Jump to content

Moto Zajednica

K: Auto do 1,5K€ i 100KS

Recommended Posts

  • Drug član, 2324 postova
  • Motocikl: Motora bez

Tako je i moj brat kupio svog Clia, od drugara.Tražio tri meseca po oglasima na kraju ovaj odluči da proda. Kad smo išli gledati ove od 2300-400 taj lik se hvata za glavu , šta sam ja tebi prodao za 1700:)A dobar Clio bez greške. 

Sad on meni neće da ga proda, jedino da i ja čekam jedno 6 meseci jer znam da će mu dosaditi i hteće nešto luksuznije. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Budi strpljiv, ja sam kola trazio 5 meseci da bih nasao pristojan primerak. Pre korone, kad je jos bila normalnija varijanta. Sad je tuga, cemer a bogami i jad :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2839 postova

ovde niko ne spominje Logana.Zbog čega . Krajem 2000 ih je bio pun novi sad i tamo polovinom prošle decenije su nestali .Ni to mi nije jasno jer drugar ima benzinca 1.4 valda i crkla mu samo letva za 150000

U nedelju na mišeluku neka c klsa sportska nova i mali sivi 500 abart.Do 200 isto ide samo merdža brunnda posle neznam.

Promenio član sasa ns 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1651 postova
  • Motocikl: /
Pre 10 sati, milomir22 je napisao:

ali baš da ima potrošnju od 5-6 litara po gradu, i nema, tu je prodavac malo izlagao

Mentol, pa na bordu mu stoji 7,8l :D

 

@Bojan82ako ovaj nije krenuo da truli i ne sijaju greske po tabli, a voljan je da ti spusti za cenu registracije, sto da ne.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1897 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
Pre 10 sati, Bojan82 je napisao:

Teško je to prodati bez klime. Ne znam ko bi to kupio

 

Veruj mi, svaka roba ima svog kupca. Kolega prodao twinga sa klimom, benzin, 2004. god, vozio ga 7 god. Kupio pežo 207, 2008.god, benzin, bez klime. "Pa što uze bez klime ? Kaže, ja to i ne koristim .."

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2324 postova
  • Motocikl: Motora bez

Kakav je Mitsubishi Colt? 

Dopada mi se auto al sam našao informaciju zbog tankih karika lik radio generalnu na nešto iznad 200 000.Da li neko zna je li to tačno kod ovih automobila, 2005 benzinac 1.1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Ima samo treba biti strpljiv. Moj twingo evo godina kako je kod mene, svaki dan u dostavi i nista mu ne fali. Redovni servisi i potrosni delovi. Platio ga 1400e sa gasom i klimom. Nemoj gledati te coltove, kalose i slicno. To posle nemas kome prodati. Ili ces jedva prodati

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

U porodici imamo Punta 1.2, 2009, kupljen nov kod nas, do sad prešao oko 120.000.

 

Jedino što mu je stradalo nekoliko puta je sajla kvačila. Osim toga ništa drugo. Ja čak i nisam znao za tu priču o problemima sa servom.

 

Bivša ima isto Punta, isti motor, samo 2003. godište, kod njih u porodici jedno 6-7 godina minimum. On nije u stanju da ide na dug put, ali za po gradu radi posao. Ali sve u skladu sa cenom, od zeta ga je otkupila za neku smešnu lovu i to na rate.  

 

Koliko mogu da vidim, a što bi rekla Maja Berović, ti lutaš bebo. Od Klija preko 206 do Kolta, pa sve do Jarisa nazad.

 

Moraš da razumeš da ne postoji auto nov ili polovan koji neće pokazati neke ustaljene greške posle 10-15 godina eksploatacije. Znači za svaki model na internetu ćeš naći neku manu.

 

Moj ti je savet da pustiš te pametnije od tebe. Oni možda poznaju mehaniku bolje od tebe, ali poenta je da ti kupuješ auto koji će tebi da odgovara. Ako kupiš nešto što će, ne daj bože, da te izda, hoćeš da kriviš njih ili sebe?  Nemoj da dozvoliš da ti okolina priča da je jedan đubre ili nije. Jer svaki auto je đubre ako je kao đubre tretiran i ako ga je đubre vozilo. Milijarda ljudi je kupila automobile i motore, a nisu profesionalni vozači.

 

Na internetu za svaki model možeš da nađeš na šta je potrebno obratiti pažnju prilikom kupovine. Povedi nekog drugara sa sobom koji neće da ti soli pamet. Pogledajte sve ove automobile koje si pomenuo, sedi u njih i vidi koji ti se dopada. Onda juri taj model i to je to.

 

A ovi što će da ti kenjaju da kupiš auto umesto Punta, mogu samo da ga duvaju. Što oni ne voze automobil, a ne polovnjak? Odluči šta ti hoćeš da kupiš i povedi ih da ti pomognu u izboru primerka. Njihovo je da poštuju koji si ti model odabrao i pomognu ti da odabereš pravi komad. Ako ne poštuju tvoju odluku, koliko onda poštuju tebe?

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1651 postova
  • Motocikl: /

A stvarno ste navalili na tog Punta... 

Coveku se ne svidja i kraj.

I ja ga isto ne podnosim, kad udjem unutra i sednem... Ko da sam seo u ne znam, u nista... Totalno mi odbojan auto i spolja i unutra. Jeste jeftin, jesu jeftini delovi, jesu jdt i multijet savrseni motori... Dzabe :neznam:

 

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2324 postova
  • Motocikl: Motora bez

Brate, i ti si u pravu a koliko me poštuju to je drugo, znaju da sam durdubak za auta. To što se meni svidja je van mojih finansijskih mogućnosti, ovo gledam i kupujem kao aparat za prevoz od A do B. 

Stvarno sam počeo da osećam i fizičku bol od ove kupovine i pretrage, odo da se vozim lep je dan, a auto što kažeš znam kako će da se završi.

Ima svi da mi se popnu na krivak uskoro sa svojim informacijama i kupiću nešto sam pa šta bude, jeftino za početnika, deri peri da mi nije žao kad ga ogrebem o vrbak neki i spalim lamelu, pa kad naučim da vozim imaću i iskustva pa za ozbiljniji auto idem sam kad hoću i gde hoću. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 889 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE
Kakav je Mitsubishi Colt? 
Dopada mi se auto al sam našao informaciju zbog tankih karika lik radio generalnu na nešto iznad 200 000.Da li neko zna je li to tačno kod ovih automobila, 2005 benzinac 1.1
Moj iskren savet da uzmeš četiri ljubučaste novčanice i da odeš nešto kupiti ili da odustaneš neko vreme.Ovako očigledno ne ide jer za svaki koji pogledaš neko će reći da ima neku manu. Nema savršen auto ali ima ispravnih,očuvanih i ima krševa. A u gomili automobila starijih preko 15 godina savršeni ne postoji.Ne kupuješ auto za ceo život i kupuješ potrošnu robu koju je već neko trošio.Ako to ne možeš prihvatiti bolje odustani. Vidi šta ti se svidja ili šta zadovoljava potrebe i kupuj jer ovako se nećeš navozati.
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
11 minutes ago, ser said:

A stvarno ste navalili na tog Punta... 

Coveku se ne svidja i kraj.

I ja ga isto ne podnosim, kad udjem unutra i sednem... Ko da sam seo u ne znam, u nista... Totalno mi odbojan auto i spolja i unutra. Jeste jeftin, jesu jeftini delovi, jesu jdt i multijet savrseni motori... Dzabe :neznam:

 

Meni se recimo taj Clica ne svidja, poslednje sto bih gledao u toj klasi.

A vidim da ga ljudi ovde kuju u zvezde, i cene na oglasima.

Tast je skoro uzeo takvog klia, nisam ga ni pogledao, znam samo da je sivi. Ni broj vrata nisam zapazio. Totalno neinteresantan auto.

Ni Punto nije daleko od toga, ali je bar jeftiniji.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 405 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Drug, bez zezanja, opet ja na Punta.
Ima jedan prijatelj 2009 god. Njegova tetka je prvi vlasnik. Kupljen nov u Srbiji. 1.2 8v. Dinamic oprema, sa klimom. Crne je boje. 5v.
Javljam ti cenu, tu je oko 2000e.
Treba mu poliranje, ima ogrebotina, zena vozila po gradu. Auto je u Kacu kod Novog Sada. Za sada toliko znam.
Ako te zanima?

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.
25 minutes ago, ser said:

A stvarno ste navalili na tog Punta... 

Coveku se ne svidja i kraj.

I ja ga isto ne podnosim, kad udjem unutra i sednem... Ko da sam seo u ne znam, u nista... Totalno mi odbojan auto i spolja i unutra. Jeste jeftin, jesu jeftini delovi, jesu jdt i multijet savrseni motori... Dzabe :neznam:

 

Ja ga pominjem, jer koliko sam skontao, nije da se on čoveku ne sviđa, nego su ga ubedili da je polu-auto. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2635 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Bojan82   nahebao si , kao i sam pre par meseci. :)

Kevi uzeli Yaris 1.0 2008 od prvog vlasnika, kupljen nov u Srb i odrzavan u ovlastenom Toyota serisu. Vise od 2 godine je vozi, samo benzin doliva. Ali i platili takvo stanje.

Meni stariji sin zapleni auto koji sam vozio 11 godina i nisam imao nameru al bas nikad da prodam.

Krenem u kupovinu drugog i preselo mi je. Posle 10 dana popizdim i kupim solidan, ne po mojim  kriterijumima strogim. I naravno polse 7 dana lagano popusim, ulozim par stotina eura i sad sam miran.

Motore kupujem bez tenzije ,ovo sa kolima ziva prevara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2324 postova
  • Motocikl: Motora bez

Sad gledali yarisa, farban ceo motor jako sumnjive zvuke ima. 

Megana oterali u servis, treba oba nosača motora, kvačilo pri kraju, zadnji amortizeri lupnjava, zadnji diskovi sa glavčinom, čuje se neki kaiš, miriše antifriz, šta još ne sećam se, 500e odmah u njega. Plus ono standardno gume pločice, treba i nešto sa trapom da se uradi jebem li ga. Odustao sam. 

Na kraju ću da molim Markone da mi oprosti grehe i proda mi alfu

Promenio član Bojan82

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Hahahahaha, ljudi, ovaj auto ipak nije po mojim standardima, ali radi posao. Pali radi ide :D ono sto mu je boljka, zadnji trap, to sam sredio, aku dobar, registrovan do decembra. Mislim za te neke pare kolko bi ga dao, radi posao :D

 

@Bojan82 ja sad vozim mercedes R320, 3000cc, 225ks, 4x4, vazdusno vesanje, automatik. Svi zivi mi rekli nemoj da uzimas, ja evo kad god dam gas osmeh od uva do uva :D

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2324 postova
  • Motocikl: Motora bez

Šalim se ja, znam iz ovako forumskog čitanija da si kraljina, nego ja alfu nisam uzeo u razmatranje zato što me malo prpa od toliko velikih auta. 

Ali i to je ustvari prepreka koju ne može čovek preći dok ne krene da je prelazi. Prvo polaganje treso sam se ko prcano mače, drugo malo manje i tako:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
1 minute ago, Bojan82 said:

Šalim se ja, znam iz ovako forumskog čitanija da si kraljina, nego ja alfu nisam uzeo u razmatranje zato što me malo prpa od toliko velikih auta. 

Ali i to je ustvari prepreka koju ne može čovek preći dok ne krene da je prelazi. Prvo polaganje treso sam se ko prcano mače, drugo malo manje i tako:)

To uopste nije velik auto, tu je negde sa kliom

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja