Jump to content

Moto Zajednica

Natam-navam a gde - videcemo

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

E drugari. Evo me doma. Nego sam umoran pa se i ne javih. A i ovde opsti haos. Ne znaju da li da mi se raduju sto sam dosao posle dva ipo meseca ili da me ubiju sto nisam bio toliko dugo. Jos kada rekoh danas kevi da opet idem. Samo da uzmem auto jer mi dopizdela vise ova kisa. Ubi. Tamo bre vremenska prognoza se menja svakih pola sata. Inace motor ostao u moskvi. Gume potrosene, lanac na izdisaju , lancanici i jos mnogo toga. Nije mi o glavu da izginem negde. A i kintu sam poprilicno sjebo. Bem ti moskvu. Al zato za ribolov , paradajz siti. Kak se okrenem tako riba grize.

Nekoliko sam dana mozgao sta da radim. I sinoc kupim kartu i doletim za bg. Odmorim nekoliko dana, zakacim prikolicu na auto i ode opet tamo da dovrsim posao... Ima mnogo da se radi. A i viza mi bila validna jos 3 dana.

Mozgam da ostavim prikolicu u moskvu i motor pa onda kolima da krenem malo natam malo navam i da pevam na zadnjem sedistu mog auta a moze i u gepeku jer mi auto karavan

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Hahaha....jebes mi sve ako si ti normalan...;))))))))) ganjo covek ata dok ga nije satro...;)))))

 

Послато са LG-E460

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Ovaj covek je neunistiv :)

Hvala Aco

Sada ulecem na rusku teritoriju spreman za bilo koje vremenske uslove

Iskreno mi dopizdelo vise budem mokar. Onde malo malo pa rokne kisa.

Pre neku noc su mi bile gace mokre. Ni kidno odelo nije pomoglo

Drugo imao sam jedne patike za grad i jedne farmerke. Dopizdelo mi bre vise svaku noc da perem i susim na peglu i fen. Sad pakujem dva kofera garderobe za svaku priliku.

A ruskinje su lude kad vide nekog da je upicani. Tako da ce tek sad da bude picvajz.

Jos samo da mi je rezervni pa da mogu na smenu nego drugu mom se sve bije preko ledja.

Sutra idem da ubacim novu bateriju u telefon. Do ovog putovanja mi baterija trajala normalno, u ukrajini je pocela da popusta a u rusiji sam je unistio. Dopizdelo mi vise da mi bude na ovom tel stalno prikljucen powerbank. Cak mi i powerbank riknuo pa sam kupio drugi duplo jaci

Isto mi dopizdelo i pitanje a pocemu motocikle, a esli u tebe masina/ sad kad me pita neka tamo ima da joj kazem majke ti ga i motor i masina i prikolica i garaza i dom i sve ostalo. To su im glavna pitanja

Nece da se hvataju sa nekim ko je lenj. Mnogo rusa nece da radi

E sad, da sam znao da je moskva onoliko jaka nikad me ni nemacka a ni smerika nebi videle. Onde samo da se ubacis da budes prva ruka od rusa , na konju si sa poslom i kintom. Nas vole tamo. I po prici sa nekim ribama koje su u gradjevini,srbi su veoma cenjeni i na ceni.

Nasi sposobni da ga zbudze i zakamufliraju bolje od mongolaca, moldavaca i ostalih stranaca.

E cene guma za motor su jeftinije od srbije, to sam pre neki dan video kad sam kupovao sprej za lanac.

Motorex sprej nema. Ali ima ipone ono veliko pakovanje i kosta 11e. Castrol je oko 10e. I motul bude isto 10-11e.

Ja sam motorex koliko se secam placao u centru s oko 1800din. Koliko mi se cini. Znaci i to je jeftinije tamo. Gledao sam za delove, nema sta nema. Ima neki sajt avito. Kao ebay i nas kupujem prodajem.

No jebo delove, meni bolje da ga unovcim tamo pa da se ne mucim kao do sada

Imam nekoliko ruskinja mi dolaze u septembru i oktobru u bg , vec su i karte kupljene.

Sta mi napravi ona jebena kisa , pobegao od nje u bugarsku a gde zavrsih...

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

U tek sad ocekujem ludilo. Dao si se u stratesko povlacenje a onda se vracas u kontru. Jos sad kolima mozes da spakujes i njih vise.

Pazi se tih sto dolaze. Jednom mom poznaniku dosla tako Ukajinka u posetu i jos je kod njega. Kao stric Albert u Muckama.

Nego dobrodosao i odmori kako valja, pa krece opet Shelletova dinastija.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K1200s

 

Ovaj covek je neunistiv :)

Hvala Aco

Sada ulecem na rusku teritoriju spreman za bilo koje vremenske uslove

Iskreno mi dopizdelo vise budem mokar. Onde malo malo pa rokne kisa.

Pre neku noc su mi bile gace mokre. Ni kidno odelo nije pomoglo

Drugo imao sam jedne patike za grad i jedne farmerke. Dopizdelo mi bre vise svaku noc da perem i susim na peglu i fen. Sad pakujem dva kofera garderobe za svaku priliku.

A ruskinje su lude kad vide nekog da je upicani. Tako da ce tek sad da bude picvajz.

Jos samo da mi je rezervni pa da mogu na smenu nego drugu mom se sve bije preko ledja.

Sutra idem da ubacim novu bateriju u telefon. Do ovog putovanja mi baterija trajala normalno, u ukrajini je pocela da popusta a u rusiji sam je unistio. Dopizdelo mi vise da mi bude na ovom tel stalno prikljucen powerbank. Cak mi i powerbank riknuo pa sam kupio drugi duplo jaci

Isto mi dopizdelo i pitanje a pocemu motocikle, a esli u tebe masina/ sad kad me pita neka tamo ima da joj kazem majke ti ga i motor i masina i prikolica i garaza i dom i sve ostalo. To su im glavna pitanja

Nece da se hvataju sa nekim ko je lenj. Mnogo rusa nece da radi

E sad, da sam znao da je moskva onoliko jaka nikad me ni nemacka a ni smerika nebi videle. Onde samo da se ubacis da budes prva ruka od rusa , na konju si sa poslom i kintom. Nas vole tamo. I po prici sa nekim ribama koje su u gradjevini,srbi su veoma cenjeni i na ceni.

Nasi sposobni da ga zbudze i zakamufliraju bolje od mongolaca, moldavaca i ostalih stranaca.

E cene guma za motor su jeftinije od srbije, to sam pre neki dan video kad sam kupovao sprej za lanac.

Motorex sprej nema. Ali ima ipone ono veliko pakovanje i kosta 11e. Castrol je oko 10e. I motul bude isto 10-11e.

Ja sam motorex koliko se secam placao u centru s oko 1800din. Koliko mi se cini. Znaci i to je jeftinije tamo. Gledao sam za delove, nema sta nema. Ima neki sajt avito. Kao ebay i nas kupujem prodajem.

No jebo delove, meni bolje da ga unovcim tamo pa da se ne mucim kao do sada

Imam nekoliko ruskinja mi dolaze u septembru i oktobru u bg , vec su i karte kupljene.

Sta mi napravi ona jebena kisa , pobegao od nje u bugarsku a gde zavrsih...

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Stvarno si "Kralj"

 

Послато са Lenovo A536 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha Thundercut

Znaci u Moskvi moze da se zbudzi i kinta...ajd onda da otvaramo neku firmu tamo pa da spajamo lepo i korisno ;)))))))))

 

Послато са LG-E460

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Videcemo. Ja bi radije mog da zbudzim pa da ne radim nista.

A za budalu ima posla i na slavu ako hoce da radi

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

 

 

Evo nesto sto bi i mi trebali za krenemo da stampamo i svako od nas da ima zalepljeno na kolima. Pa valjda ce ovi debili po gradu malo krenuti da gledaju u retrovizore

E u jebenoj ukraini je u medijima toliko da vozaci obrate oaznju na motocikliste, cak ima i bilborda. A kod nas niko nista ne preduzimapost-37331-14725040750865.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Ma bre brate za sve. Ima debila i medju motociklistima. I to mi ide na nerve. Ako ja idem i pravim mesto zasto on mora da ide i pravi novu traku izmedju auta sa druge strane. I to uzjebe vozace jer ne znaju gde da se sklanjaju.

To sam primetio da se desava veoma cesto. No ljudima mozak u kurcu. Ako misli da je faca , onda se grdno zajebao. Svasta se ja nagledah Postujem kolege al ima i debila ubilo se.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Dolaze ti Ruskinje? Napravio si uzi izbor? Koliko 2-3? Kupio kartu? Paravis uzi izbor?

 

Hmmmm...

 

Zanci.... Svadba, svadba, svadba :D :D :D a bio je cool tip :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Sta bre kupio kartu ?

Zabole me bas da ja njima kupujem kartu

Malo sto ce da mi jebu zivce da jutarnji seks i da ne mogu da spavam dok se ne probudim jos i karte da kupijem.

Vidi se da me ne poznavas...

Bilo takvih , jebemo se a ona krene da izmislja nesto i da izvuce korist. Onda dobije odgovor da bude srecna jos i da joj ne naplatim.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Shelle jel to avantura zavrshena sa yamahommm...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja