Jump to content

Moto Zajednica

Sudar...

Recommended Posts

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Imao sam danas head-to-head susret sa golubom presretacem. Majko moja kako je samo bolelo! Evo, 5 sati nakon toga, jos uvek me glava boli. Neznam da li je to od danasnjeg boravka na suncu ali ako ne prodje do sutra, idem kod cika doce.

 

A, da, pogledajte samo na sta mi je kaciga licila, a imao sam i "mesa" na jakni, ma uzas, kad sam stao u prvoj trafici da kupim maramice, prodavacica samo sto nije u nesvest pala.

RJEkt_slika057go2.jpg

 

404.jpg

 

 

Upetrebite sirenu na vreme kad god vidite zivotinju u vidnom polju, ja sam stvarno talican sa golubovima, ali verujte mi na rec, nije ni malo naivno kad vas trefi jedan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

dobro kazi ti meni kolko si ti vozio kad je takav udes bio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Pukao sam vrapca prosle godine, kolenom, nosio sam modricu nedelju dana iako sam imao bajk pantalone. Mogu da zamislim kako ti je bilo, i ne zezaj se nego pali odmah kod cika doce. Poslusaj druga. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Veliko Gradište

Moram da nađem broj mog druga koji je opalio gugutku sa 140+ bez kacige pa da lepo razmenite utiske ;D ;D ;D Nije pao sa motora ali je dve nedelje imao glavu za dvojicu :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Procitam "sudar" i pomislim, "nije valjda jbt"  :o , citam dalje "sa golubom...", idi bre, ako ti je za utehu i mene danas odkida glava, bio sam na suncu poprilicno a i pucaci su uradili svoje, tako da moguce da su slicni simptomi i kod tebe..

Al' odes ipak kod doktora i ne mislis, pozz!

 

p.s. jadan golub.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 738 postova
  • Lokacija: Severni pol
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Yamaha XT600, DL650 Adventure

Jbt ni za supicu nije ostalo... Salim se, grozno izgleda, a i pranje kacige ce potrajati...

 

Brzo ozdravljenje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 657 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Prosle nedelje drugara na motoru udari vrabac u rame sa 100 i kusur na sat . Kaze mislio je da mu je iscasio rame,nije bio u stanju da vozi motor. Nisu za zezanje takve situacije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

I pre sam imao bilskih susreta, ali ne ovako strasnih.

Isao sam oko 140 u trenutku udara, ustvari malo brze, ali sam kocio kad sam video da cemo se susresti. Verovatno za mnoge to nije neka brzina, mislim, danasnji R-ovi stignu dotle za par sekundi, ali sudar pri toj brzini... Nateralo me da se zamislim sta bi bilo da sam udario nesto tvrdje (ako postoji  :D) od ovog goluba!  ::)

 

Glava polako popusta, mada mi je sinoc (valjda kad sam se malo ohladio) bilo bas zjbano, ali verujem da cu do sutra-prekosutra biti normalan... ili bar kao i pre!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Mene je prosle godine udario golub u rame pri 100 km/h. Nije me mnogo bolelo, ali ni sam ne znam kako nisam pao, jer mi je udarac povukao ruku nazad, automatski i guvernal, motor je poceo da se backa levo desno, jedva sam se izvukao od pada. To mi je ujedno do sad situacija najbliza padu koja mi se desila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: NBG

Nateralo me da se zamislim sta bi bilo da sam udario nesto tvrdje (ako postoji  :D) od ovog goluba!  ::)

 

Srecom, krave ne lete  ;D ;D ;D

 

Dobro je da si kacigu imao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Citam danas za goluba i danas popodne otresem jednog u Novom Beceju.Nemam pojma otkud se stvorio,samo se odbio o prednju plastiku.Stete nema,prosto neverujem, samo se perje razletelo..brzina oko 70km/h.Stvarno se mora paziti..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

A jel bio pismonoša ili ovaj obican ?  ;D

 

Vidis, zato meni kasni porudzbina iz Louisa!  :D

 

Citam danas za goluba i danas popodne otresem jednog u Novom Beceju.Nemam pojma otkud se stvorio,samo se odbio o prednju plastiku.Stete nema,prosto neverujem, samo se perje razletelo..brzina oko 70km/h.Stvarno se mora paziti..

 

Strasno kako zivotinje reaguju u strahu! Ovaj moj nesretnik je krenuo da uzlece sa puta i onda ga neki djavo naterao da radi "polukruzno" i bas mene u kacigu!  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Glavovolja može da bude i posledica potresa mozga, pazi. Jel si išao kod doktora?

 

Meni se juče zamalo dogodilo to isto, da li beše u Novoj Pazovi ili Batajnici tako nešto. Vraćao sam se iz Inđije, išao oko 70 i golub koji je stajao na sred ulice poleće, ali kada sam se približio krenu da se spušta pravo ka mojoj glavi. Malo sam spustio glavu i nije me pogodio, na sreću, a nije pogodio ni moju ženu koja je sedela pozadi. Da li ga je povuklo strujanje vetra ili šta, pojma nemam, ali mi je drago da sam uspeo da ga izbegnem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

UUuuuuuuu matori pa kad bre to? Uff gadan udarac sigurno i to u lobanju vazno da si ok. U zamisli da si sad neki sminker bio i paffff u glavu hmmm. Dobro je matori oprao si kacigu i napred nasi .

Meni je tako malo falilo ali na svu srecu sam za dlaku izbegao fazana zamisli to da te njakne u lobanju uff ne do bog nikom .Pozzz :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

UUuuuuuuu matori pa kad bre to?

 

Pa kad sam krenuo kuci, negde kod Melenaca. A bas nas krenulo taj dan, prvo onaj covek ispravi krivinu, pa ja ispeglam goluba...  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 416 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja sam bio popio vranu ili šta već kod naplatne rampe na auto putu NS-BG. Tamo ima ona deponija, sa desne strane kad ideš iz NS... Sva sreća da sam usporavao jer je bila neka gužva na putu, proleteo sam kroz jato, i popio kacigom tu jednu crnu kokošku, mislio sam da ću pasti sa motora... Stao sam odma na pumpu posle rampe, i napravio duuuugu pauzu.

 

Mada mislim da kad kočiš, napraviš damper zonu oko sebe jer guraš vazduh napred pa je verovatno to i ubalžilo udarac... Ali bez kacige... Ne smem ni da pomislim :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

UUuuuuuuu matori pa kad bre to?

 

Pa kad sam krenuo kuci, negde kod Melenaca. A bas nas krenulo taj dan, prvo onaj covek ispravi krivinu, pa ja ispeglam goluba...  :(

 

Pa bas nas krenulo taj da naime isli smo auto putem iz Indjije do Zrenjanina da sačekamo prejateljovog nekog starijeg druga bajkera čovek vozi Suzuki Gsxf 600 uljaru crno crven motor. I dok ga cekamo vidim da me Maki zvao i mi cekamo na kruznom toku odjednom ide Maki tu se parkira ide divan poplako stigli i oni momci koje smo cekali doduse ga ja nisam poznavao stao malo i ovi kao nemoj se skidati krecemo dok sam se ja upakovao u opremu Maki je bio pravi on me jedino sacekao i peglanje za ostalima i tako malo jaci tempo do Elemirske raskrsnice kad prva krivina i imamo sta da vidimo automobili stali da pomognu dosta njih je ponudilo pomoc ali sva sreca covek je dobro prosao kaze drug on je sa 180 km/h izvukao krivinu kad pogleda u retrovizor matorog nema!!!! On je uspeo sa nekih 170km/h da smanji na oko po nasoj proceni 120km/h kad je izgubio ravnotezu na travi i pafff leteo sigurno 15 m od udara od zemlje gde je pao motor ostecen poprilicno ali vazno da je on zavrsio sa neverovatnih polomljenim rebrom samo . :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

Ja sam bio popio vranu ili šta već .....

 

Hehehe, to kao ona scena iz filma Wild Hogs kad Travolta pokupi vranu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Bg

nebih da pametujem al' malo...ljudi ako mozzete pucajte dugo svetlo ako vec vidite leteceg stvora,jedino vas tako mozze primetiti i izbeci...to ja iz struke,jer i avion kada ide u prilaz-sletanje pali taxi svetla ili reflektore kako bi ga ptice videle i izbegle...mada jbga,kad je sudjeno ne pomazze nishta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Po danu uvek drzim duga svetla, al jbg, ni to nije pomoglo.

 

Vidis, mogao bih sa tim reflektorima da probam...  ::)

 

 

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja