Jump to content

Moto Zajednica

7. Moto GP Catalunya, Španija 2016

Recommended Posts

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Odra ih Doktor i to od samog početka im održa lekciju! Kao da sam dobio premiju na lotou, tako mi je puno srce. Čim Lorenco ne pobegne u startu, nema šta da traži.  :sampion:  :sampion:  :sampion:  :sampion:  :sampion:  :sampion:  :sampion:  :sampion:  :sampion:  :sampion:   

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 803 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blok 63
  • Motocikl: Honda Hornet S,Yamaha R1

Mozda solidarnost..mozda nesto drugo...sve u svemu...lepo je videti posle celog cirkusa koji je bio...nebitno za koga navijam...bolje da je ovako.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Velika voznja Rosija i nepotrebno i neoprezno slavlje na kraju u krivini 11. Markez je skoro ispao u jednom trenutku, srecan je sa bitnim bodovima, blentav klinac u izjavi, veliki vozac. Lorenco bez tempa, kao sa kamenom u cizmi. Muceni Barbera, nije navikao na start iz 2. reda pa se zabrojao. Janone... stvarno je Jajanone :D.

 

I tako ode cirkus dalje... jednog klinca vise nema.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Kakav je Ianonne idiot, pa to Filip Visnjic ne bi opjevao. Kreten, ne znam kako je uopste pomislio da moze onuda da prodje?!

 

Danas nesto nije bilo  u redu sa Lorenzom, jer gledati kako da preskacu redom, nije bas uobicajeno. Honda se izgleda malo povratila, dupli podijum, ali Markez je gonjao do limita.

 

A deda je odvezao fenomenalno, od pocetka do kraja. Eto ga na, rekao sam lijepo da se Lorenzo ne *urci, ovako je i Rossi u Mugellu. Samo da se nije povrijedio.

 

Vinjales je na pocetku bio kao na ekstaziju, bilo ga je svukuda, od bankine, do bankine.

 

Lijepo je sto su se malte ne svi sjetili Saloma.

 

A Lin je odmah zaboravio da je Lorenzo pao, cim je Rossi prosao cilj, osmjeh oko glave i pljesak. Pored njega, zaboravicu Puiga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Za dr. reci su suvisne, Markez me odusevljava iz trke u trku! Janoneu bi oduzeo motor, a svima djuture bi oduzeo mogucnost da daju izjave i onda bi sve bilo savrseno! Odlicna trka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5239 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Maverik je lik, mogu misliti kako iscekuje m1..sta su govorili poznati, nisam u toku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 493 postova
  • Lokacija: NL / Bgd
  • Motocikl: Honda Vision

Janone je bio u naletu i videvsi da je Lorenco otisao malo sire nije kocio na vreme. Kada ga je ovaj na kraju zatvorio nije imao vise kud.

Svi prodju tu skolu, ali njega je bas poteralo :) . Ima decko potencijala i volje, samo da mu splasnu ti ekstremni pikovi i bice sve ok.

 

Ne znam kako je prosao na kraju, da li je kaznjen?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Odmah da kažem da ne branim Ianonea, ali mi se činilo na ponovljenim snimcima kao da on nije ni hteo da ga prodje, već da se prekocio,podigao zadnji u vazduh pa kad je spustio nije imao više mogućnosti da bezi udesno već pravo u 99.

Dobro je da niko nije povređen, a za Lorenca mi je žao što je pao jer bi završio trku na 6-7 mestu, a ovako ce po običaju možda i da izjavi kako je trka bila spora, pa su mu kvarili tempo i da je mogao da se vrati do podijuma.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

A Ianone će da fasuje samo takvu kaznu, kontam da je Dal'igna poooludeo. Ima da fasuje i u Ducatiju (novčano) a tek ima da ga sudije odvale sa kaznom, pa možda i da se ohladi par trka (ne znam tačno kakve su mogućnost za kaznu, prema pravilniku).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Markez se odao da vozil za JLO

 

 

Inace vozaci trebaju da upisu skolu lepog padanja da ne slusam vise o ruznim padovima .....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Odmah da kažem da ne branim Ianonea, ali mi se činilo na ponovljenim snimcima kao da on nije ni hteo da ga prodje, već da se prekocio,podigao zadnji u vazduh pa kad je spustio nije imao više mogućnosti da bezi udesno već pravo u 99.

Dobro je da niko nije povređen, a za Lorenca mi je žao što je pao jer bi završio trku na 6-7 mestu, a ovako ce po običaju možda i da izjavi kako je trka bila spora, pa su mu kvarili tempo i da je mogao da se vrati da podijuma.

 

Zaleteo se pa tek kad je video da je preterao i da ne može da ga pređe onda je maksimalno kočio i podigao zadnji. Ali konjina je što uopše dolazi u te i takve situacije da uleće ljudima klizeće startove. Pretekneš vozača ako možeš, ako ne sediš pozadi i čekaš priliku.

Strašno mi idu na živce takvi ljudi koji značajno utiču na šampionat potpuno glupim potezima. Otkinuo je Lorencu sigurno desetak bodova. Kao i Doviju itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Sve mi se čini da mi nedostaju nečiji komentari... :stabre:

Teško je izgleda podneti ovakav čas vožnje, koji je održao Doktor  :D  

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Sve mi se čini da mi nedostaju nečiji komentari... :stabre:

Teško je izgleda podneti ovakav čas vožnje, koji je održao Doktor  :D  

 

Nije ni online :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja