Jump to content

Moto Zajednica

Погинуо члан foruma Dexason

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Jebem ti zivot. Ne mogu da verujem. Usao u temu ne sluteci sta cu da procitam.. Nisam ga poznavao licno, ali smo nekako uvek pratili slicne teme te vrlo cesto komentarisali i dopisivali se. Kada god bih video sliku nasmejanog smajlija znao sam da ce to biti pozitivan komentar istog takvog coveka. Proslog avgusta ako se ne varam je kupio taj K4 , znam koliko je bio srecan, zadovoljan i odusevljen prelaskom sa 125 na 750cc. Zimus u jednoj od tema koju sam postavio, savetovao me je da uzmem 750cc da se on ni jednog trenutka nije pokajao izborom. Pre samo par dana smo razmelini saljive komentare.. Posto smo "komsije" 50-tak kilometara samo udaljeni, krajem prosle zime smo planirali da kada kupim motor napravimo neku zajednicku voznju.. Ja pre par meseci dovezao prinovu ali on, eto nije odrzao obecanje. Tuga, placem i kucam.. Moje saucesce clanovima porodice a tebi druze moj neka je laka zemlja i siroki putevi gospodnji! Pocivaj u miru.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Meni je ovo vec treci post u ovoj gadnoj temi,kad god udjem na forum ovaj naslov,bas me pogodilo,tek sada shvatam koliko smo svi ustvari povezani bez obzira sto se ne poznajemo licno.

Zivot,kurva kao i obicno,uzima naj bolje.

Jos jednom,dobri,mladi covece,zbogom.

Vecna mu slava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Video sam temu, vrlo brzo nakon što je otvorena, ali sam toliko bio šokiran informacijom, da nisam imao snage da napišem šta osećam.

Kroz većinu komentra provejava da je bio izuzetno pozitivan lik, u skladu sa svojim smajlijem, što je i moja impresija o njemu. Dobar deo komentara se odnosio na to koliko je, kolegama koji su komentarisali, bilo teško saznanje da je tragučno nastradao, jer su ga doživljavali kao bliskog, pozitivog, odmerenog čoveka i prijatelja.

Jednom smo se samo pozdravili, u prolazu, kada sam sa sinom bio na vožni do Paraćina i to smo kasnije prokomentarisali u postovima na Forumu. Sećam se da je napisao da je bio srećan kada nas je video i dogovarali smo viđenje, koje se, na žalost neće desiti.

Široki ti putevi Nebeski i počivaj u miru.

 

   

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Takav nam je ovaj nas stil zivota. Svakome iznad glave visi giljotina. Steta mladog zivota, cini se kao dobar lik iz postova.

 

R.I.P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

Katastrofa... :(

Sad video temu, ostao sam bez reči...

Nisam poznavao momka, osim sa foruma, ali toliko me je pogodila ova vest, ne mogu da nađem prave reči da otkucam.

Počivaj u miru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Ode još jedan mladi život i unesreći još ko zna koliko drugih...

Saučešće porodici i svima koji su mu bili bliski. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja