Jump to content

Moto Zajednica

STOP SKUPOJ REGISTRACIJI, GORIVU I TEHNIČKIM PREGLEDIMA!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: TDM 4tx

Znaci nista protest, nema svrhe, kriv je tp, kriv je zakon, kriv je sud,necu zbog ovog, onog, pa malo u off.....nema veze. Kad bude tehnicki 15k pa vi opet u klin pa u plocu. To se lepo na ovakvim vestima dogovara kad i gde i kako da se organizuje skup a ne da se razgovaramo o tehnikalijama ko babe. Kao i za sve ostalo, zasluzili smo da nas jebu jer smo stoka, sa minimalnim izuzetcima.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki RF 900

Ko ima FB nalog može ovde da pogleda kako je izgledao skup i o kojim smo temama razgovarali. Sledeći skup je zakazan za subotu 14.08. na istom mestu u 17.00 i još jedan skup u Paraćinu u centru grada, ljudi se tamo sami organizuju. Savetujem svakome da dođe lično i da iznese svoje mišljenje o problemima i neku ideju ako je ima jer ovo je zajednička borba.

https://www.facebook.com/104689451246147/videos/1890042587821876

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
On 5.8.2021. at 13:10, severian je napisao:

Ja moj prvi motor koji je došao na registraciju nisam registrovao i neću 59 dana. 

 

Čin ličnog protesta. 

Evo kraj septembra,ja imam jos dve nedelje fore.

Sta sam ja dobio ovim protestom?

 Nista materijalno,nista nisam promenio,ali bar sam pokazao da se ne slazem sa sistemom.

Na sve to,tehnicki pregled gde sam nekad radio registraciju svojih motora nema vise licencu za dvotockase i sad moram sa isteklom nalepnicom voziti 16 kilometara do najblizeg.

Nije mi ni prvi ni poslednji put.

Ja sam eto pokusao da promenim nesto.Zao mi je sto nisam uspeo,ali ne zalim jer sam probao.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4401 postova

Batalio voznju, ove godine oko 2000km predjenih otprilike. 

 

Ovaj vikend umesto 2/3 rezervoara, lepo kupujem meso i zacine za gulas, zovem drustvo i lepo druzenje. Svakako zabavnije od tih nepunih 200km voznje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Nakon dosta razmišljanja mogu reci... Ne znam vise sta da kažem... 

Ne, nisam razočaran. Znam ja u kojoj državi živim...

6000 tehnički pregled za motocikl. Za pola sata ništa - 6000 dinara. 

Rešio sam da vratim tablicu i probusim saobracajnu. Zao mi je jer je vožnja sa bokserom jedno pravo uzivanje. Posle 23 uzastopne registracije eto vraćam tablicu i videću šta dalje. Za sledeću sezonu sam imao planove bas s njim da idem do juga Albanije sa mojom rokerkom. Da li cu registrovati samo Kawasaki ili ću opet registrovati bmw-a videću. 

Inače, ne nadam se da će pojeftiniti bilo šta. Ni gorivo ni registracija. Može samo ići gore... 

  • Tužan 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 856 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Evo da napisem i ja danasnji dogadjaj.

Ode moj ćale danas posle 15 dana cekanja (sa predatim papirima za registraciju itd) da registruje auto jer ga ove godine registruje na invaldia tj sebe (imao je operaciju na srcu) naravno ima resenje da je invalid 100% ode da registruje. Ovi sa tehnickog ga upute u mup ,mup u ministarstvo to sve bilo pre 15 dana... covek ima resenje da je invalid prima penziju kao invalid. Ovi iz Nemanjine kazu procedura je da opet papiri idu na procenu da se vidi da li je zaista invalid. Pokupio covek papire i otisao da ga registruje kao do sada na obicnog coveka srbendu potlacenog u sopstvenoj zemlji od sopstvene vlasti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2358 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Toliko poniženja u rodjenoj zemlji... 

Sta da se kaže kad predsednik države kaže na javnom servisu da prosečna porodica u Srbiji potroši manje od 1000 dinara za jestivo ulje godišnje. Eeeee... Muko moja... 

 

Promenio član stari roker

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Dokaz da treba glasati, da je politika usla u sve pore ovog drustva jer vecina koja je glasala je ovo izglasala... A mi nemo sedeli kuci i pravili se da nas ne zanima. 

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 1
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
8 minutes ago, tibor said:

Dokaz da treba glasati, da je politika usla u sve pore ovog drustva jer vecina koja je glasala je ovo izglasala... A mi nemo sedeli kuci i pravili se da nas ne zanima. 

Tako je. A za koga??

Navedi mi ko će i kako nešto promeniti?? 

Naša tranzicija od početka, od 5. oktobra ne ide u pravcu Norveške već Meksika. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Moć leži u ucenjenom glasačkom telu poslovima. Ne glasaš li gubiš posao! Tu je kvaka koje se teško osloboditi…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1652 postova
  • Motocikl: /

Mislim da to nije odlucujuci faktor... Ima takvih, naravno, ali ne mnogo.

Problem je onih 80.000 napaljenih radikala i simpatizera na mitingu sns-a u Bgd-u 2010-11, kad bese, kad im je Toma Nikolic obecao u govoru da ce sve da ih zaposli kad dodju na vlast.

To su i uradili i posle je tih 80.000 pustilo papke, dovuklo jos po par ljudi, pa oni jos jedan krug i eto ti armija od 700.000 clanova.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2839 postova
Pre 3 sati, Andrej_Hotstepper je napisao:

Tako je. A za koga??

Navedi mi ko će i kako nešto promeniti?? 

Naša tranzicija od početka, od 5. oktobra ne ide u pravcu Norveške već Meksika. 

neverujem da bi se ti žalio na vruće meksikanke da te uteše zbog tranzicije u pogrešnom smeru

Promenio član sasa ns 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4401 postova
3 hours ago, ser said:

Mislim da to nije odlucujuci faktor... Ima takvih, naravno, ali ne mnogo.

Problem je onih 80.000 napaljenih radikala i simpatizera na mitingu sns-a u Bgd-u 2010-11, kad bese, kad im je Toma Nikolic obecao u govoru da ce sve da ih zaposli kad dodju na vlast.

To su i uradili i posle je tih 80.000 pustilo papke, dovuklo jos po par ljudi, pa oni jos jedan krug i eto ti armija od 700.000 clanova.

Ipak mu je lebac od 3 dinara neprevazidjena fora.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 890 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE
3 hours ago, ser said:

Mislim da to nije odlucujuci faktor... Ima takvih, naravno, ali ne mnogo.

Problem je onih 80.000 napaljenih radikala i simpatizera na mitingu sns-a u Bgd-u 2010-11, kad bese, kad im je Toma Nikolic obecao u govoru da ce sve da ih zaposli kad dodju na vlast.

To su i uradili i posle je tih 80.000 pustilo papke, dovuklo jos po par ljudi, pa oni jos jedan krug i eto ti armija od 700.000 clanova.

I sad dodje neko nov i u kampanji kaže da nam je državni aparat neefikasan i prevelik (što realno i jeste) i ko će od tih 700 000 da da glas takvome...a tih 700 000 je više od 50% onih koji odluče da izadju na izbore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4401 postova
6 minutes ago, Interceptor BP said:

I sad dodje neko nov i u kampanji kaže da nam je državni aparat neefikasan i prevelik (što realno i jeste) i ko će od tih 700 000 da da glas takvome...a tih 700 000 je više od 50% onih koji odluče da izadju na izbore.

Nece niko. Pa jel Radule onda pricao kako ce da deli otkaze u javnom sektoru u kampanji pa rekli da je lud... 

 

Ovaj narod voli da ga lazes i krades. Primer, kupujes automobile sa magicnih 190.000-200.000km, znas da je nemoguce ali volis da te laze. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
1 hour ago, sasa ns 1 said:

neverujem da bi se ti žalio na vruće meksikanke da te uteše zbog tranzicije u pogrešnom smeru

Odgovorno tvrdim pred Bogom i ljudima:

Ex-Yu ima najlepše žene u proseku.

Sve se ovde izmešalo. 

Prošetaš centrom bilo kog grada u Srbiji, dođeš kući s vratom ko Tajson od okretanja.

 

S druge strane, sve nešto počelo da me mrzi... Sve češće se pravim da spavam... ;)

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Nije vezano za temu registracije,ali možda je povezano. U stvari, povezano je jer država ažurno naplaćuje svoje,ako si zakasnio dan odmah kamate. Izvršitelji dođu dok si rekao keks.

Međutim... Moja trudna žena je poslednju platu primila pola junske. Od tad ništa.

Te mora da prođe mesec. Te lekar pogrešio dan u obračunu doznaka,pa juri nove,pa sve u redu,čekaj rfzo. A lepe smo planove imali da kupujemo stvari za bebče,obzirom da nas je to sve zadesilo u sred kupovine stana....

Šta reći,koju posluhu porati?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500
6 hours ago, Andrej_Hotstepper said:

A za koga??

Za bilo koga ko nije omogucio nastanak i razvoj ekipe koja je od ljudi pravila cevape i sa njima surovao, za bilo koga ko nije zbog svoje samopromocije naveo helikopter da padne, za bilo koga pod kim nece biti moguce da pozoves policiju - a policija ti ne dodje. Za bilo koga ko nece da omalterise brdo, pa kad se ono, naravno,  srusi - a on onda salje BIA-u da ispita slucaj.

Za bilo koga ko nema tetku u Kanadi.

 

Ja ovako mogu dva dana, ali ako ti vec ovo nije jasno - onda nikad nece ni biti.

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 1
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Nema takvih, svi su oni isti na nasu zalost.
Volio bi da se bojavi nekakav pokret ili ideologija u koju bih zaista vjerovao ali ovo sto sad vidim je sve obicna zabokrecina

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2839 postova
pre 7 minuta, ParadajzTurista je napisao:

, za bilo koga ko nije zbog svoje samopromocije naveo helikopter da padne

i onda kaže evo ja sve preuzimam na sebe i šta onda.Kao oni sitni krimosi kabadahije koji ti prvo jmater pa onda ti kažu šta mi možeš.To se zove približavanje glasačima a i oni njemu.Njima treba takav da ih zaštiti kad oni nekom to isto urade jer eto on je sposoban za to.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja