Jump to content

Moto Zajednica

16. Moto Gp Philip Island, Australija 2016

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5765 postova

Nista preterano nenormalno. Crutchlow pokazao u Q1 zelju i 00 prd kraj tako da je i Lorenzo nao drugoplasirani iz Q1 zaostajao cini mi se oko 1,5 sec.

 

Rossi kako je vec napisano imao neki trzaj ne bi li bar Lorenca pobedio ali nije ni to uspeo pri tom je pokusao da napravi kombinaciju guma samo njemu znanu. Napred extra soft rain nazad intermediate.

 

Q2 Markez svima stavio do znanja da je broj 1 i tacka. Lorenco obrukao sebe pre svega po meni jer kakve god razloge da ima sto rece Dzankic napravio je vreme za Moto 2.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Yamaha bi trebala Total Recall da uradi po pitanju vozaca :P

Uh sto bih voleo da Hayden bude na podijumu sutra :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

И даље је све исто,одеш на сајт Мото Гп и провериш.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Izbegavao sam da ulazim na sajt MotoGP-a zato sto mi je lap-top jako slab pa dosta ubagira.. Sada sam usao i vidim da sve lepo pise. Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Oduševljen sam, zato molim mrzitelje Doktora, a i ostale, da mi ne zamere :)

Ova trka je plastično pokazala zašto, mi koji volimo Rostija, mislimo da je car (što objektivno i jeste  :P ).

Ovde se pokazuje razlika između Doktora i Lore.

I da ne zaboravim, ovaj seronja od Markeza, koji me je tako nervirao prošle godine, pokazao je da nije sisica, vozio je fenomenalno, iako je već osvojio titulu, nije kalkulisao, rizikovao i izgubio, ali je pokazao da ima kohones. I njemu  :care: 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

 

Deda je car!!! Kakva želja i umeće!!! :care: :care: :care:

 

I tako već 20 godina...

 

Za mene, neće se roditi neko kao on :neznam: Ima nekoliko sličnih, ali...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Cal je uspio sto Markez nije, da tu prednju gumu drzi zagrijanu. Doduse i Markez i Espargaro , cim su izasli malo sa idealne putanje, proklizali su na kocenju. Ta prednja je izgleda bas zajebana za voznju, cim je malo hladnije. Cal je odradio odlican posao, svaka cast. I sam kaze da je przio dok je bilo sunca, a kasnije je samo odrzavao tu prednju gumu.

 

Ovo je kontra slika ove sezone, da se Markez zezne sa gumama, a da Rossi uzme najvise sto se moze (mada niti je Markez imao sta da radi sa mekanom, niti Rossi sa tvrdom prednjom). Kako Colin rece, jedini covjek koji moze da zezne Markeza, je Markez.

 

Maverik se dobro izhrvao sa Suzanom, pogotovo sto je vidio da je Markez isklizao, pa kasnije i Espargaro. I proslu trku i sada je odradio odlicno, pogotovo drugi dio trke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Ovako su tetke pricale i za slobu, al' eto im stigao vucic...

Ne mogu baš reći da sam te razumeo :neznam:

Ostao si neshvaćen :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Hteo sam da odgovorim vezano za Doktora, ali u drugom delu posta si u globalu rekao ono sto bih i ja.. Tako da necu iz razloga sto znam kakvi ste fanatici vi Rossijevi fanovi :P Za ovo sto je uradio danas skidam kapu ali za mene nikada nije niti ce da bude car. Pokazao je da je veliki vozac ali definitivno ne najveci. Lorenco je dobar ali uporedjivati njega i Rossija je smesno. Zbog takvog razmisljanja, stvaranja preterane konkurencije unutar tima i mrznje Yamaha i jeste trenutno u takvom stanju. Krivo mi je zbog pada Espargara jer je bilo lepo gledati dva suzukija na pozicijama 3. i 4.

P.S Dok sam ja otkucao poruku, izaslo je jos deset postova.. Odgovor je bio upucen Šumadincu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Ajde da ti titlujem: idolopoklonstvo nije do kvaliteta predmeta obozavanja, vec do profila onih koji obozavaju.

A ovde si kao hteo da ispadneš pametan? Nije ti baš pošlo za rukom.

Ne mogu reći da mi je žao vas mrzitelja Rosija i nemogućnosti da objektivno priznate neke stvari. Imao bih što-šta ovde da napišem, ne bi li ti (i tebi sličnima pojasnio), ali je to uzaludan posao.

Daleko od toga da je ovo tvoj prvi ovakav post (u nekoj komunikaciji sa mnom) ali je sigurno poslednji! Neću dozvoliti da mi ti, ili tebi slični, upropastite ovako lepo započet dan!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke

Rossi je Rossi, kategorija za sebe, ostali nek prave sebi ime ako mogu. Svaka čast Crutchlow-u, ali i Viñales-u, voleo bih da ga vidim (i Suzuki) na trećem mestu ove sezone :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

@Šumadinac

Upravo iz tog razloga, nisam nista direktno hteo da kazem za Rossija, jer sam znao sta sledi.. Nikada nisam nista komentarisao za "Doktora" ali sam citao bezbroj puta komentare i uvek se zavrsi isto. Svadja Rossijevih obozavatelja vs onih koji ga "mrze". Ne znam zasto sve toliko preozbiljno shvatate, kao da vam je neko uvredio clana porodice a ne vozaca koga gotivite. Meni bilo ko moze da kaze sta misli za Marqueza, Pedrosu, Hondu Repsol, ok to je tvoje pravo i misljenje, postujem to.

Niko ne zeli da ti unisti dan, krenuo ti je dobro, neka se tako i nastavi ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

 

Ajde da ti titlujem: idolopoklonstvo nije do kvaliteta predmeta obozavanja, vec do profila onih koji obozavaju.

A ovde si kao hteo da ispadneš pametan? Nije ti baš pošlo za rukom.

Ne mogu reći da mi je žao vas mrzitelja Rosija i nemogućnosti da objektivno priznate neke stvari. Imao bih što-šta ovde da napišem, ne bi li ti (i tebi sličnima pojasnio), ali je to uzaludan posao.

Daleko od toga da je ovo tvoj prvi ovakav post (u nekoj komunikaciji sa mnom) ali je sigurno poslednji! Neću dozvoliti da mi ti, ili tebi slični, upropastite ovako lepo započet dan!

Smaras za medalju...

 

Covek uzeo drugu pobedu u zivotu, tek drugu i za tim, vozio sjajno sa h gumom, a tvoj jedini komentar je rosi.

 

I sada pistis k'o uvredjena seoska mlada

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja