Jump to content

Moto Zajednica

Night wolves MG srbija

Recommended Posts

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Ko koristi gps ove koordinate mogu da mu budu od koristi  43°19'14.05"N  21°56'52.23"E

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

E pa mi bili pun kombi,videli,pojeli jagnje,lepo se proveli i nemam reci vise o tome.Nama je bilo extra a ko nije bio pa ne mora ni sledeci put da dolazi.Nesto lepo sam primetio prvi put na nasim prostorima=NEMA PUCACA hvala Bogu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Bio i Pera.Sta reci,to treba doziveti.Vise o samom skupu sam napisao na forumu coper srbija,pa ako nekoga zanima.

Fonzi i ostaloj braci iz Rusije,Bugarske i Makedonije svaka cast.Drago mi je da sam imao priliku da upoznam predsednika Vukova  Hirurga,harizmaticnog coveka koji iz sebe zraci verom i pravoslavljem.

Evo malo slicica.

 

242931D1-6207-A844-BD3D-BCDC4F452CFB_thumb.jpg

 

5413E9F7-6EBD-FB4B-932E-7CC5B841F31C_thumb.jpg

 

545A461A-72C3-1144-98A9-F60ABABE0951_thumb.jpg

 

D2AF3037-136C-EC48-907C-FDF52CEC2BA4_thumb.jpg

 

2309B1D2-D602-7246-8966-EF77A4277EA3_thumb.jpg

 

F9CA0BFB-2C73-2146-8BE1-F8922B76E10A_thumb.jpg

 

75BE2E03-37D4-5E43-AA32-60A356030E89_thumb.jpg

 

84AECC22-DFDB-454F-A97D-20B9E3B3193D_thumb.jpg

 

76176178-A925-BA43-B32C-9AA51523B216_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Mnogo hvala svima koji su dosli i ispostovali nas,ako nesto nije bilo u redu ne zamerite bice bolje drugi put.

 

Ovom prilikom takodje zelim da prenesem reci hvale predsednika NWMG Hirurga koji je  odusevljen docekom kakav ste mu uprilicili i uopste gostoprimstvom Srba i prijateljskih nam klubova.

 

Bogu hvala da se Srbi konacno pokazu slozni kakvi bi inace i uvek trebali da budu i prikazu u pravom svetlu pred ljudima koji nas smatraju svojom bracom i bezrezervno veruju u nas.

 

Hvala Vam svima jos jednom i vidimo se na putevima belosvetskim.

 

 

Nasa Istorija,Nasa Legenda,Nas Put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Prince jl 125-11, Transalp XL 600 V

Skup je bio odlican, dobra muzika , ljubazni domacini, lepo zamisljena organizacija, defile takodje lepo zamisljen ali ocigledno vecini pre polaska treba detaljno nacrtati i objasniti sta znaci voznja po dvoje u koloni, jer cim smo izasli na malo siri put odmah je pocelo guranje i preticanje, jedino je celo kolone nastavilo da vozi po dogovorenom  pravilu, zatim su se ugurali lokalni skuterasi, poceli da se uplicu izmedju motora, preticu, guraju bez ikakvog pravca i smera, kom se kako cefne.Sve u svemu odlican skup, dobra organizacija, lepo smo se proveli, a sto se tice ponasanja u defileu to je vec stvar vaspitanja i obrazovanja samih ucesnika a ne greska organizatora koji su sve stvarno lepo zamislili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Skup je bio odlican, dobra muzika , ljubazni domacini, lepo zamisljena organizacija, defile takodje lepo zamisljen ali ocigledno vecini pre polaska treba detaljno nacrtati i objasniti sta znaci voznja po dvoje u koloni, jer cim smo izasli na malo siri put odmah je pocelo guranje i preticanje, jedino je celo kolone nastavilo da vozi po dogovorenom  pravilu, zatim su se ugurali lokalni skuterasi, poceli da se uplicu izmedju motora, preticu, guraju bez ikakvog pravca i smera, kom se kako cefne.Sve u svemu odlican skup, dobra organizacija, lepo smo se proveli, a sto se tice ponasanja u defileu to je vec stvar vaspitanja i obrazovanja samih ucesnika a ne greska organizatora koji su sve stvarno lepo zamislili.

 

 

Proci ce vreme dok se obrazuju pojedini ucesnici defilea da se ponasaju kako bi trebalo,ali smatram kad se nesto krene kako treba i ako se istraje rezultat je neminovan,jer samo dobra organizacija deli rulju i grupu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova

Skup je bio odlican, dobra muzika , ljubazni domacini, lepo zamisljena organizacija, defile takodje lepo zamisljen ali ocigledno vecini pre polaska treba detaljno nacrtati i objasniti sta znaci voznja po dvoje u koloni, jer cim smo izasli na malo siri put odmah je pocelo guranje i preticanje, jedino je celo kolone nastavilo da vozi po dogovorenom  pravilu, zatim su se ugurali lokalni skuterasi, poceli da se uplicu izmedju motora, preticu, guraju bez ikakvog pravca i smera, kom se kako cefne.Sve u svemu odlican skup, dobra organizacija, lepo smo se proveli, a sto se tice ponasanja u defileu to je vec stvar vaspitanja i obrazovanja samih ucesnika a ne greska organizatora koji su sve stvarno lepo zamislili.

Na svakom skupu se ubace i smaraju tim prdavcima.Kvare mocnu sliku sa dvotockasima koje zovem moped a nikako motorcikl.Uvek ista prica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Aprilia Caponord

Skuter nije motor !!!

(mada malko lici)

I ne znam koji ce andrak u defileima.

To kad se skuterasi prikljuce koloni u defileu, odma mi padne na pamet da bi mogli i postari, organizovano, pa dzipadzije, pa onda lovci i svi redom JURIS !!!!

 

ps

nemam nista protiv skuterasa, kao ni sahista naravno, al mislim da bi trebalo svako da pravi i posecuje svoja dogadjanja, ja  ne idem na sahovske turnire, a znam kako idu figure.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova

Bedno deluje kod onakvo jakog defilea,jakih i lepih masina,pojave se skuteri u uprskaju celu sliku.Ali to je svuda tako.Da pravim skup,ostavio bih natpis da motorijada nije skuterijada. >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Bedno deluje kod onakvo jakog defilea,jakih i lepih masina,pojave se skuteri u uprskaju celu sliku.Ali to je svuda tako.Da pravim skup,ostavio bih natpis da motorijada nije skuterijada. >:(

 

Isto tako bedno deluje kad dodje neki  celavi bilmez sa k7 i pocne da turira,tockari i svasta drugo na defileu,kvareci urednu organizovanu kolonu...a svi ste se uhvatili za skuterase..vecinom ste u pravu,klincadija na skuterima je najgora,al` nemojte da generalizujete..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Aprilia Caponord

Ama mislim da se nismo ponajbolje razumeli.

Ogroman broj mladih decaka koji sad voze skutere i sa radoscu se prikljucuju defileima sutra ulazi u svet veceh motorcikala i da ne tupim mnogo to je sasvoim ok. Sa 16 godina svakako neces da vozis GS-a, Harley-a ili sta ti ja znam. A i zakonski nije moguce. I lepo ja da mladi dodju na skup i eventualno se prikljuce koloni u defileu, ali mozda na kraju kolone i organizovano ili slicno. Al' da ja gledam ko ce da me tresne skuterom u defileu i njihovu trku i ludijanje u koloni to mi svakako na pamet ne pada. I nazalost zbog takvih a i onih drugih koji sa svakakvim napravama na cetiri tocka koje se u svetu inace upotrebljavaju u poljoprivredi i sumarstvu, ogroman broj motorasa izbegava defile sto je svakako greh prema organizatoru. I ovo se generalno odnosi na sve skupove.

I da ovaj skup nije organizovao g.Fonza sa prijateljima ni na ovaj defile ne bih isao.

Naravno ovo je samo moj stav.

 

Nego udaljismo se od teme.

A skup je bio perfektan kako sam i ocekivao.

Veliki pozdrav za prijatenlje iz Nisa koji, cinimi se, preksinoc dojezdise iz Moskve. I za naseg Duleta koji je zajedno sa njima branio boje MK Smak.

 

Sad razmisljam da otvorim novu temu: "Kako organizovati defile na moto skupu"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja