Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Sport-Turing motor

Recommended Posts

• Drug član, 2330 postova
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Može da se nađe odličan motocikl za 1500 evra, ali kao što kaže kolega Biker-Boy, mora da se malo probira i da se čeka dobra prilika...

Ja bih dodao samo onu izreku: ˝što brzo, to i kuso˝ i to itekako važi za kupovinu jeftinijeg motocikla. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36

To da se sa starim motorom nemoze otici dalje od kafane,cista glupost....Imao sam Hondu vfr750 rc24 iz 1986 godine,platio sam je 1000 evrica.Vozio sam je 5 godina,obisao Sloveniju,Madjarsku,Srbiju.Od ulaganja sam imao redovne servise,i to je to.Nije nigde propisao agregat,niti trosio ulje,itd...Sad imam Hondu vfr750 rc36 1991 godiste,platio sam je 1500 evrica.Bio sam 2 puta sa njom na moru,bio sam u Slovackoj,Madjarsku presao uzduz i popreko,bio sam i u Bosni i Hercegovini par puta,Srbiju necu ni da racunam.Od ulaganja imao sam gume,lanac,redovne servise,registracija.Nije nigde propisao agregat,niti curi ulje,mada motor ima 28 godina...

Zaboravio sam jos navesti,da sam imao i Hondu FT500 1983 godiste.Platio sam je 800 evrica,curilo je ulje na glavi,malo je i troskala ulje,al zato sam 2007 godine otisao sa njom na more i nazad.Naravno bez ikakvih problema :)

Sve u svemu ako si kupio krs,bilo to noviji ili stariji motor,krs ostaje krs.Ja vise poverenja imam u starije masine,a ne u ove nove napucane elektronikom....

Za putovanja trebas imati muda,i nije bitno dal imas noviji ili stariji motor.Pozdrav ;)

• Podržavam 1

• Stara Garda, 234 postova
  • Motocikl: CBR 1000 F Dual...VARADERO 1000
pre 10 minuta, wiking je napisao:

To da se sa starim motorom nemoze otici dalje od kafane,cista glupost....Imao sam Hondu vfr750 rc24 iz 1986 godine,platio sam je 1000 evrica.Vozio sam je 5 godina,obisao Sloveniju,Madjarsku,Srbiju.Od ulaganja sam imao redovne servise,i to je to.Nije nigde propisao agregat,niti trosio ulje,itd...Sad imam Hondu vfr750 rc36 1991 godiste,platio sam je 1500 evrica.Bio sam 2 puta sa njom na moru,bio sam u Slovackoj,Madjarsku presao uzduz i popreko,bio sam i u Bosni i Hercegovini par puta,Srbiju necu ni da racunam.Od ulaganja imao sam gume,lanac,redovne servise,registracija.Nije nigde propisao agregat,niti curi ulje,mada motor ima 28 godina...

Zaboravio sam jos navesti,da sam imao i Hondu FT500 1983 godiste.Platio sam je 800 evrica,curilo je ulje na glavi,malo je i troskala ulje,al zato sam 2007 godine otisao sa njom na more i nazad.Naravno bez ikakvih problema :)

Sve u svemu ako si kupio krs,bilo to noviji ili stariji motor,krs ostaje krs.Ja vise poverenja imam u starije masine,a ne u ove nove napucane elektronikom....

Za putovanja trebas imati muda,i nije bitno dal imas noviji ili stariji motor.Pozdrav ;)

Tako je...

• Drug član, 3009 postova
  • Motocikl: RC36
1 hour ago, wiking said:

To da se sa starim motorom nemoze otici dalje od kafane,cista glupost....Imao sam Hondu vfr750 rc24 iz 1986 godine,platio sam je 1000 evrica.Vozio sam je 5 godina,obisao Sloveniju,Madjarsku,Srbiju.Od ulaganja sam imao redovne servise,i to je to.Nije nigde propisao agregat,niti trosio ulje,itd...

Majka! Voze ljudi po svetu samo tako, rekord je za sada preko 500.000 kilometara. Ja sam moju prodao pre neki dan, sa oko 155.000km... 

rc24.jpg

• Sviđa mi se 2

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja