Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 140 postova
  • Motocikl: Honda cbr 600 f4

Ne znam sta je ruznije, ona Cagiva ili ovaj cafe racer? Znam samo da bih Cagivu pazario da imam sansu, ovaj cafe frankenstajn bih obisao u najsirem mogucem krugu.

• Haha 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 411 postova
  • Motocikl: Moto Morini Granpasso 1200
Ne znam sta je ruznije, ona Cagiva ili ovaj cafe racer? Znam samo da bih Cagivu pazario da imam sansu, ovaj cafe frankenstajn bih obisao u najsirem mogucem krugu.
Na tvoju sreću motor se ne prodaje, a na moju sreću je što ne moram da imam kontakta sa tako vrsnim estetom...
  • Haha 1

• Slow rider, 180 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z300... Honda NC700XD

Ovaj cafe je kao umetničko delo. Samo što treba razumeti umetnost. U pravu si kad reče da je sreća da nemaš potrebu da ga prodaješ onima koji to ne razumeju. Kada bi ona Cagiva prošla pored mene, verovatno se ne bih ni okrenuo, a kad bi ovaj cafe prošao, verovatno bih ti mahao da staneš da ga pogledam malo bolje izbliza, pogledam šta si sve odradio i promenio na njemu, prodiskutujemo... Onda se odgovor sam daje šta ima veću vrednost. Cagiva bi stajala kod nekog negde u garaži, skupljala prašinu, povremeno bi se vozila, dok je ovaj cafe spreman za Distinguished Gentleman's Ride. Ko to razume, ceni i voli, onda će znati i gde je veće uživanje. Cafe Raceri se ne prave za kilometarske ture po Transalpini i Transfagarasanu, već da budu izložbeni eksponat sa povremenom upotrebom.

@abarthkapa dole, svaka čast :takoje:

• Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1

• U prolazu, 71 postova
Pre 3 sati, Yanco je napisao:

Ovaj cafe je kao umetničko delo. Samo što treba razumeti umetnost. U pravu si kad reče da je sreća da nemaš potrebu da ga prodaješ onima koji to ne razumeju. Kada bi ona Cagiva prošla pored mene, verovatno se ne bih ni okrenuo, a kad bi ovaj cafe prošao, verovatno bih ti mahao da staneš da ga pogledam malo bolje izbliza, pogledam šta si sve odradio i promenio na njemu, prodiskutujemo... Onda se odgovor sam daje šta ima veću vrednost. Cagiva bi stajala kod nekog negde u garaži, skupljala prašinu, povremeno bi se vozila, dok je ovaj cafe spreman za Distinguished Gentleman's Ride. Ko to razume, ceni i voli, onda će znati i gde je veće uživanje. Cafe Raceri se ne prave za kilometarske ture po Transalpini i Transfagarasanu, već da budu izložbeni eksponat sa povremenom upotrebom.

@abarthkapa dole, svaka čast :takoje:

Ima ono da o ukusima ne vredi raspravljati i da je lepota u oku posmatraca.Treba se vratiti malo u proslost i videti gde,kako i naravno od kojih motora je nastao cafe racer pravac.Ovo danas sto se pod znacima navoda "pravi" je vise pomodarstvo,kic,sund nego umetnost.Budzevine od bmw k100 i novijih vodenjaka sa kramponkama,kineskim instrumentima i retrovizorma su daleko od umetnosti,po meni vise nakaze.Tako su 80-ih i 90-ih iseceni silni bokseri i guciji,pa cak i mz-i,pravljena "umetnicka dela" koja danas nemaju nikakvu vrednost,niti privlace neciju paznju.Vec sam napisao,nije problem praviti od havarisanog i nekompletnog motora taj famozni cafe,ali unistavati originalan motor,pa makar to bio i tomos-mz,to je svetogrdje.Ako mislis ovako nesto da pravis od unitraka,nemoj ko boga te molim...narani svinje i ne diraj nista!;)

• Podržavam 7

• Slow rider, 180 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z300... Honda NC700XD

Ja sam svog Unitraka kupio za svoje pare, i ima da ga sakatim kako se meni svidja, jer sam ga i kupio da bih ga osakataio. A pronašao sam ga ispod sena u jednom selu, tako da i nije šteta :jee:

• Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

• Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3018 postova
  • Motocikl: GSF 650 SA L0

@Yanco

Sto ti je zivot... Nekada su se na selu ispod sjena pronalazili Njemci ( NSU, DKW, BMW, MZ itd.. ), a sada Japanci. :jee:

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja