Jump to content

Moto Zajednica

ZASTO NOSITI KACIGU!

Recommended Posts

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

mali offic

 

Pre tri dana drugar je pao sa 170km/h, u sorcu,majici i patikama od opreme.Motor je isklizao u krivini zbog sljunka! Prvrtao se i klizao samo po asfaltu, nije sleteo pored puta.

Kuci ima opremu vrednu ko pola motora, koju nosi kad krene negde na stranu ???  Trenutno je u bolnici ,i jedina ozboljnija povreda je malo naprsnuce lobanje, ali zato koze i potkoznog tkiva vise nema! Vecina opekotona su prvog stepena!

Kao mumija je!

Neverovatna sreca u nesreci.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: DL1000 V-Strom 2007

A jel neko vozi auto bez šoferšajbne, vrata, i recimo bez jednog točka?

Ako niste shvatili, tehnički ste neispravni bez kacige!

Italijani su to lepo rešili, lepo te zaustave, uzmu ti dokumeta, objasne da ne možeš više da voziš, nateraju te da parkiraš motor sa strane, onda pozovu pauk, koji ti lepo odnese motor (usput ti naplate kaznu za pogrešno parkiranje, ležarinu, odnošenje motora i sve što mogu), i moraš da dođeš po motor sa dokazom da imaš kacigu (račun na tvoje ime), to sve zna da traje jedno nedelju dana, košta ko prva ljubav, i svaki drugi put te kazne duplu više, a ako si uporan,  pa na kraju društveno koristan rad....

 

Ko voli da vozi bez  kacige treba da ima mnogo para i više motora...

Uživaj dok možeš, mi smo jedina zemlja gde se ne nosi kaciga, stranci ne mogu da se načude kad vide motoristu bez kacige, pitaju da li smo mi ludi...

 

P.S. poznanika mog poznanika, je dok je stajao na semaforu, gurnuo automobil, njemu noga ostala ispod motora, (telefonirao je dok je stajao na na crvenom), pao direkt na glavu. Epilog - biljka, ne zna da priča, jede, hoda, hrane ga na cuclu, porodica se raspala, roditelji nemaju leba da jedu, jer plaćaju sestre da ga kupaju i čuvaju, da ne idem dalje.

 

Nije problem što ćeš ti da umreš ili ostaneš biljka, to je tvoj izbor, ali nemoj biti sebičan i ne odgovoran prema onima koji te vole i koji ostaju iza tebe, jer oni ne mogu da biraju...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja sutra idem kod drugara na more jedno 10tak dana. Nosim sa sobom kacigu i jaknu, iako idem kolima. Ima skuter pa planiram da mu otmem da obidjem neka mesta ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ja sutra idem kod drugara na more jedno 10tak dana. Nosim sa sobom kacigu i jaknu, iako idem kolima. Ima skuter pa planiram da mu otmem da obidjem neka mesta ;D ;D

 

 

 

 

 

 

 

Ti si meni zlatan ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja sutra idem kod drugara na more jedno 10tak dana. Nosim sa sobom kacigu i jaknu, iako idem kolima. Ima skuter pa planiram da mu otmem da obidjem neka mesta ;D ;D

 

Ti si meni zlatan ;)

Lepo sam ga pitao dal ima neku normalnu kacigu, kaze stize za nekoliko dana. Ma ko da ceka nekoliko dana, probacu da obidjem obalu od Bara do HN...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Dok se par puta ne prevrneš ništa od kacige... ;D ;D

 

Zezam se mada je možda istina.

Ko može da priušti svojoj pametnoj glavici samo naj naj Shoei ili Arai. Vaša je glava

Jebeš zdravu ruku ako si u glavi lujka, glava je jedna a ruke su dve

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ma slobodno bez icega na moped... Stara dobra prirodna selekcija nikad ne spava  ;) I ona gleda u svaciji tanjir, jer svoj nema!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja