Jump to content

Moto Zajednica

Побољшање организације Макси Скутер клуба - предлози и размишљања

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

@Моторче

 

Само једна мала дигресија. Неће то бити новоформљени клуб, већ само следећи стадијум овог. Неко ће то желети да испрати, неко не. Све је то "муз'ка", што би рекао Здравко Чолић. :D

 

uuu ... e pa ovde se već ozbiljno ne razumemo i ne slažemo ... mislim može i tako ali mora postojati i opcija da klub bude novooformljen a da oni koji hoće tako nastave staru priču pa se onda od svih koji su sada u priči zatraže da se izjasne i ako su za bilo koju opciju onda i samo onda tako bude. ti si predložio da to bude 'sledeći stadijum ovog' a neko drugi da to bude 'novooformljeni klub' ( ne mogu da se setim ko al' nek bude i da sam ja mada mislim da je Pop to prvi rekao ). ako većina ljudi koja je sada u priči ne bude za tvoju opciju onda nikako ne možeš da izbegneš da će to biti novooformljeni klub osim ako ne odustaneš od praqvljenja istog a da nametneš opciju ne ide sa principa demokratije na koje se pozivaš zar ne ?

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Моторче,пре свега си ми симпатичан лик све ове године,само не видех те толико дуго...е па обзиром да си се дистанцирао до те мере да те већина тренутно присутних никад није видела ни уживо а ни на форуму,дефинитивно ће се питати ко си ти.

 

Znas koliko ga zabole...

 

Da, ko je taj Pizon sto nije uzeo kredit ili kome mama i tata nisu kupili i opremili stan... budala prodala motor ne ide na voznje, zamisli... motorce jebote nas ce zaboraviti, zatvori firmu pa na voznju!!!

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

22 korisnik(a) čita ovu temu

17 members, 4 guests, 1 anonymous users

 

Postacemo gledaniji "zvezde granda! " 0stabre.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Od prve Tasićeve izmene imena grupe na viberu do sad ovoga. Lepo skinite rukavice i manite se ove pederske retorike i iznesite plan . Stavili ste šapu na pogršno mesto. Ako sam dobro razumeo da vaši kilometri vrede, a Djurini, Goksijevi, Alexini i moji na kraju ne vrede. Eto i ja sad polažem pravo da sve ostane ovako i šta ćemo sad....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

@Матори

 

Знаш како, ти о овоме имаш негативан став и онда се то одражава на твоју перцепцију. Теби досадашњи облик одговара. То је више него јасно. Опет, захваљујем ти што постављаш питања, која су стварно везана за неке планове. Ја то изузетно ценим.

hvala što ceniš moje mišljenje no moj stav ( koji uzgred budi rečeno nije negativan nego realan ) ne utiče na moju percepciju skoro pa nimalo. uzgred budi rečeno - to što nisam za osnivanje kluba na način koji si predložio nije automatski negativno ( pa valjda postoji i još neka nijansa osim crne i bele i valjda postoji i nešto između pozitivnog i negativnog ) i tvoje predloge za poboljšanje druženja ( prilikom organizovanih vožnji itd ... ) sam uglavnom i podržao a ćirilica mi ič ne smeta bez obzira što sam ateista i ne volim da 'srbujem' ...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Да, полако дође маца на вратанца....

 

Матори

Ово је предлог за реорганизацију клуба. Оснивањем истог као удружења грађана, то постаје правно лице. Како ће се они организовати, који у њега неће, то сигурно није моја сфера интересовања.

 

Али мораћу господу да разочарам. Не оснивамо ми ништа. Ми се развијамо, ширимо, идемо напред. Ко неће, далеко му лепа кућа. Нема ту љутње. А Енд оф Стори" је моја изрека. Чисто да се зна.

 

Ускоро ћемо направити списак оних, који желе даље да се договорају око организације клуба, они који то не желе, су наравно добро дошли да све то испрате. Али би било добро због добрих будућих односа да они, које то не интересује, онда и не учествују у дискусији.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

@Моторче

 

Само једна мала дигресија. Неће то бити новоформљени клуб, већ само следећи стадијум овог. Неко ће то желети да испрати, неко не. Све је то "муз'ка", што би рекао Здравко Чолић. :D

 

Ja se izvinjavam nisam znao da je to vec odlučeno, toliko o DEMOKRATIJI I GLASANJU...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

ćirilica mi ič ne smeta bez obzira što sam ateista i ne volim da 'srbujem' ...

 

Samo mala ispravka jer mi se cini da su ovde stvari postavljene u pogresan kontekst. Pisanje cirilice nije "srbovanje"(sta god to znacilo). Da ne pocinjemo sada pricu o znacaju cirilice na obelezjima ali samo bih naglasio da ni ja nisam vernik ali to nema veze sa pismom :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

@ Bigi, ne druze nego mesas babe i zabe...

A da ulazim sa tobom u neku raspravu ko je kakav, nemam nameru zaista.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

Ускоро ћемо направити списак оних, који желе даље да се договорају око организације клуба, они који то не желе, су наравно добро дошли да све то испрате. Али би било добро због добрих будућих односа да они, које то не интересује, онда и не учествују у дискусији.

to veze s demokratijom nema ... diskutovaće grupa istomišljenika !?!?! ... o čemu 'leba ti !?!? ... ko se više slaže s inicijalnom idejom a ko manje ... i kao misliš da vidiš potencijalne probleme i eventualne organizacione propuste ako u diskusiji imaš samo jednu stranu !?!? ... i opet - kakva pobogu demokratija kad će diskutovati samo jedna strana ...1lud.gif... evo ja hoću da učestvujem u toj diskusiji i interesuje me a i pre nego što počne odmah da ti kažem da nisam za osnivanje kluba ... šta sada ? ... isključiš me iz diskusije jer ti je tako lakše ... ma daj ... jeste ja sam se mnogo kasnije uključio u ovu priču nego ti i nisam organizovao ni jednu vožnju ( a i ne vozim baš nešto naročito dobro ) pa ŠTA ... ovo je i moja priča , ovo je dobr ideja i zato je i moja i ne možeš tako jednostrano donositi odluke koje utiču na sve pa makar one bile i dobre ...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Od prve Tasićeve izmene imena grupe na viberu do sad ovoga. Lepo skinite rukavice i manite se ove pederske retorike i iznesite plan . Stavili ste šapu na pogršno mesto. Ako sam dobro razumeo da vaši kilometri vrede, a Djurini, Goksijevi, Alexini i moji na kraju ne vrede. Eto i ja sad polažem pravo da sve ostane ovako i šta ćemo sad....

Сад лепо гласамо :)

Занемарићу увреде попут "педерске реторике", "шапе"....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pa naravno, tema je otvorena forme radi i da se pridobije okolo-naokolo potreban broj ljudi da ne biste ispali partibrejkeri :takoje: Zato poturate priče o organizacionim problemima, humanitarnim akcijama i slično...

 

Klub ste odavno dogovorili a o demokratskim principima tog kluba dovoljno govori Lakijeva izjava na Viberu Da će da reg klub, i koga boli K..c šta ja ili bilo ko drugi misli o tome jer to ne može niko da mu zabrani...

 

Toliko od momka koji je spavao kod mene kući, sa kojim sam išao da kupi svoj prvi maxi, koji mi se silno (nepotrebno) izvinjavao što ne može na Alpe da bi posle 6 meseci izjavljivao da mu šište jajca što su došli Slovenci... Demokratski i vrlo drugarski :care:

 

Za takve stavove i izjave je klub stvarno neophodan :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

Ovo nikako ne ide u dobrom pravcu sta god i kako god voleo bih da se smire strasti ako se ne moze komunicirati na demokratski ili kako god hoces nazovi nacin najbolje je ne pricati nikako....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

@Матори

 

Чекај, нећеш реорганизацију клуба али желиш да о томе дискутујеш? Ја тебе поштујем, зато шти си интелегентан човек. Али мораш признати да ово нема превише логике.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Моторче,пре свега си ми симпатичан лик све ове године,само не видех те толико дуго...е па обзиром да си се дистанцирао до те мере да те већина тренутно присутних никад није видела ни уживо а ни на форуму,дефинитивно ће се питати ко си ти.

 

"Simpatičan" vodi me na piće...

 

Zato imamo tebe da se vidiš na SVE strane, iskreno bilo mi je malo frka da pišem latinicom pa sam se distancirao...

 

Sto se voznje tice nisi me video odkad te ostavih u Zablju i produzih do Visokih Tatri... :moto3: :moto3: :moto3:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Pa naravno, tema je otvorena forme radi i da se pridobije okolo-naokolo potreban broj ljudi da ne biste ispali partibrejkeri :takoje: Zato poturate priče o organizacionim problemima, humanitarnim akcijama i slično...

 

Klub ste odavno dogovorili a o demokratskim principima tog kluba dovoljno govori Lakijeva izjava na Viberu Da će da reg klub, i koga boli K..c šta ja ili bilo ko drugi misli o tome jer to ne može niko da mu zabrani...

 

Toliko od momka koji je spavao kod mene kući, sa kojim sam išao da kupi svoj prvi maxi, koji mi se silno (nepotrebno) izvinjavao što ne može na Alpe da bi posle 6 meseci izjavljivao da mu šište jajca što su došli Slovenci... Demokratski i vrlo drugarski :care:

 

Za takve stavove i izjave je klub stvarno neophodan :takoje:

Прво : Нисам изјавио на вајберу већ већ сам рекао алекси који ти је то пренео.

Друго: хоћу да ми покажеш где сам ја то написао да "Ми шиште јајца" како ти кажеш!?

Треће: Хвала ти за набијање на нос тога што са једном спавао код тебе, веруј ми неће се поновити!

 

Моја изјава о регистрацији клуба је проистекла из ваше курцобоље за туђим мишљењима!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

@Матори

 

Чекај, нећеш реорганизацију клуба али желиш да о томе дискутујеш? Ја тебе поштујем, зато шти си интелегентан човек. Али мораш признати да ово нема превише логике.

ili nećeš da vidiš logiku ...pa kako da zastupam svoje stanovište ako o tome ne diskutujem ( bilo da hoću nešto ili da neću ) ... uzgred a gde je logika u stavu ja (mi) bi da reorganizujem nešto a ko to neće s njim neću da diskutujem o tome ... druže , ja vrlo dobro znam da je napad najbolja odbrana ali malo si se zaigrao u tome

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

A jos cemo se pobiti! Rumba obrisi temu ili Alexanto ti kao administrator obrisi! Koji vam je qrac? Od msc FAMILIJE dosli smo do je*anja m*ma!

 

1lud.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Моторче,пре свега си ми симпатичан лик све ове године,само не видех те толико дуго...е па обзиром да си се дистанцирао до те мере да те већина тренутно присутних никад није видела ни уживо а ни на форуму,дефинитивно ће се питати ко си ти.

 

"Simpatičan" vodi me na piće...

 

Zato imamo tebe da se vidiš na SVE strane, iskreno bilo mi je malo frka da pišem latinicom pa sam se distancirao...

 

Sto se voznje tice nisi me video odkad te ostavih u Zablju i produzih do Visokih Tatri... :moto3: :moto3: :moto3:

Ваууу... :staa2:

 

Не могу а да не приметим да људи кад се превише узбуде а не знају шта да ми кажу,увек ми на неки начин кажу да сам дебео,макар и индиректно,мислећи да ће ме тиме увредити..уствари показују само своју деградацију да то уопште примећују код људи замерају им исто,али нек си ми рекао!!! Мене то не вређа...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

Ovo nikako ne ide u dobrom pravcu sta god i kako god voleo bih da se smire strasti ako se ne moze komunicirati na demokratski ili kako god hoces nazovi nacin najbolje je ne pricati nikako....

mislim da je vreme ko u onom vicu da dođe šumar i otera nas sve u tri lepe ...

 

p.s.

ko ne zna vic evo ga ... priča deda kako je bilo u 2. sv. ratu i kaže " prvo su partizani došli u šumu i držali je a onda su došli četnici i oterali ih pa su njih oterali partizani a onda opet četnici ... " unuk kaže " i kako se završilo ?" ... a deda će " eee ... onda je došao šumar i oterao nas sve u tri lepe materine ... "

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • KBK, 400 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Silver Wing 600

Laki napisao si na fb da ti piste jaja na slici gde su nasi motori i njihovi, ili si zaboravio da sam obrisao tvoj prostakluk! Toliko.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja