Ducati 1098

Kao totalni lajk za taj tip motora resio sam da se ponovim sa nekim ducatijem

do sada sam vozio samo japance i sto se tice njih ( odrzavanja... sam dosta upucen) e sad ducati je nesto novo za mene

znam samo da je neudoban i da zveci

da li ima nesto posebno oko odrzavnja sto bi trebalo da znam pre kupovine

na sta bi trebalo da obratim paznju kad kupujem motor

Za oko mi je zapao jedan u Valjevu nisam jos isao da ga gledam

http://www.polovniautomobili.com/motori/10174672/ducati-1098

mozda neko zna i motor pa bi mi znacilo da znam o kakvom primerku se radi

hvala u napred na pomoci

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Jedan od najlepsih motora. Ne verujem da cu ga ikad voziti jer sam previsok za njega ali uvek cu ga zeleti :)

Ajd sa srecom nabavka i da ga dugo vozis

0

pa ako te radi dukati,kupuj.sta kosta nek kosta.ja nisam naklonjen R motorima,ali kada bih morao,samo bi dukati uzeo.po meni je on vizuelno superiorniji od ostalih tog tipa.ima neki šmek...

0

Uf...Ovaj Ducati je jedan od najlepših modela ikada napravljenih...! Kada bi imao toliko para, kupi bih ga i držao u sobi koliko je lep... :D

0

dukati ni nov ne valja ne polovan

0

1

Pre 4 sati, crnodete je napisao:

Mislim da nema potrebe nastavljati dalje. Pile je definitivno nasao odgovor od coveka sa iskustvom.

3

Pre 5 sati, crnodete je napisao:

jel ovo kazes iz iskustva ili iz prica rekla kazala?

0

Ма колико био леп и изазован, брате не волем тај његов звук па то ти је :)

Наравно, укуси су различити :)

Срећна куповина :)

0

Druže, zajebi što ti drugi pričaju, ako je tebi lijep i imaš novaca da ga priuštiš - kupuj!

Bolje da se voziš na njemu i uživaš, nego da se svaki put okrećeš za njim kada prođe pored tebe!

Kvarovi i ostale zeze, sve se da popraviti/napraviti - ima lijeka za sve!

Ja uopšte nisam ljubitelj R-ova, supersporta, ali mi je Ducati jako lijep. Čak mi ni zvuk nije odbojan. ...ima nešto u tome... zove se strast!

0

To ti je Alfa Romeo medju motorima :) mora postojati ta neka ljubav

1

Slozicu se sa kolegom ako se tebi svidja taj motor kupuj povedes nekoga ko se iole razume I to je to samobda zveci

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka

0

Pre 22 sati, pile je napisao:

Kao totalni lajk za taj tip motora resio sam da se ponovim sa nekim ducatijem

do sada sam vozio samo japance i sto se tice njih ( odrzavanja... sam dosta upucen) e sad ducati je nesto novo za mene

znam samo da je neudoban i da zveci

da li ima nesto posebno oko odrzavnja sto bi trebalo da znam pre kupovine

na sta bi trebalo da obratim paznju kad kupujem motor

Za oko mi je zapao jedan u Valjevu nisam jos isao da ga gledam

http://www.polovniautomobili.com/motori/10174672/ducati-1098

mozda neko zna i motor pa bi mi znacilo da znam o kakvom primerku se radi

hvala u napred na pomoci

Nije zlato sve sto sija...Mislim da ces se poslije japanaca brzo razocarati u italijana. Prenosim iskustvo mog drugara kaji je poslije GSXR 1000 K7 kupio Ducati 1198. Ocekivanja su bila velika, a zadovoljstvo malo. 

Moje misljenje:

- Takav Ducati je statusni simbol i vikend motocikl, koji iz sobe natovaris na prikolicu i odes na stazu da se izvozas, pa ponovo nazad u sobu. Ili ako zivis u Alpama sa dobrim sumskim  ( krivudavim ) putem pa napravis krug od jedno 100-200km da zadovoljis dusu. Za nase uslove i svakodnevnu voznju nije, posto je izuzetno neudoban ( strogo sportski motor ) i  sa dosta vibracija, a i odrzavanje mu je zara. ;)

P.S.

Jedan probao, pa se...pokajao, a izbor je tvoj.

1

Pa sad, ima i suprotnih primera.. gde ljudi potpuno batale japance i predju ili na italijane ili na austrijance. :)

Nezgodno je kada dajes tako kateogoricnu izjavu na osnovu svog iskustva ili svojih prijatelja.

Ja s druge strane na osnovu isto tog sto si pomenuo, mogu slobodno reci nikad vise japanci, a i svi moji pajtosi s kojima vozim i koji su nam se pridruzili su batalili japance jednom kad su osetili kako je voziti motor "koji ima to nesto"... ma kako to izlizano zvucalo.

Da ne duzim, svako neka sebi kupuje motor za koji misli da mu treba i koji ce da mu izmami osmeh svaki put kada sedne na njega i kada odvrne gas.:takoje:

1

Ja sam se bio ekstra nalozio na ducatija i njegova 2 auspuha ispod sedišta. Ali 2 cilindra i taj zvuk koji je jako lep, ali samo kad sam u fazonu za to i da ga zavrcem. Volio bih da ga imam kao drugi motor ili čak i treći, samo za te ziska voznjice kad sam u fazonu da držim obrtaje na zavidnom nivou.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

0

Kad parkiras moped,odes zavrsis nesto,vracas se i ugledas ga kako ponosno stoji okupan suncem,osmeh ti se razvuce licem i samo potvrdno klimnes glavom na misao "Da,da ,to je moj motor" . 

E,taj motocikl treba kupiti,nezavisno ko ga pravi i kojoj kategoriji pripada. Zato ih vozim,ne treba mi prevoz vec hrana za strast i ljubav .. Motocikl!

1

Pandan Alfi. Parkiras, napravis par koraka, zastanes i okrenes se da pogledas u to sto si parkirao i nasmesis se. Postujem do srzi! Egzotika jeste, mane ima, ali je zaista cudo u smislu dizajna i inzenjeringa. Ko voli a moze da ga priusti, treba da ga ima u svom domu, makar da dokaze sebi da to nije ono sto je ocekivao... Ja se lomim sad da nadjem pare za Daytonu 675R. Jer za dukca nemam sredstava ni naopako a ovo provozah prvi put pre neki dan i odusevio sam se, a nije preskup.

0

Pre 8 sati, Astral je napisao:

Kad parkiras moped,odes zavrsis nesto,vracas se i ugledas ga kako ponosno stoji okupan suncem,osmeh ti se razvuce licem i samo potvrdno klimnes glavom na misao "Da,da ,to je moj motor" . 

E,taj motocikl treba kupiti,nezavisno ko ga pravi i kojoj kategoriji pripada. Zato ih vozim,ne treba mi prevoz vec hrana za strast i ljubav .. Motocikl!

Vec sam napisao da taj model spada u statusne i da izaziva paznju i zavist, ali ima ona pjesma Lepe Brene "Pazi kome zavidis", a ja bih dodao i na cemu. ;) Sto napisa @Savan mogao bi biti kao drugi-treci motor za "srce i dusu". :)

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.