TDM Srbija

Pre sat vremena, Zloboleon je napisao:

@thepainkiller Pa znam. Ti i i ja smo tu negde u isto vreme kupili TDM-a i ako se dobro sećam, za slične ili čak iste pare. Nisam znao da si i ti takve pare sručio u svog. I za koliko si ga na kraju prodao?

Prodao sam ga za 1500 sa 3 kofera, Race Ada auspuhom, novim lancem, lančanicima, disk pločicama,dobrim gumama, registrovanog godinu dana...

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Pre sat vremena, Zloboleon je napisao:

To zvuči kao rešenje - gde to da kupim? Ne znam ni šta bih kucao u google.

A posle, jel ga možeš otvoriti? Pošto kažeš da si čekao da se osuši. Jel možeš dati neke detaljnije instrukcije šta mi je činiti?

(Jovica jeste rekao da se iskrivilo kućište termostata i da bi se i to moralo brusiti ili šta već)

˝Victor Reinz˝ diht masu imaš u svim prodavnicama auto delova. Tuba je negde oko 700 din. Kada se osuši bude kao silikon, ali jako dobro drži za dosta materijala. Ako baš budeš hteo da rastaviš termostat posle, možeš bez problema. Kao i dekle na motoru kada se zadihtuju diht masom (u principu se ta Reinz masa za to i koristi) posle nekog vremena možeš posle rastaviti kad god...

0

kod mene je pomogla druga o ring gummica

0

pre 11 minuta, Maticsasa je napisao:

kod mene je pomogla druga o ring gummica

To pomaže jedino ako poklopac kućišta termostata nije deformisan...

0

pre 55 minuta, thepainkiller je napisao:

To pomaže jedino ako poklopac kućišta termostata nije deformisan...

... a na bezmalo svim je deformisan kao sto si rekao zbog samo dva srafa,ovo za Reinz silikon takodje potpisujem,moj je zalepljen 2012 u zimu i drzi do sada! :takoje:

0

Pre 4 sati, Zloboleon je napisao:

Drage kolege, jeste imali momenat da ste se umorili od toga da popravljate motor tj. nosite ga kod majstora? Pošto sam ja izgleda došao te tačke.

Volim svoj motor, ali čini mi se, koliko god para da uložim u njega, nikako da dođe na liniju. Nosio sam ga kod 4 majstora i potopio oko hiljadu evra u njega i i dalje ne ide kako treba... Jel to normalno? Ponekad mi se učini da je više dana proveo kod majstora nego što sam ga vozio :(

Danas sam mu zamenio sajlu kilometar sata, a jedan od sledećih dana moram da potražim, kupim i zamenim o-ring termostata. Pa onda sledeći vikend opet kod Bokilića, jer ili delovi za karburator ne valjaju (kao što kaže Bokilić) ili nije dobro podešena smeša ili kurac bi ga znao šta...

Toliko već želim da mogu da sednem na njega i vozim se bar dva meseca bez problema i straha da ću (opet) ostati na sred puta. Ali nikako, pa nikako.

Ajd polako ti nama napisi sve simptome koje ima masina pa da vidimo,svako je imao po neki problem pa cemo te savetovati ko je kako sta resio.

Za pocetak kakve su svecice (ako sumljas na smesu) i iglice na kom su podeoku?

@thepainkiller u subotu mi stucnuo motor par puta,jedva primetno ali sam osetio,neces verovati,otvoren put i desni jak bocni vetar! :aha:

0

Pre 6 sati, bdada je napisao:

@thepainkiller u subotu mi stucnuo motor par puta,jedva primetno ali sam osetio,neces verovati,otvoren put i desni jak bocni vetar! :aha:

Kod mene je problem pravio levi bočni vetar na otvorenom putu... :) 

0

pre 3 minuta, thepainkiller je napisao:

Kod mene je problem pravio levi bočni vetar na otvorenom putu... :) 

Pardon,levi je bio takodje. Legnem i razmisljam,sta sam napisao posto sam bio krmeljiv,jeste ipak je bio levi.

0

pre 1 minut, bdada je napisao:

Pardon,levi je bio takodje. Legnem i razmisljam,sta sam napisao posto sam bio krmeljiv,jeste ipak je bio levi.

Da nismo otkrili neku fabričku manu 3vd TDM-ova...? :lol:

0

Moguce,ali necu da se upustam u resavanje,ne ne,sreca pa ne zivimo u Banatu  :)

0

pre 8 minuta, bdada je napisao:

Moguce,ali necu da se upustam u resavanje,ne ne,sreca pa ne zivimo u Banatu  :)

Nemoj ni pokušavati...ja sam živce pogubio, a opet nisam siguran da sam 100% rešio taj problem... Mada, novi vlasnik mi se ne žali. :D

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.