Jump to content

Moto Zajednica

Aktivni Ves Cheris - Porucivanje na tel 060 50 40 606

Recommended Posts

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Jel moze neko da napise gde je proizvodnja kod Ade Huje, to mi je u komsiluku pa da odem da uzmem to, ide zima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: F 650 GS Single

Pozdrav  :)

 

Nekoliko ljudi me je zvalo u toku ove nedelje, ali nisam mogao da se javim pošto sam bio van zemlje. Svi zainteresovani me mogu od ponedeljka (04.okt.) ponovo dobiti na 060/5040-606. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3504 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Danas sam isprobao u vožnji (sedamdeset kilometara) Cheris veš koji sam dobio pre par dana. Iskreno ovaj mi je veš delovao prilično "neuverljivo" na prvi pogled. Kad sam krenuo iz Aleksinca prema Nišu nisam imao ovaj veš na sebi. I bilo mi je prilično "hladnjikavo). U Nišu sam obukao veš, vozio se po gradu ...  . Vrlo "čudan" osećaj kad se obuče! Ali prijatno. Na povratku prema Aleksincu nije bilo mnogo hladno ni  pri većim brzinama (probano do 150km/h). Radi probe sam stao i skinuo Cheris majicu i obukao onu "običnu" koju sam prethodno bio nosio. Razlika je zaista bila veoma primetna.

Ja u ponedeljak naručujem još jedan komplet za sebe (XXL), jedan za moju gospođu (S) i jedan za burazera (L).

Pa verovatno daju neki količinski popust? ;)

 

P.S.  A jel velika "filozofija" za proizvođača da od ovog materijala pravi podkape, čarape, podrukavice? Mislim da bi to išlo "ko alva".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Kupio danas dva para, kvalitet je na zadovoljavajucejem nivou. Posjedujem vise parova aktivnog termo vesa, koje koristim i na motoru i na planinarenju i dobro sam upoznat sa tematikom.

Mogu slobodno da kazem da je Cheris na nivou sa boljim proizvodjacima a cijenom je mnogo povoljniji. Preporuka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XL, 460 postova
  • Lokacija: Београд, југ
  • Motocikl: BMW F800GS, HONDA XL200R, HONDA SH125i

Jel može neko da me uputi koji mi broj treba??

Visok 189 cm, težak 84 kg..

Hvala unapred  ;)

 

И мене ова информација занима па да поручујем...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Jel može neko da me uputi koji mi broj treba??

Visok 189 cm, težak 84 kg..

Hvala unapred  ;)

 

Ja sam 182 i tezak 87kg, uzeo sam XL. U nogavicama je ostalo jos 3-4 cm duzine, tako da probaj sa XL ili XXL.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Jel može neko da me uputi koji mi broj treba??

Visok 189 cm, težak 84 kg..

Hvala unapred  ;)

 

Mislim da bi se spakovao u XL.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Kupio sam L veličinu (ja sam 182cm visok i oko 80kg težak) i paše mi extra. Vozim se u njemu po ovom vremenu na oko 10 C i stvarno je prijatnija vožnja. Uzeo sam takođe i donji veš i moram da ga pohvalim, za te novce teško da može bolje da se nađe, kao i da pohvalim Bojana na ljubaznosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Ja juce kupio posto su mi jako blizu,danas vec isproban vesh i jako sam zadovoljan.

Sve preporuke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ja vozao juče po onoj zimi ceo dan. Dobro je. Pošto imam stomačinu više bi mi odgovarao donji deo da je napred plići a pozadi dublji. Mislio sam da će mi biti goli bubrezi pošto je i gornji deo malko kratak, al je sve jako rastegljivo i stoji kako treba. Kad se obuče fest je, onako pripijeno uz telo. Sliko bi se al me sram, smešan sam u ogledalu ko bioskop. Očekivao sam da će da me steže, međutim uopšte se ne oseća na telu nigde, jedino što se oseća toplo, odnosno nije zima i danas po onom suncu, vruće mi a ne oznojih se, kako se obično dešavalo.  Baš prijatno za nošenje, ko da ne postoji na telu. Visok sam 187, kile krijem, uzeo XXL, najveća. Gornji deo rukavi knap, normalne ruke. Nogavice malko pretekle al taman lepo pokrivaju do ispod zglobova preko čarapa, tako da je odlično i sigurno može da obuče neko bar 10 cm višlji. Vido čoveka koji je za broj deblji od mene i on nosi 2X već od letos, znači materijal je dobar i trpi poveće istezanje. Nisam znao ni šta je ovo nit kako je dobro, van očekivanja zaista. I naravno, cena je baš drugarska, očigledno je da je zarada krajnje minimalna, da idu na promet i da računaju na duge staze a ne preko noći, što inače nije manir naših "biznismena". Topla preporuka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

verujem da je dobar a koliko kosta i gde da kupim

 

Imaš višlje telefon vlasnika, takođe sam negde naveo sajt i tamo imaš sve što te zanima. Dogovor je sa vlasnikom da forumašima daje povlašćenu cenu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3504 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Već sam napisao svoje iskustvo sa ovim vešom, pa sam pre nekoliko dana poručio još jedno za sebe, za suprugu, za burazera (paket za Niš) i za kolegu iz Leskovca. Za Niš je bilo najzgodnije da se roba dostavi  kod supruge na poslu (GO Crveni Krst - Niš), jer kući pre podne nema nikog. Bojan me je obavestio da trenutno nije bilo tih veličina i da će da pošalje robu kako bi stigla u ponedeljak (prekosutra). Takođe me obavestio i da će roba da bude skuplja za iznos prevoza (što je normalno).

E sad sledi zaplet. Ja sa društvom danas (subota) iz Aleksinca krenuo motorom prema Staroj Planini (Babin Zub), preko Soko Banje i Knjaževca, kad me čovek iz Siti Expresa obaveštava da je robu odneo na adresu koja mu je data (GO Crveni Krst - Niš), ali da tamo nikog nema pošto je neradan dan!

Ja okrenem motor (iz Soko Banje) i odem u Niš da robu ne bi vratili! Nađem "kurira" i preuzmem paket.

Međutim "otkupna cena" za paket (sa tri "kompleta" veša)  bila je 3.560 din + 400 din prevoz

Moguće je da proizvođač više ne daje "bajkerski popust" (1.040 din) na ovaj veš, ali mi je nekako sumnjivo nisu li možda "putni troškovi" duplo nalaćeni od strane prevoznika?

Dakle nije u pitanju cena veša, nego samo da utvrdimo šta je u pitanju. Ja sam inače tu razliku u ceni "kompenzirao" time što sam umesto planiranih 300 km (do Bainog Zuba i nazad), prešao svega 120 km i tako uštedeo gorivo.  ;):)

A veš je i danas na putu "položio ispit". Dakle odličan je. Moja preporuka.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Juče stigao veš, isporuka lična na ruke. Nije da ga hvalim (veš) ali je zaista dobar pa sam naručio još jedan komplet za mene i jedan za dragu. Pri svemu, cena nije odlučujući faktor. Za ovakve stvari prvo gledam kvalitet i da li mi odgovara pa tek posle razmatram cenu. Ovde je odnos kvalitet-cena potpuno na strani Cheris veša.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja