tako.

Brz oporavak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

culi smo se pre par sati, cim su mu vratili telefon. OK je, dobro se zavrsilo za sada, cim predje u Valjevsku bolnicu, znace sve potanko da li je jos nesto negde za proveru, ali se oseca dobro, veseo je i koliko sam ga razumeo, brzo ce nazad u pricu. Sad, ne znam bas da li na motor, ali oko motora ce se sigurno vrzmati :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova

zelim coveku brz oporavak naravno, ali te price "hteo je sve da nas pogazi ili ovde navedeno heto je da pobegne ali mu je otpao tocak "pa kako onda znas da je hteo da pobegne, verovatno je jos i  u gepeku imao automatsku pusku u slucaju da nas sve ne dokrajci.... igrom slucaja bio sam na tom putu kada je prolazila kolona i imala je policisku pratnju, kasnije je bio zastoj na nadvoznjaku kada se to desilo ,po recima policajca koji je takodje motorista  kaze " da su se ocesali na beloj  srednjoj liniji " jer i sa jedne i sa druge strane nadvonjaka je krivina ...da neko ne shvati pogresno , naravno da ima raznih budala i u nasim redovima i u redovima vozaca automobila, po mom misljenju ovo je klasicna greska jednog od njih ...jos jednom brz oporavak i da  si ponovo na tockovima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

Pozdrav svoj bajkerskoj braci !

Ovim putem da se zahvalim svima koji su pokazali iskrenu brigu i uputili zelje za sto brzi i uspesniji oporavak !

Povrede jesu teske,ali Bogu hvala,ne i neprebolne,pa se nadam vec sledece sezone susretu na dva tocka  ;)

ZIVELI !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Pozdrav svoj bajkerskoj braci !

Ovim putem da se zahvalim svima koji su pokazali iskrenu brigu i uputili zelje za sto brzi i uspesniji oporavak !

Povrede jesu teske,ali Bogu hvala,ne i neprebolne,pa se nadam vec sledece sezone susretu na dva tocka  ;)

ZIVELI !!!

 

Brate Sasa dobro nam dosao. :) :) :) Drago mi je cuti da si dobro i da si stigao kuci. ;):D Samo polako i dace bog da se i prije iduce sezone sretnemo na drumu. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12241 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Drago mi je da se dobro oporavljaš druže.

 

Pozdrav i što pre na 2 točka ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Au, doktore.... sasekoh se kada mi je Crven Ban juce u Valjevu rekao za tvoj udes! Dobro je da se oporavljas i da povrede nisu (pre)teske!

Ne daj se, svako dobro ti zelim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja