Jump to content

Moto Zajednica

Na kojoj najnižoj temperaturi ste vozili?

Recommended Posts

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Do juče sam držao rekord vožnje na +2 , juče sam na -3 vozio bez kacige i nije mi dobro ( deda mrazovi ) !!! jeste kratka vožnja i spora ali bez kacige jako zajebano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Dosta je bilo redovne vožnje za ovu godinu. Nemam više strpljenja da se opremam i raspremam dvaput dnevno  ;) 

A pošto kažu da će biti blaga zima, nadam se da ću se neki vikend provozati bar po Miljakovačkoj šumi, čisto da ne izgubim osećaj :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 856 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Kraj oktobra i do pred kraj novembra ove god. Svako jutro 6.30h temp +2,+3 Dusanovac-Zemunska bolnica. Podignem vizir na max upalim grejace rucki,zimska postava gore i dole i nista spec nije hladno,cesto kisa al ni to nije frka za toliko kratko. Ovi u bolnici me gledaju kao ludaka al dok nije doslo do 0 vozio sam svaki dan.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Zemun / Žarkovo
  • Motocikl: Versys 650

Otišao pre neki dan na +1 do pumpe da napunim rezervoar, vožnja od sve ukupno nekih 5-10 minuta. Najhladnije mi je bilo na butinama. I to je poslednja vožnja u mojoj prvoj sezoni :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GN 125 & GSX 750 Inazuma

-2, i to prosle subote na Dedamrazijadi, nosili smo paketice deci u Sokobanjsku i Tirsovu.

 

Nigde me nista nije produvalo ali sam nosila skijasku jaknu ispod moto jakne, i skijaske pantalone, ispod aktivni ves i preko svega Deda Mraz odelo.

Pokretljivost mi je bila ravna nuli, ali mi nije bilo hladno, osim pomalo na prstima .

 

Sada u subotu sam ipak isla kolima u Sremcicu, jer vozim tek par meseci, i nisam vozila ni po klisi a kamoli po snegu i ledu.

 

Sledece sezone cu ici motorom pa makar ga gurala do Sremcice:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: BMW R1150 RT Tomos T14 TLS

Danas sam vozio (skuter) na +2 po gradu. Malo me zabrinuo led koga je bilo po ulicma i to na mestima gde tockovi gaze (u ulici Peke Pavlovica).

 

Sve u svemu dobro sam se obukao, malo slabije pantalone sam obuka ali sada znam za sledeci put....

 

Nije strasno samo treba se dobro obuci i paziti na mokre ulice (mogucnost poledice). Skuter jos nije u zzimskom snu, vozicu ga do snega, akumulator skidam posle svake voznje izgleda da negde vuce struju(cak i leti).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja