Jump to content

Moto Zajednica

Napaæeni ljudi zbog kojih ginemo

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Neverovatno :shock:

 

Evo mogu ovde da napishem shta mi se desilo u nedelju kad smo se vratjali iz Chachka...

Zbog nekih obaveza smo iz Chachka krenuli do Kragujevca i onda auto put do BG-a...Rista [Arhangeli] , Mali Sale [Arhangeli] i ja...Prolazimo Bubanj potok i vetj idemo uzbrdo, njih dvojica me tu pretichu i zavrtju gas na jedno 180-190 ja ostajem na 140km/h i vozim uzbrdo najbrzom trakom...

U jednom trenutku u najsporijoj traci se nalazi kamion u srednjoj kombi i ja naravno vidim da imam chist prolaz u mojoj traci ALI iz te iste srednje zena u nekom malom renou bez migavca ulazi u nabrzu traku [kretje se brzinom od 70km/h i ja naravno kochim i vozim joj u repu i blicam sve vreme . Ona je pogledala u retrovizor VIDELA ME i nastavila da vozi najbrzom trakom, sad vetj nekih 60km/h ... ne mogu da je obidjem, jer od kombija i kamiona nemam prolaz, sad vetj iznervirana pochinjem i da joj trubim pored svog blicanja...Zena ponovo baca pogled u retrovizor i NASTAVLJA da vozi brzom trakom 60km/h da moj bes bude josh vetji uspeshno je odradio njen klinac na zadnjem sedishtu koji se sve vreme plezio i pravio grimase....

E kad se konachno pomerila u srednju traku, vetj smo pocheli nizbrdo da idemo, shutnula sam joj retrovizor i slomila ga...

Kapiram da to ne bih uradila da nisam bila potpuno, ali POTPUNO besna ...

 

Neke ljude stvarno ne kapiram...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Srbija

Jesam. Morao sam jer sam jako popizdeo. Obièno se ne mešam ali ovo je stvarno bilo previše. Kakve su to njihove prièe, stvarno neverovatno. Idioti. :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Neverovatno :shock:

E kad se konachno pomerila u srednju traku' date=' vetj smo pocheli nizbrdo da idemo, shutnula sam joj retrovizor i slomila ga...

[/quote'] Pretpostavljam da joj nisi dala flajer??? :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Neverovatno :shock:

E kad se konachno pomerila u srednju traku' date=' vetj smo pocheli nizbrdo da idemo, shutnula sam joj retrovizor i slomila ga...

[/quote'] Pretpostavljam da joj nisi dala flajer??? :lol:

:mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
Neverovatno :shock:

E kad se konachno pomerila u srednju traku' date=' vetj smo pocheli nizbrdo da idemo, shutnula sam joj retrovizor i slomila ga...

[/quote'] Pretpostavljam da joj nisi dala flajer??? :lol:

 

Znala sam da sam neshto zaboravila!!! :roll: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
N ALI iz te iste srednje zena u nekom malom renou bez migavca ulazi u nabrzu traku [kretje se brzinom od 70km/h i ja naravno kochim i vozim joj u repu i blicam sve vreme . Ona je pogledala u retrovizor VIDELA ME i nastavila da vozi najbrzom trakom' date=

[/quote]

 

eeee da sam dobio $1 kada god mi se bas ovo isto desavalo (varira samo zivotna dob zenske osobe u kolima)....

 

 

E kad se konachno pomerila u srednju traku' date=' vetj smo pocheli nizbrdo da idemo, shutnula sam joj retrovizor i slomila ga...[/quote']

 

Mina, duboki naklon od mene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Mina, ne znam sta je izazvalo takvu reakciju? Ako to sto je presla u tvoju traku bez gledanja i migavaca onda te definitivno razumem, ali ako je u pitanju to sto je drzala blokiranu levu traku jer nije mogla da prestigne kombi onda je bezveze (malo tolerantnosti ne bi bilo na odmet)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
ali ako je u pitanju to sto je drzala blokiranu levu traku jer nije mogla da prestigne kombi onda je bezveze (malo tolerantnosti ne bi bilo na odmet)...
Zemlja zove Mars! Pa zasto DEBIL ulazi u levu traku a ne moze da obidje?? Opseg brzine kojom se DEBIL krece je za krajnju desnu na uzbrdici, a ne supersonichnu levu... :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Neka si. ...da si samo nekako zadrzala taj retrovizor.. tesko se nalaze i dobro se prodaju u jednoj zemlji u evropi koja se zove Srbija....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija
Neverovatno :shock:

 

E kad se konachno pomerila u srednju traku' date=' vetj smo pocheli nizbrdo da idemo, shutnula sam joj retrovizor i slomila ga...

 

quote']

 

davno ja napisah. Govori tiho, i vozi se sa Minom. ;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Niš, SRBIJA
  • Motocikl: DR 650
..

E kad se konachno pomerila u srednju traku' date=' vetj smo pocheli nizbrdo da idemo, shutnula sam joj retrovizor i slomila ga...

Kapiram da to ne bih uradila da nisam bila potpuno, ali POTPUNO besna ...

 

Neke ljude stvarno ne kapiram...[/quote']

 

I neka si...

Nego cujem iz prica da to stalno radite , pa me zanima tehnika :wink: ?

Zar nije malo nezgodno(narocito pri malo vecoj brzini) sutirati retrovizor, zar ne izgubite ravnotezu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Da...htedoh da dodam - oprezno...moj prijatelj je tako pokusao da udari psa koji ga je jurio, al se on sjurio na asvalt sa sve novom hondom cbr....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600
..

E kad se konachno pomerila u srednju traku' date=' vetj smo pocheli nizbrdo da idemo, shutnula sam joj retrovizor i slomila ga...

Kapiram da to ne bih uradila da nisam bila potpuno, ali POTPUNO besna ...

 

Neke ljude stvarno ne kapiram...[/quote']

 

I neka si...

Nego cujem iz prica da to stalno radite , pa me zanima tehnika :wink: ?

Zar nije malo nezgodno(narocito pri malo vecoj brzini) sutirati retrovizor, zar ne izgubite ravnotezu?

 

Ne radim ja to stalno, chak shta vishe ovo je prvi put da sam to uradila...da nisam bila nervozna pre toga, pa me je ona samo josh vishe iznervirala, verovatno ne bih nishta uradila...psovala bih u sebi...

Da ponovim josh jednom, ona je bez migavaca ushla u moju traku i isekla me, a onda nastavila da vozi 60km/h narednih 2km...

 

Da, moze da se izgubi ravnoteza kad se shutira auto, isto tako vozach automobila moze da se prepadne i da smota volan ka tebi i svashta josh...da ne nabrajam...I zato to nikako nije pametno raditi...A kako sam odrzala ravnotezu pojma nemam, nisam se neshto spec ni zaljuljala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 69 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: GS850G
Pozdrav svima, sluèajno sam naišao na ovaj forum i nisam mogao da poverujem kakvih napaæenih likova ima. Ovo morate da proèitate i sve æe vam biti jasno, pogotovo ono sa sajlama i palicama. http://www.sbonline.net/forum/showthread.php?t=3688wisted:

 

Najvise mi se dopao onaj deo sa kamionom bez kocenja ili ono sa ubacivanjem sajle ili bukove letvice u tocak :lol:

 

Pa zar mislite da ovde vozace motora drugacije gledaju tj.smatraju?Zagledajte lica vozaca dok cekate crveno svetlo na semaforu a lik iza vas se sa sve autom popeo na vase sediste suvozaca :?:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Srbija

Nema veze poslao sam im novi. 8)

 

Pa zar mislite da ovde vozace motora drugacije gledaju tj.smatraju?Zagledajte lica vozaca dok cekate crveno svetlo na semaforu a lik iza vas se sa sve autom popeo na vase sediste suvozaca

A najveæa je fora kad probaju da me obiðu na startu, a auto im se skoro raspadne koliko ga forsiraju ili kad provale da hoæu da se provuèem pa kao sluèajno stanu uz liniju da mi zatvore prolaz. :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 300 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, CRF 1000L

Koliko ja primecujem na onom linku je mnooogo pacenika,

 

ali situacija na zalost ni u Srbiji nije nista bolja. Ipak smo mi i dalje pomalo divlji balkanci (koliko mi to priznajemo) ali i dalje nam je u krvi "nek komsiji crkne krava" Ovde se nece moci pricati ni o kakvoj toleranciji za vreme voznje dok se dobro ne udari po dzepu.

I nasi gastarbajteri ovde voze kako su naucili, a kada se vrate u pecalbu odmah se okrece drugi list, primeticete da ima nesto u tome. Citao sam neke postove ljudi koji su bili sa motorima preko i iskustva se zasnivaju da time sto si slabiji fizicki oni ti pomazu, a ovde...

Najlepsi opis jednog decka povodom svog izrazenog akcenta "jesam ja pobeg`o sa selo, ali nije selo iz ja"

 

mislite o tome

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4264 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

ma sta se brinete vidite da nije to kod nas nego kod susjeda :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: NBGD- Blokovi
  • Motocikl: Kawasaki KLX650
ostajem na 140km/h i vozim uzbrdo najbrzom trakom...

U

E kad se konachno pomerila u srednju traku' date=' vetj smo pocheli nizbrdo da idemo, shutnula sam joj retrovizor i slomila ga...

Kapiram da to ne bih uradila da nisam bila potpuno, ali POTPUNO besna ...

 

Neke ljude stvarno ne kapiram...[/quote']

 

Sve je ovo OK....ali valjda ste svi svesni da svakog dana imate bar 3 situacije da vas neko "seche" bez migavca i bez pogleda u retrovizir kao da ne postojite u saobracaju! Zamisli svaku trecu situaciju sa krsenjem nekog dela auta ili Bike-a?

Sta bi se dogodilo da je umesto te zenetine u autu bio neki magarac....pa te slucajno provali u gradu i sl.? OK za pojedine situacije ali treba se uzdrzavati od ovakvih ispada...pogotovo ti- devojka! Nama je lakse ako dodje do "situacije"....a pun je grad, o unutrasnjosti da i ne govorimo, konjina i kobila koji kao da imaju averziju od kulture u saobracaju....

mada, ponekad "padne mrak na oci" svakom od nas...... sta da se radi.....cuvajte zivce :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja