Jump to content

Moto Zajednica

BJB enduro fanovi

Recommended Posts

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

MITAS program od nedelje kod Zorana iz S.Mitorvice u MOTOMAX.

Cijene povoljnije nego u Kiseljaku (za vas iz SRB.nema granice a brza posta dostavi) to je :takoje:

Ima li Njake kakav cijenik?

Daje li povrat poreza?

 

Bivaćeš blagovremeno obavešten ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

MITAS program od nedelje kod Zorana iz S.Mitorvice u MOTOMAX.

Cijene povoljnije nego u Kiseljaku (za vas iz SRB.nema granice a brza posta dostavi) to je :takoje:

Ima li Njake kakav cijenik?

Daje li povrat poreza?

 

Cijenovnik jos nije izasao,,al mi je rekao da ce biti malo povoljni od ovih iz Kiseljaka (i nepoznajem te ljude)

Povrat PDV radi,,,, teko je meni rekao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Pozdrav za sve ljubitelje dvotockasa ovde, nov sam na forumu tako da se izvinjavam unapred za off topic... :D

Naime, trazim za Kawasaki KLR 650 prekidac za svetlo na kom se nalazi navoj za retrovizor (levi), trazio sam po oglasima i nigde nisam nasao.... Pa reko ako iko zna ista o tome da priskoci u pomoc... :)

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Da ne otvaram novu temu, pitanje za iskusne endurase. Imam magarence KLX 300 R 98. god, razmisljam o gumama ali on nosi malo nezgodne dimenzije. 80-100-21 naprijed i 100-100-18 nazad. Pitanje je , da li je greska uzeti 90-90-21 i 120-90-18. Napominjem da nisam pristalica frljatanja dimenzijama na svoju ruku vec samo iz razloga veceg izbora? E da tockovi su 21x1,60 i 18x2,15. Hvala.

 

Da li je moguce da niko ne moze da mi odgovori , a znam da ima forumasa sto su posjedovali isti ili slican motor. KLX 300, KDX 250 ili KDX 200. ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Ovako sam ja gledao u nebo, kad sam išao sa Busmanom i Liberom preko Povlenske kose... :D

 

 

14580_763204090357115_1721204748_n.jpg

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Imao sam kdx220, imao je gume 90/90-21 i 120/90/18

 

Hvala, da li mislis da su dimenzije ok ili je to ipak malo previse, mislim na zadnju gumu ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo i zvanicno da vas pozovem da 21-22.juna dodjete na prvi ENDURO CHALLENGE KOP 2014.

 

Svi su pozvani, za svakoga ima odgovarajuca klasa, i za velike i za male motore...

 

Prijave su pocele i iskljucivo idu preko zvanicnog sajta.

 

http://www.xross-team.com/

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Bravo Koma i ekipo

 

Ekipa iz CG ce se potruditi da dodje i svojijem prisustvom uveca vi skup. Ima da se junacki borimo i uz gusle opjevamo nase junacko odustajanje u sred trke :zdravo::nanana::moto3:

Nestaviste na sajt kolika ni je udaljenost od Cetinja a staviste tamo neki gradic ka Sofiju,Zagreb itd

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Bravo Koma i ekipo

 

Ekipa iz CG ce se potruditi da dodje i svojijem prisustvom uveca vi skup. Ima da se junacki borimo i uz gusle opjevamo nase junacko odustajanje u sred trke :zdravo::nanana::moto3:

Nestaviste na sajt kolika ni je udaljenost od Cetinja a staviste tamo neki gradic ka Sofiju,Zagreb itd

 

Opravdana greska, ispravljeno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Bravo Koma i ekipo

 

Ekipa iz CG ce se potruditi da dodje i svojijem prisustvom uveca vi skup. Ima da se junacki borimo i uz gusle opjevamo nase junacko odustajanje u sred trke :zdravo::nanana::moto3:

Nestaviste na sajt kolika ni je udaljenost od Cetinja a staviste tamo neki gradic ka Sofiju,Zagreb itd

 

Opravdana greska, ispravljeno !

 

Si Lood a ja se salio :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

Evo i zvanicno da vas pozovem da 21-22.juna dodjete na prvi ENDURO CHALLENGE KOP 2014.

 

Svi su pozvani, za svakoga ima odgovarajuca klasa, i za velike i za male motore...

 

Prijave su pocele i iskljucivo idu preko zvanicnog sajta.

 

http://www.xross-team.com/

 

Stize i ekipa iz Bele Palanke sa staromodnim motorima, sa manjkom takmicarskog a viskom avanturistickog duha svesni cinjenice da u A klasi nemamo sta da se takmicimo protiv takmicara koji su vozili reli Pariz Dakar,Romaniks is sl..ali eto da probamo jedno nadasve lepo iskusenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

1moto3.gif, to kolewu brate, ima da bude drz ne daj 1lud.gif1care.gif0takoje.gif

 

to sa DRZ ce bude Aca PN :zdravo: ,a mi ce budemo sa KDX mahine,2T rules!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Stize i ekipa iz Bele Palanke sa staromodnim motorima, sa manjkom takmicarskog a viskom avanturistickog duha svesni cinjenice da u A klasi nemamo sta da se takmicimo protiv takmicara koji su vozili reli Pariz Dakar,Romaniks is sl..ali eto da probamo jedno nadasve lepo iskusenje...

 

Ne treba tako da razmisljas. Staza nije preteska ni u A klasi jer je prva godina i ljudi nemaju predstavu kako to inace i izgleda. Pola trase je ista i za A i za B klasu, na mestima gde se odvaja A klasa od B moze svako da proba, ako vidi da mu ne ide, vrati se nazad ili obidje i nastavlja dalje. Poenta je samo zavrsiti i uzivati tokom voznje, zato i naziv CHALLENGE a ne trka. Ali na osbnovu opisa koji sam dao svako treba da se nadje gde pripada, ne zbog rezultate nego zbog uzivanja. Ako udjes u jacu klasu a nisi spreman za to, verovatno neces uzivati i previse ces se muciti a to nije poenta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

Jedno pitanje za sada, smestaj ce biti u hotelu Rtanj, za sad imamo 600 prijava, za veoma kratko vreme, cime sam odusevljen, jer se mogu svi ljudi smestiti gore, ili cemo traziti neki dodatni smestaj?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Nema 600, za sada ima oko 50, svaka klasa krece od nekog broja, prva od 1, druga od 101, treca od 201 itd.

Bice dovoljno mesta u Rtnju za sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

Da li ce biti odrzano neko hard enduro takmicenje u Srbiji i kad i gde?I jel bilo neko takmicenje do sad u Srbiji,na netu nisam nista nasao o tome..Pozz 1zdravo.gif

 

 

Evo sada imas jedinstvenu priliku da ucestvujes na prvoj takvoj organiziaciji u istoriji nase zemlje.Prijavi se pa izvoli na Kop 21 I 22 juna...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Pepelj-Tara enduro 05-06.04.2014

 

evo mi sastavili proslu subotu i nedelju na ograncima Tare. Nema nekih extra slika jer se vise vozilo nego slikalao, ali sam izvukao par sa kamere sa vugla

post-4647-0-59477000-1397157839_thumb.jpg

post-4647-0-17672500-1397157841_thumb.jpg

post-4647-0-34039400-1397157844_thumb.jpg

post-4647-0-54013300-1397157846_thumb.jpg

post-4647-0-42685500-1397157849_thumb.jpg

post-4647-0-86339100-1397157850_thumb.jpg

post-4647-0-52809100-1397157854_thumb.jpg

post-4647-0-02848100-1397157859_thumb.jpg

post-4647-0-31103300-1397157863_thumb.jpg

post-4647-0-36568100-1397157866_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja