Jump to content

Moto Zajednica

Diversion Klub

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha XJ 900S Diversion

odlično izgledaju zverke :)

kako te služi deflektor/dodatak za vizir, da li i koliko pomaže u zaštiti od vetra?
Razmišljam da nabavim identičan..

pozz

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ 900s Diversion

Pozdrav ekipa, da li neko kojim slučajem ima delove za XJ900s? Ako nema delova možda neki savet koji delovi bi pasovali sa drugih modela. Potrebne su mi komplet prednje viljuške, most, prednji blatobran, nosač fara/maske, i naravno plastika komplet. Nisam uspeo da nađem nigde kod nas nekog ko pravi plastike, video sam da ima po inostranstvu ali nisam siguran koliko bi vredelo poručiti delove iz na primer Francuske, jer ne znam da li bi se oštetilo u transportu plus pojma nemam kako bi i koliko carinici to naplatili. Svaki savet je dobrodošao, hvala vam unapred 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ 900s Diversion
On 5. 1. 2024. at 9:08, UrosR je napisao:

@SlavViking

Evo broj od coveka koji ima neke delove, nisam siguran sta sve ima ali bice od koristi

Milan: 0603129907

Hvala Uroše, pozvaću ga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Honda ST 1100 pan european - Honda GL1500 GOLDWING - Honda Shedow

Dobro jutro drustvo. Ovo je Diversion 900 od moga oca. Obozava ovaj motor i uziva u njemu. Ja sam ga par puta probao voziti ali se nisam nasao :/

vozim dugo i namenjao sam se motorcikala i mogu reci da je xj900 diversion zaista odlican motor kako nehanicki tako i vozno. Mozes do susednog grada a mozes i do susedne drzave bez mnogo razmisljanja. Sve u svemu da predstavim njega i njegovu ,, mali zverko” kako ga on od mislisti zove 

IMG_4901.jpeg

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: leskovac
  • Motocikl: XJ 900s

Pozdrav svim kolegama. Da li neko zna gde mogu naci set za reparaciju zadnjeg kocionog cilindra za xj 900, diversion?  Juce sam primetio tragove ulje na zadnjoj gumi, i malu baru ispod nje. Potrebno je promeniti zadnje plocice i usput bi proverio i sam cilindar. Unapred hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Zahvaljujuci opštoj enduromaniji, za tri dana sam prodao svoj laki enduro po ceni 400 eur vecoj nego što sam ga platio pre pet godina i pošao da kupim novog kineza 300-500 cm.

Ova Diverzija je iskocila više kao prilika nego želja i nisam se pokajao. Kinezi mogu da sacekaju 2-3 godine, a i da vidim kako ce se pokazati.

 

O motoru..
Uzeo sam je od momka iz Novog Sada, tek je poceo da se bavi uvozom, ok lik, cini se još neiskvaren, svi papiri na mestu, ima jednog kockastog fejzera, hondu cb 750, i par er 5
Inace, tek sa ovim motorom sam ukapirao šta znaci to čuveno linearno ubrzanje. Znaci, ne dešava se ništa spektakularno u trecoj prilikom odvrtanja gasa, a ne uradim ni sklek pri otpuštanju istog.

Ok opšte stanje, odlicna završna obrada, crash barovi, nosaci bočnih torbi, uzecu još samo kofer, ne vibrira mnogo uprkos godinama, veoma je tih, pali kao mina, radi kao doxa, troši malo.
Vidim da je održavan, Hondine filtere sam zamernio, nov Bosch akumulator je ostao, ima nove Bridgestone gume još sa dlacicama, lanac, lancanike isto nove, plocice jedino pri kraju,  a sve ostalo cista fabrika..
Model 2001 god, dupli disk napred, imam i 4 fabricka migavca, za nedajBože, ako prokuva.:lol2:

IMG_20240406_174840.jpg

  • Sviđa mi se 7
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: MalaMo
  • Motocikl: KAIŠ A HARLEY NIJE
On 4/7/2024 at 9:30 PM, iks džej said:

Ok opšte stanje, odlicna završna obrada, crash barovi, nosaci bočnih torbi, uzecu još samo kofer, ne vibrira mnogo uprkos godinama, veoma je tih, pali kao mina, radi kao doxa, troši malo.
Vidim da je održavan, Hondine filtere sam zamernio, nov Bosch akumulator je ostao, ima nove Bridgestone gume još sa dlacicama, lanac, lancanike isto nove, plocice jedino pri kraju,  a sve ostalo cista fabrika..
Model 2001 god, dupli disk napred, imam i 4 fabricka migavca, za nedajBože, ako prokuva.:lol2:

 

Divi je genijalan motorin Golf medju motorima, dovoljno snage, jednostavnost mehanike, na koliko obrtaja je držiš u 6-toj toliko troši, puno lepih km ti želim, znam da sam ja sa mojom uživao.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja