Jump to content

Moto Zajednica

NikolaSekaric

Suzuki SV 650

Recommended Posts

• Hronični Motociklopata, 4203 postova
  • Motocikl: YZF 600R Thunderpussy

Ali jedna stvar mora da bude jasna, da bi pravilno upotrebljavao svoj motor, moras BAR neke osnovne stvari da znas, 

znati (razlikovati) da li motor ima vazdusno ili vodeno hladjenje je jedna od osnovnih stvari.

Lepa je ta zamisao, da vozis i da te boli patka, pare u dzep i samo gas.... ali desi se situacija da se nadjes sma na putu i nema signala na telefonu, pa nema ko da ti pomogne, jer svi koji voze zive pod tim motom "ne zanima me mehanika" pa ne vredi da iko stane da ti pomogne, 

osim da se nadas da ce neki mehanicar da prodje pa da ti pomogne..

e u takvim situacijama moras malo da mucnes glavom i da resis neki prost problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• U prolazu, 34 postova
  • Motocikl: Suzuki Sv650

Da ne bih otvarao novu temu, ovde bih pitao za pomoc.

Malopre mi se prvi put desilo da nece da upali motor, u pitanju je 2004. godiste SV-a naked verzije. Kad dam kontakt, lepo ucita kilometar sat i kad sam pokusao da ga upalim nije ni zaverglao samo se restartovao kompjuter i ponovo se culo ono zujanje kad se da kontakt. Tako sam pokusao par puta i na kraju sam ga upalio na gurku da bih stigao kuci. Kasnije je upalio iz prve, pa posle sat vremena ista prica, ni da zavergla. Jel zna neko sta bi moglo da bude i da li mogu to sam da resim ili bi bilo pametnije da ga oteram kod mehanicara?
Edit: Juce sam presao nekih 100km bez ikakvih problema, savrseno je radio, jutros je upalio normalno kao i svaki dan i evo ovo mi se desilo kada sam se vracao sa posla oko 16h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima