Jump to content

Moto Zajednica

lalajko

Servis za karburatore

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 239 postova
  • Motocikl: Yamaha YZ 250

Preporuka za ovde prisutnog gospodina Bokilica... I to ne zato sto je ovde prisutan, vec zasto sto je izuzetno korektan i zna znanje :takoje:

I od mene preporuka! :takoje:

I od mene preporuka, ali ne samo zato sto je korektan, vec i zato sto sto zna znanje, a i zato sto je ovde prisutan :takoje: i nesebicno deli savete i spreman je da pomogne !!! :care:

• Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Zainteresovan, 661 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Preporuka za ovde prisutnog gospodina Bokilica... I to ne zato sto je ovde prisutan, vec zasto sto je izuzetno korektan i zna znanje :takoje:

znacio skidam ih i brza posta i to je to

• Podržavam 1

• Doživotno lud i zbunjen !, 226 postova
  • Motocikl: Vel.ki baš !

Mag za karburatora a i za mnoge,mnoge druge radnje oko motorina.Dugo se znamo i moje iskustvo sa majstorima se završilo

kad sam upoznao Bokilija,JER, sve što je kod njega ušlo MRTVO,izašlo je ŽIVO.Skidaj pakuja i šalji nema tu promašaja :sampion:

kad je Bokilić u pitanju.Ma ne bi ga ja menjao ni za 2 Bokilića.:takoje:

POzzzzzzzzzzzz :BMW2:

• Podržavam 3

• Svrati ponekad, 127 postova
  • Motocikl: Sprint Challenger

Drustvo posto vidim da vi ovde znate oko karburatora. Ja sam cistio karburator juce i slucajno rastelovao na Sprint Challengeru leer gas pa sam hteo da pitam cuo sam da treba da se zavrne nacisto i odvrne dva ipo kruga ili na sta treba da pripazim kad stelujem?

• Svrati ponekad, 169 postova
  • Motocikl: Honda CB500XA

Drustvo posto vidim da vi ovde znate oko karburatora. Ja sam cistio karburator juce i slucajno rastelovao na Sprint Challengeru leer gas pa sam hteo da pitam cuo sam da treba da se zavrne nacisto i odvrne dva ipo kruga ili na sta treba da pripazim kad stelujem?

Malo da ozivim temu, da pomognem kolegi i da jos jednom skrenem paznju kome treba nositi karburatore na popravku:

20150517_113948.jpg

Bio sam sa drugarom pre neki vikend kod Bokilica, GPZ koji nije godinama radio sada radi kao sat. Inace, minimum 5 ljudi sam upucivao na njega i svaki je dosao sa komentarom - kakav je on car. Verujem da 95% forumasa zna o cemu pricam, ali uvek dolaze novi, a novi ne znaju ko zna znanje.  :jee1:

Tako da, DekiBajkeru, ako imas nesto sitno kinte, odnesi coveku i bices prezadovoljan sto posto. Nazoves ga ranije, dogovoris se kad je slobodan i sredi ti on to ocas za sat dva.  :takoje:

• Podržavam 3

• U prolazu, 5 postova
pre 4 minuta, abarth_maniac je napisao:

@bokilic ti je u Pazovi. 

Vrlo rado, videh iz komentara da je odlican majstor, ali tesko da ja stizem do pazove, motor mi ugasi na svakom trecem kretanju iz mesta, mozda i nije karb ali mi deluje da jeste, do 3k obrtaja gasi se, stuca, ne moze da krene uz brdo, a cim predje 3 k kao da nije isti agregat, i posle u voznji cim razdvojim kvacilo i pustim ga u ler on se ugasi, a ako ga drzim u obrtajima radi normalno

Pridruži nam se!

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja