Jump to content

Moto Zajednica

Stankara

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: VINKOVCI

bio sam kod njega 88.god. po nekakve dijelove za boldorku 900 koje smo naručili kod njega(polovne) pa ponio dvije pločice za štelovanje ventila od moje kawe i zamolim ga da ih zamijeni za tanje ili da mi proda te dvije koje mi trebaju-Kaže on: DONESI MAŠINU PA ČU TI JA NAŠTELOVAT VENTILE (valjda je mislio da su Vinkovci iza čoška...u drugoj prosjeci njegove šume) ! Naravno da sam mu se zahvalio a pločice obrusio....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Postavio sam post za Taleta u temi za njega, a ovo sto dalje pisem o stankari je deo one price. Procitajte u Servisi/Tale za potpunu sliku moje akcije...

 

Uglavnom, posto su me Franky i Tale izvozali kao mladog majmuna, sto samu to vreme i bio, odem kod Stankare kod koga je radio u to vreme Milos-mali Spale... On je ok lik, prihvatio je motor, 300 maraka generalna (cupanje mashine iz groba) i dao sam im klip. Kada je zavrsio, ja dodjem da uzmem motor, a Stankara izmisli jos 100 maraka za ispravljanje rama koje se nije desilo. Ja kazem ok i vise se ne pojavim. Mislite da me je zvao? Hahaha, naravno da nije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd
A gde se nalaze taj Stankara i taj Tale' date=' cisto da znam?[/quote']

 

Stankara - Vojvode Sime Popovica - Zvezdara, malo iznad gradske bolnice

 

a i Tale je u blizini ne znam kako se zove ulica ali kod studenskog doma

 

Rifata Burdzevica isto na Zvezdari...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Burgman 650

evo malo reci o doticnom STANKARI iz licnih iskustava.

motor nije vozen jedno 8mes. uprljale se svecice i sve ostalo...ja zamenim svecice (licno)i sve po PS-u a za ostalu dijagnostiku i lampica koja mi svetli ( FI ) ne znam sta je i reko da ga doticni stavi na komp da vidimo u cemu je problem.

pozovem tel.on mi kaze lepo dodji pa da ga zakacimo i da vidimo u cemu je problem.ja dodjem i on kaze ne mozemo sada,nisam ja baba vanga da mogu odma da ti kazem sta je,moram da ga otvorim,zakacim na kompjuter...bla,bla...ajde da se cujemo sutra kad ga zakacim pa da vidimo i da te zovem ako je neki kvar da vidimo da li ces da radimo ili ne...sve u svemu nece mnogo da kosta...

i tako ti ja lepo ostavim motor da ga BABA VANGA zakaci i da vidi koja je greska...zove on mene sutra dan i kaze motor je gotov,odlicno radi dodji po njega i popravka kosta 105eura!!! ne mogu da verujem sta je uradio...ja dodjem i pitam da li sam mu ja rekao da radi ili samo da stavi na kompjuter da ja vidim u cemu je problem....a on meni znas...motor je ovakav,onakav,auspuh nije original,konektori,zice,pumpa...bla,bla,bla...a pritom vidim da nista nije radio.odem da probam.a ono jos gore..pored sve muke koje sam imao,trokiranje i oucanje iz auspuha ispid 3000,sada mi se + i gasi u leru i trokira jos vise,eto o dobrom majstoru i filozofiji...vratim se i pocinjem da penim od besa,kazem,druze ja sam dosao sa problemom a ti mi jos kazes da si uradio a ono ispade jos veci problem...ostavljam motor jos 1dan da vidimo sta ce sutra da bude...dolazim opet sutra...ista prica...ne valja ti ovo,ono,nije ovo original..bla,bla..namestili smo ovo,ono,ocistili...a ja gledao motor dok je klinac radio,on nema veze sa vezom.uzimam motor i BEZIMMMMM...navodno ide malo bolje ali ni to nije to,opet mi se po nekad ugasi...manje trokira...

sreca pa ovde ima mnogo dobrih ljudi pa ti lepo obljasne sta i kako treba da se radi...

SVE U SVEMU....OBILAZITE OVOG PREVARANTA I FILOZOVA U SIROKOM LUKU,NEMA POJMA O MOTORIMA,MAJSTORI SU MU OCAJNI,KLINCI I PRIUCENI,DERE KOZU NI ZA STA,NE LJUBAZAN...NEMAM AMA BAS NI JEDNU NEDINU LEPU REC DA KAZEM ZA NJEGA.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2369 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ha! Ja bio kod Stankare pre nekih...pa recimo 25 godina. Ljubaznost je bila i tada na "nivou". Znaci nista se nije popravilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Mene su oskrnavili za problem sa strujom na KLR-u 600 za nekih 350-400 evra,a da stvar bude gora sva ta agonija je trajala 6 meseci :'( Naravno,da nisu namestili kako treba <_<

Što se njega tiče,pu-pu sotono >:(

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

za zamenu tri lezaja i dva semeninga u zadnjem tocku na kawi zx6r su mi trazili, ako se ne varam, cca 140 eura. i jos da im odnesem skinut tocak i cekam 3 nedelje.

 

tada sam postao sam svoj majstor :takoje:

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Ok, ovde nisam procitao bas neko pozitivno misljenje o tom servisu pa imam pitanje: kako je opstao do danas i postao zastupnik za kawu ako je toliko los?

Fenomen drzave Srbije ili sta?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • zaludan, 383 postova
  • Lokacija: Tamo Negde

@zec

 

Veliki je Beograd na njegovu srecu pa moze da te laze i maze jednom, ali ko bude jednom kod njega nevraca se drugi put....a sto se tice kawe od tri zastupnika samo jedan je na mestu imas temu pa procitaj....evo ovde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Ovo je delic moje ispricane price na drugom forumu o tome kako sam dosao do svog prvog japankog motocikla???

 

U pitanju je 89. godina a tada sam imao 18 godina, pa citajte delic u kome ima psovki, izvinjavam se ako vam smetaju, cak bi i stavio celu pricu na BJB ali kazem ima psovki!!!!! A prica ima maximalne ocene i svi bajkeri su se u njoj pronasli????

 

Znaci dosao sam kod Stankare da kupim 2 ventila od BollDora 900 koje sam upasao na moj CB 250RS

 

Stignem ja tamo klinc od 18 godina u prljavoj Dainese jakni sa ventilom u dzepu, dobar dan, dobar dan....kazem ja njemu sta mi treba, i on pocne da se proserava ( inace je znao savaki motocikl u zemlji pa i ovaj moj ) sta ti misli mali da to tako moze od BollDora 900 skratis i teras? To vi tamo u NS mozda tako radite, onaj Denci, Leo i ko jos?? Kazem ja njemu ja sam svoje motocikle popravljam!!!!!!!!

 

I sta ti mislis da to tako moze??? Ja se mislim pi*ka ti materina smradino jedna matora sta mi se sada tu proseravas i drzis mi govor??

 

Pitam ja njega cuj jel ti imas da mi prodas ta 2 ventila ili ne? Kaze on imam.DAJ I POSTO?? 20DM ja mu izvadim i pomislim teraraj se u PM idem ja kuci dalje da radim idiote nadrkani meni klincu si nasao da prosipas svoje kucevito ponasanje!!!!!!!!!!

 

 

 

Toliko o njemu:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Stankara mi je za membranu za karburator(keihin CVK) za kawasaki tengai iz 91' trazio 210 eura plus ugradnja 40 :zbunjen::neznam::zbunjen: te me drugar otera u p.m. uzme lepak i komad zive gume i istu zalepi(i dan danas radi kao sat),kostalo me 2 piva a o aroganciji pomenutog gospodina reci nemam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

Ok, ovde nisam procitao bas neko pozitivno misljenje o tom servisu pa imam pitanje: kako je opstao do danas i postao zastupnik za kawu ako je toliko los?

Fenomen drzave Srbije ili sta?

 

Problem je sto su i on i Spale i nja nja nja ovlasceni serviseri za pojedine motocikle i ljudi su zbog garancije primorani da idu kod njih...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2042 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ево и ја да нажалост почнем своју причу о овом мајстору.На моју жалост касно сам се распитао о овом господину али сам чуо да добро ради виљушке.

Одвезем ја скутер код њега у среду по договору,оставим скутер, и по договору је требало да ми сутра дан јави шта све треба да се ради на њему.

У међу времену т.ј. сутра дан променим мишљење решим да другом мајстору препусти све поправке и зовнем га да видим да ли су га растурили, и ако су они мени требали да се јаве да ми кажу шта све треба да се ради.Јави ми се Станкара и као није ни пипнут нисмо имали струје цео дан дођи по њега сутра слободно.

Ја сутра дан седнем на превоз и одем до сервиса и имам шта да видим 0zbunjen.gif,скутер комплет растурен.

Питам шта се десило а неки матори мајстор ми каже па ја га растурио по договору.

Ту сам први пут 0ljut2.gif,ај као нема везе спреми ћемо виљушку и променити семеринге и уље у штаповима ОК,питам јел може да буде готов у суботу треба да га возим јер се временске прилике погоршавају1hmm.gif.

Он одговара да нема проблема и да ме зове у суботу до 11-12 да дођем по њега.

Ја га зовем у суботу око 13 и питам шта се дешава са скутером пошто су требали да ме зовни кажу дал могу да дођем по скутер а он каже дођи по њега готово је све и још неке ствари смо урадили као гратис1neznam.gif.

Наравно мени је касно тог тренутка да кренем да га покупим(живим на другом крају града) и остављамо то за ову недељу.

Данас одем да га покупим,пробам га и као све је ок ал ми не ради км сат,ја му кажем то а он ми одговара да није ни радио, а мајстор ми казе да је све то било покидано а он наместио0ljut2.gif.

Знам из прве руке да је све било ок јер је скутер склопљен 12 сати раније и све је било ОК.

Средили су ми и то и као заменили микро прекидач на предњој кочници који није радио, и наравно да је наставио да

неради.

Да скратим причу,платио сам отишао да се никад више не вратим.

И жао ми је што нисам прво прочитао искуства колега са форума0tuzan.gif,свака грешка се плаћа1hmm.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja