Jump to content

Moto Zajednica

Oglasi Tipa "sipaj I Vozi"

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

Ja kad prodajem svoj motor prvo naglasim kupcu koje su mane oglašenog...ko koliko detalja traži toliko se i trudim da objasnim. Ljudi to cene, i uglavnom ih to ne odvraća od kupovine.

 

Cena/ kvalitet mora imati nekog smisla, ne može se gledati samo godište i kilometraža...na žalost kod motocikala su to maltene sporedne stvari na koje bi trebali da obraćamo pažnju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Bayas Garden

Ja nisam imao tu srecu/nesrecu da kupujem,prodajem motor :).Ali sam prodavao neku drugu robu.I ono sto nikako ljudi u Srbije nece il ne zele da shvate da je uvek bolje sto detaljnije napisati u kakvom je stanju roba koj prodaju,cak i navesti sve mane te robe i biti sto iskreniji.Uvek ce pre tako naci kupca nego kad ,sakriju cak i neku sitinicu...pa normalno da kupac odmah gubi poverenje.Ne znam sta ti ljudii misle ako je neko prevalio 200km,da ce eto kad je vec dosao uzeti taj motor/auto ili sta vec.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GS500

A uuuu ljudi ale ste me naplasili....

Ja sam bas u razgledanju motora. Kao i svi hocu mnogo za male pare budzet oko 1100e (Sto je i normalno jer sam dirincio i odricao se godinu dana dok sam studirao da bih skupio te pare) i bas gledam motor i pitam se da li da cimanm nekog kolegu iz Apatina 

https://www.polovniautomobili.com/motori/9903879/kawasaki-kle-500

I onda citam ovu temu i samo mi se vrti film po glavi 

Opis: "Motor u extra stanju zamenjeno ulje i filter Vodi se na 25ks zbog manje registracije"

Extra stanje ? izgreban, polomljen sa leve strane od pada, ofarban ceo, nema originalni prednji blatobran

Onda pazljivije gledam slike u odrazu vidim lik mladje osobe...

 

Sve sto ste vi ovde pisali...

 

I sada  :stabre:  ne znam...

Inace oglase ozbiljije pratim od januara, bila su samo tri motora koja su mi se svidela.

Prvi koji sam gledao je bio prevarant od najmanje dva spojena motora sa masinom koja je pomesala ulje i vodu a vlasnik me sve vreme ubedjivao kako to treba i kako je to odlican motor samo sipaj i vozi.

Drugi sam za dva dana zakasnio da pogledam, nisam uspeo da se uklopim sa svojim obavezama..

A treci je prodat meni pred nosem... Ali sve posteno decko je prvi zvao ti si drugi on ima prednost... Upoznao najbolje ljude kolege forumase i malo se provozao na dobrom motoru...

Iz svega navedenog ostaje mi samo jedan zakljucak:

Cekaj da neki kolega sa foruma okaci oglas za svoj motor ili motor kupi od nekog po preporuci...

Cekati cekati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6817 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Nista to nije nenormalno. 

 

Redak je dobar i odrzavan motocikl, ja sam oba moja motora trazio mesecima dok nisam nasao pravi primerak. Samo strpljivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ja sam tri od dosadašnja četiri motora kupio od forumaša sa ovog foruma. Ni za jedan se nisam pokajao. Sva tri prodavca su bili 200% korektni. Mada ni ja nisam mnogo zahtevan kupac :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Kad izabereš marku/tip motora, selektiras godište i sve ostalo...onda das da sortira oglase po ceni, od najveće do najmanje.

 

Znam da nije popularno, ali sigurno ćeš imati više sreće a manje prodavaca - tipa, sipaj i vozi.

 

 

Verzonden vanaf mijn airbus 380 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Znam da nije mesto ali je slican problem. Ja sam oglasio Yarisa 2006 pre mesec dana. Slikao svaku ogrebotinu,napisao tacno sta je radjeno,ko je sve bio vlasnik,detaljno opisao auto,stavio najnizu cenu od svih drugih i...niko me nije pozvao! Ljudi jednostavno hoce da kupe vozilo kome u naslovu na oglasu stoji NOVO,EXTRA STANJE itd. Dal to odgovara opisu njima nije bitno,a kapiram da prodavci tako navuku da dodjes i onda te dovedu skoro pred svrsen cin da kad si vec toliko potegao da se ne vracas kuci neobavljenog posla. Mac sa dve ostrice. Pegasa kad sam prodavao kupcu sam pola sata pricao sta ja mislim da nije bas u dobrom stanju i zavrsio sa recenicom"sad se necu iznenaditi ako ga ne kupis". Vec tri godine ga vozi u zdravlju i veselju! Ali to je kad se prodaje medju nama,za auto ne znam sta da radim. Da ulozim 100e i da ga farbar zamaze sa svih strana i onda da ga prodajem kao NOVO u Fabrickom stanju...nisam prevarant tako da cu izgleda jos oboriti cenu pa cu nekog usreciti.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2324 postova
  • Motocikl: Motora bez

Pa lazu ljudi jer jedino tako mogu krntiju da zavaljaju.Evo vidite ja...dosao kod lika i rekao mu da pojma nemam nista oko motora,da mi je bitno samo da ne crkne brzo,da ne radim generalnu.Lice mu  se ozari,pogleda u nebo,i tiho prosaputa:"Hvala ti Boze,uslisio si mi molitve poslavsi ovog idiota".Tako nesto,nisam bas najbolje razumeo poslednji deo recenice.Onda sam pio rakiju:)On nije kad se setim ni lizno.Crko mi motor posle 9km,radila se generalna komplet.Kasnije sam otkrio da jedino na motoru akumulator solidno radi i nista vise.Tako da,vidite zasto vas lazu,zbog ljudi kao ja,zbog mene :lol:

Jebite mene,nemojte njih hahahhaa(salim se,nemojte!!!)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ja stvarno kao da ne živim u istoj državi sa svima vama. Meni nikad ne dođe pravi kupac, a kamoli veverica. Uvek su to majstori, sveznalice, apsolutni poznavaoci... i preprodavci. Imam utisak da više niko ne kupuje nešto za sebe, da ima, vozi, čuva. Jok. Svi su u fazonu da odmah preprodaju. Jedino sam Jare prodao dečku kod kog je motor bio i vozio ga jedno tri godine. Naravno, upropastio ga. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ja sam imao slucaj da su mi dosla dva mladica da vide motor, i to dosli kombijem za svaki slucaj ako je motor ok, kupac se nesto bas i ne razume mnogo, kaze vozio je apn, i poveo druga koji se takodje ne razume bas previse, izguram motor iz garaze, oni gledaju, obilaze, svidja im se, upalim ja motor, i posle minut rada, kaze "ok dobar je , kupujem", i vadi pare i pruza mi ih, ja gledam u njega i ne verujem, i kazem daj bar probaj motor, oseti kako se ponasa, kako ide...slozi se on, i krene po dvoristu do kapije nekih 30m, i vice "ok kupljeno" i utovarimo mi njega u kamion, i odose oni, i posle smo se culi ponekad, zvao me decko za savete, kako sta, ulja, servis...
A cena je bila dosta povoljna jer sam zurio da kupim drugi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

Kad sam trebao da kupim prvi ozbiljniji motor (trazio sam enduro 600ccm) krenuo sam da listam oglase i nasao to sto me je zanimalo, stupio u kontakt sa prodavcem i dogovorio se da dodjem da vidim i da kupim, u oglasu je bilo navedeno da su lanac i lancanici losiji ostalo odlicno. Posto sam bio klinac 19 godina bez iskustva kupovine, resim da pozovem brata koji je imao isti model kao sto sam trazio,  inajmimo prikolicu (15e) i krenemo na put ( 180km u jednom pravcu), u nadi da cu do veceri konacno da imam motor koji sam godinama zeleo u dvoristu. Nakon 2 sata puta stizemo na adresu, motoru dvoristu na prvi pogled savrsen ( da sam bio sam kupio bih bez ikakvog razmisljanja i probanja ), krene brat da gleda, nije fabricki far, nema satove, farban (ali to je lepo odradjeno tako da to nisam smatrao kao manu), upali ga uzme da proba, kao sto je receno u oglasu lanac i lancanici losi (ali extremno losi ne moze da se vozi), ono sto je najbitnije a nije receno u oglasu, motor kriv tockovi se ne gadjaju, padano i to dobro. Stanemo sa strane da se konsultujemo i brat kaze sve to sto je primetio i on i moj cale odluce da ga (na moju tada veliku zalost) ne uzmemo.
I tada sam bio clan foruma ali ne aktivni i imao sam samo par postova, da bih se posle toga malo vise aktivirao i saznao da je vlasnik jedan clan foruma, ali ne bih da ga imenujem jer je u medjuvremenu motor prodat, a i bilo je pre 2-3 godine.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

Covek kupi motor ovde na forumu, rekli mu ne trosi ulje, on trosi litar na 1000. Cuo od clana foruma, da ne imenujem.

 

Jedan auto sam prodao tipu iz ne znam odakle koji je poslao pasenoga iz Beograda da vidi. Kakav je? Dobar. To je to, ovaj dosao i platio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Kada sma trazio veci putni motor sa kojim bi zamenio tadasnji nt650v koji je bio na prodaju pogledao sam ne znam ni sam koliko vecih putnih motora..i novijih i starijih (godiste mi nije bitno ako je motor ok).

Zalepio sam se bio za jedan RT koji je bio dosta povoljan (i bio sam dosta nalozen na taj model i bas sam imao zelju da ga kupim i vec smo krenuli u dogovor) ali kada sam seo na ST1100 (igrom slucaja taj motor nije bio na prodaju) dilema je bila resena. iako stariji motor nekih 9 godina u odnosu na taj RT sto sma gledao ja apsolutno nista nisam video ili osetio na RTu sto je  u korist njega...sem kofera koji se lakse skidaju :)

onda je krenula potraga za ST1100..e to je horor prica...prvo sam gledao ove nacelno novije sa ABSom i sistemom protiv proklizavanja. cene sarolike.. od 2500 do 4500..prodavci svi od reda "kao casa".."kao iz salona".

Jednom koji je bio "kao iz salona" nisi smeo da pustis korman koliko je kriv bio. drugi je vise imao ulja ispod sebe nego u sebi posle 10 min rada u leru (komentar vlasnika: garant majistor sipao vise ulja pa sad izbacuje).

Na kraju sam nasao stariji model koji niko nije hteo ni da pogleda zbog godista a ja kada sam ga provozao 30ak kilometara ja skontao da ispod sebe imam azdaju koja ce trajati i trajati.

Kaze covek da svi koji dodju mu spustaju cenu zbog godista..iako motor nije bio jeftin da se razumemo smatram da je bio ispod cene zbog opreme i stanja motora. svi ocekuju da mu odmah u startu spusti prodavac cenu za 500 eura sto ovaj nije hteo jer je svetan sta prodaje.

na kraju smo se za 3 minuta dogovorili po uslovima koje je on trazio.

Pola godine posle toga u roku od 10 dana mi 3 ST1100 i jedan 1300 dosli na tehnicki. tako se zadesilo. svi odreda noviji i skuplji i svi odreda daleko losiji nego sto je moj.

Poenta je da ne ganjate samo nove modele..ima starijih modela gde su ih ljudi odrzavali i koji su u boljem stanju od mnogih novijih modela.

 

Inace, krajem prosle godine sam pogledao bas dosta, ali bas dosta, motora...uglavnom enduro motori su bili u pitanju i par nakeda..sve sam ih gledao na poziciji izmedju novog sada i beograda..taj kraj...apsolutno ni jedan nije odgovarao stanju a pogotovo ne ceni koju su trazili za njega.

 

Ali da sad ispircam jednu anegdotu: odem ja da pogledam motor do jednog "prepostenog" i "pitaj za mene u okolini" coveka koji je ili iz budisave ili stari/novi banovac.ne secam se tacno, kao sto rekoh puno motora se pogledalo proslog leta i krajem godine.

preko telefona prvo sto me pitao je da li vozim motor i koliko dugo..ja mu rekao da vozim samo skuter od 50 kubika...nisam mu hteo reci da imam vise motora i da radim na tehnickom bas da vidim sta ce me reci za motor. naravno motor je po njegovim recima preko telefona super odlican i da nema nista na njemu od ulaganja..na slikama tu i tamo vide se sitnice ali u pristojnom stanju. jedino sto nije registrovan ali to je i pisalo u oglasu. Doduse pisalo je i: Bez ulaganja !!! (sa sve uzvicnicima)

sednem na hondu i odem ja do njega jer mi usput za jos par modela koje bih gledao.

odem do njega ono ispred kuce 5-6 automobila..odmah mi bilo jasno da je preprodavac..vec sam tada odlucio da batalim taj motor jer mi sve sumljuvo ali ajd kad mi vec usput pogledam ja njega...prvo sto mi je rekao kada je video moj autobus: a ti ipak vozis motore bla bla..domah krenuo druga prica. motor je stajao 2 godine ali radi. nikad nije padano samo u mestu ali na sljunku pa kao zato ima tragove preko celog auspuha :D sa obe strane :D

motor generalno los. sve rdjavo na njemu.disk jbte rdja pocela da jede. sve na kraju i sve gumeno ispucalo. sve sajle grebu..ni jedna ne ide glatko. na slikama se ne vidi ali uzivo je sve jasnije. objasnim ja coveku problem je tu i tu. nisam hteo ni da ga palim a on meni ajd upali stvarno je savrsen bla bla i ja tu popustim (moja greska) i ajd kao upalimo mi motor id 10tog puta ("majke mi palio jutros na zub")..napravim ja krug po nasljeu i vracam se sada u njegovu ulicu kada on sedi na mojoj hondi pokusava da je upali dok mu sin uhvatio za top case i gura napred da ga skine sa centralnog dok mu stari sedi na hondi i pokusava da vergla.

ajd sto mozes biti glup da pokusavas upaliti motor ako je kill svich na OFF vec sto bre moras biti bas toliko glup i imas toliko glupog sina da dok sedis na motoru on pokusava da spusti motor od preko 300 kila sa centralnog gurajuci top case napred.

izgore..brze bolje im vratio njihov "fabricki" motor i rekao im da ovo vredi 300 eura (cena koju je trazio je bila preko 1000 eura).. odmah u startu kaze daj 500 i teraj. nisam bio zainteresovan i da ni onih 300 nije bila ponuda vec sam mu samo rekao koliko vredi ali i da nisam zainteresovan.

Zadnje reci su mu bile: neces naci ovako dobar primerak.

 

Ima budala svugde :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro, 569 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Husaberg TE250 2013

Trazio drug neki enduro, oko 600ccm i nadje u oglasima KTM LC620 u Aleksandrovcu, preko 200km od Šapca. Na slikama odličan, nije baš povoljan, al računa bolje i da plati al da nema muka. Pošto sam kao "iskusniji" što se tiče motora, ja zvao prodavca da pitam za detalje. Kaže sve je odlično, agregat dobar, ogibljenje super, instalacija sva dobra, lanac i lancanici ok (što se na kraju jedino ispostavilo da je tačno).

Odlučimo i odmah zapucamo tamo.

Kad smo stigli imali smo šta i da vidimo. Motor kako spustiš sa centralnog on legne do zemlje, zadnji amortizer skroz sjeban, sav mastan. Prednji štapovi bukvalno pišaju, ostavljaju baricu (iako sam ga tri puta u toku razgovora pitao i za prednje amortizere i za zadnji). Pitam ga šta je ovo, što mi nisi rekao kad sam te pitao preko telefona. Kaže ma to nije bilo, mora da je počelo od juče da curi, bio na nekoj vožnji, a i šta je to 1000-2000 dinara i popraviš i štapove i zadnji amortizer. Probam da upalim, neće nikako. Uzme gazda da ga pali i uspe nekako posle 10 min kurblanja. Al ne može nikako da radi na leru. Kaže, ma to mora samo nešto da je upalo u karb, juče je radio kao sat.

Ajd da ga provozamo, al pošto je već pao mrak probam da upalim svetla. Naravno, nijedna jedina sijalica na motoru nije funkcionisala, ni migavci, ni pozicija, ništa...

Ajd da pogledamo papire, e to se vodi na njegovog brata koji je u inostranstvu al trebalo bi da dodje za nekoliko meseci, možda. Ma nikakav problem za prenos.

 

Motor da nam je dao i u pola cene koju je trazio ne bi se isplatilo uzeti ga :D

 

I tako smo se ispalili i provozali 500km za džabe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 991 postova
  • Lokacija: Beograd

..napravim ja krug po nasljeu i vracam se sada u njegovu ulicu kada on sedi na mojoj hondi pokusava da je upali dok mu sin uhvatio za top case i gura napred da ga skine sa centralnog dok mu stari sedi na hondi i pokusava da vergla.

:lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1701 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

 

..napravim ja krug po nasljeu i vracam se sada u njegovu ulicu kada on sedi na mojoj hondi pokusava da je upali dok mu sin uhvatio za top case i gura napred da ga skine sa centralnog dok mu stari sedi na hondi i pokusava da vergla.

 

:lol3:
Sve mogu da zamislim ali da sednes na tudji motor bez pitanja,pa cak i da ga dodirnes...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Najjace sto su oni izgleda sve ispritiskali ne bi li ga upalili. kill swich bio na off (iako je uvek na on), motor bio u brzini, neki prekidaci za LED isto dirani, ukljucena duga svetla itd itd...

tada jesam bio nervozan i ljut. sada mi smesno... u fazonu nek je seo, bolje medju svojim nogama nece imati :P

 

jbte ja ocu od thepainkillera da uzmem VFR da probam pa me to sramota da pitam iako mi drugar :)

 

E sad i jedan lep primer: kada sam kupovao pre par godina moju dovilku (nt650v) isto je bilo u fazonu sipaj i vozi. naravno raspitao se kod vise ljudi za motor i coveka i za poreklo (u komsiluku sam uzimao...selo blizu Kule..pa se lako nadje informacija)..sve je bilo kako mi odgovaralo..i motor je stvarno bio sedi i vozi iako se po ceni ne bi reklo (bio samo prasnjav i los akomulator). ovo je treca godina kako se taj motor vozi bez dinara vanservisnog ulaganja. kod mene dok je bio bas se intezivno bio vozio i sve ko sat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Uskoro stize

Koju slobodu ljudi imaju kada sednu na tudji motor i jos ispritiskaju sve... Razumem da zagledas i da se vrtis oko njega, ali sve ostalo je previse

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Najjace sto su oni izgleda sve ispritiskali ne bi li ga upalili. kill swich bio na off (iako je uvek na on), motor bio u brzini, neki prekidaci za LED isto dirani, ukljucena duga svetla itd itd...

tada jesam bio nervozan i ljut. sada mi smesno... u fazonu nek je seo, bolje medju svojim nogama nece imati :P

 

jbte ja ocu od thepainkillera da uzmem VFR da probam pa me to sramota da pitam iako mi drugar :)

 

E sad i jedan lep primer: kada sam kupovao pre par godina moju dovilku (nt650v) isto je bilo u fazonu sipaj i vozi. naravno raspitao se kod vise ljudi za motor i coveka i za poreklo (u komsiluku sam uzimao...selo blizu Kule..pa se lako nadje informacija)..sve je bilo kako mi odgovaralo..i motor je stvarno bio sedi i vozi iako se po ceni ne bi reklo (bio samo prasnjav i los akomulator). ovo je treca godina kako se taj motor vozi bez dinara vanservisnog ulaganja. kod mene dok je bio bas se intezivno bio vozio i sve ko sat.

Nijedan motor koji sam kupovao nije bio u stanju kao u opisu i u razgovoru preko telefona... a imao sam ih 5 do sada...;) Ljudi ili prećute neke stvari ili slažu...

 

@markoizkule, dam ti VFR-a prvom prilikom kad se budemo videli, da probaš...što ne kažeš...:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Ajde daj i meni VFR-a jedan krug, da se malo podsetim svoje bivse masinerije :moto3:  jako mi fali ponekad :'(  

Naleti do Kule jedan dan (kad otopi ovaj sneg...:D ) pa rešićemo da provozaš koji krug na VFR-ci...;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ovde vec otopljen sneg, kako doso-tako otiso :D
Eee al imam deo VFR-a na mojoj CBR-ci, volan naravno, mnooogo je udobnija voznja sa volanom od VFR :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Kad budem prodavao ovaj, isto kao i skuter: sve detaljno uslika, to valja, to ne valja, to je dodatna oprema itd. Cena fiksna. Verovatno cu odbiti bar 10 potencijalnih kupaca al nece me posle niko cimati ej zasto je ovo ovako, ovo nisi rekao itd. Nemam zivce za to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 355 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda NX125, Suzuki DR-Z400E

Kada sam pre manje od mesec dana kupovao motor, jednom sam se samo čuo sa prodavcem koji je udaljen od mene 500km u jednom pravcu, razgovor je trajao 15min, šta valja, šta ne valja, zadnja cena, dolazim po motor. Sednem u auto, odem, prodavac sasvim ok na prvu, odvodi nas do garaže, podižu se vrata polako, a meni trnci kroz telo, vidim to je to, pogledam motor, on bolji nego na slikama, sve na svom mestu, nisam se ni cenkao, pružio ruku, motor na prikolicu i doviđenja. A jedan je iz Kosjerića prodavao CRF450x, prodaje je i dalje sigurno, pre nego da uopšte vidim na oglasima sadašnji moj motor, vidim tu hondu, čujem se sa vlasnikom, on mi kaže sve je savršeno, ja zatražim da mi pošalje zvuk motora, kako pali, itd. u snimku, pa ako je sve tako, da dođem po njega, on počne trt-mrt, nisam kući, pošalje mi neke slike koje su ''taze'' nekih 7-8 meseci, ali ja odlučan da odem da vidim motor, šta mu fali pa da ubijem cenu na te mane. Dogovorimo se sve za taj i taj dan, ja platim čak i prevoz dan unapred, kad on uveče, ne javlja se, posle par sati kada sam već poludeo, piše mi na Viber kako motor od jutros nešto nije hteo da upali, pa ga je on odvezao kod majstora i u roku od desetak dana je motor spreman, evo prođoše više od mesec, ja ''čekam'' da mi javi, dok se vozikam novim motorčetom. Inače u oglasu stoji da je sve ekstra. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja