Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha TDM 850 1998god

Recommended Posts

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Svilajnac

Na prodaju Yamaha TDM 850 1998god presao 25000km u perfektnom stanju. Registrovan do 04.2010god.

Teflonska creva, MRA vizir, Laser auspuh, gume odlicne, lanac i lancanici odlicni.

Cena 2900e podlozna dogovoru

065-57-77-657 Dejan

 

100_1610.jpg

100_1611.jpg

100_1612.jpg

100_1613.jpg

100_1614.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Svilajnac

Steta na motoru procenjena na 50e. Vec je prosledjen na popravku. Cena ostaje ista 2500e

Registrovan motor '98 godiste za te pare mislim da je korektno.

Veoma mi je hitno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Svilajnac

Pao sam u mesto na desnu stranu i polomio ruku. I zbog ostecenja na maski je takva cena. Ako mu nadjes jednu jedinu manu vise od onoga sto sam napisao ti me slobodno pljuni. Imam neke druge planove koje treba da realizujem a inace imam 5 motora u garazi i 3 oldtajmera. A i zena treba da mi se porodi za jedno mesec dana. Imam vise razloga da ih prodam. A i nisu mi neophodni jer dok mi ruka ne ozdravi necu moci da vozim motor. A i kad mi ozdravi imam jos jedan motor na raspolaganju i dva slupana da popravljam. Nadam se da sam vam odgovorio na sva vasa pitanja i zablude. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Motor je kao lutka,i vredi barem 3000€,ali decku bukvalno gori za pare,isti slucaj je bio i sa prodajom mog vfr-a,svi pitaju,sta mu fali kad je tako niska cena,najbolje bi bilo da vam se javi lik koji ga je kupio od mene,uziva u dobrom motoru za male pare,tako ce proci i onaj ko kupi ovaj motor

Sory za off,ali morao sam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Svi utopisti koji misle ili bi voleli da ovaj motor vredi 3400, neka pogledaju malo cene oko nas, malo bliže i malo dalje. A motor vredi onoliko koliko keša istrese čovek koji dodje po njega i ni Euro više. Možda je to 4000E za ovaj TDM, a možda 2000E. Nikola, ubuduće se suzdrži komentara koji imaju za cilj samo svadju na forumu, a nikakvo interesovanje. Kad budeš imao keša 3400E i bio interesent za model, onda piši da motor vredi toliko i dokaži time što ćeš ga na traženih 2500E ti platiti 3400E. Oglas se zaključava dok autor ne bude imao nove informacije i bude ih prosledio meni na pp, da stignu u oglas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ljudi nije nikakva prevara u pitanju vec mi stvarno i istinski trebaju pare.

Ako znate nekoga ko zeli da kupi dobar motor ovo je idealna prilika.

Motor u odlicnom stanju registrovan.

Cena 2400e Neverovatno hitno!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja