Jump to content

Moto Zajednica

Побољшање организације Макси Скутер клуба - предлози и размишљања

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Laki nemoj da se praviš bleeesav , znaš ti vrlo dooobro sta si napisao na fb, i šta si hteo da kažeš time!!!

Hvala što si priznao pred svima da su ti zaista pištala jaja, i da si ispao prostak pred ljudima koji to nikako nisu zaslužili od bilo koga iz cluba.

 

Živ bio drugar! ;)

 

Ау Карло ал' си лууууууд. 1lol.gif

Па шта сам написао?

Немој сад и то као Дарко. знаш ти па знаш ти......ШТА САМ НАПИСАО?

Ја знам тачно али изгледа да се ти не сећаш!

Ја нисам рекао да мени субјективно можда нису пиштала...

Шта сам ја хтео да кажем и шта сам ја можда мислио а нисам написао или изговорио је празна прича...

И већ сам једном приликом изјавио мада се не сећам када и где да се то односило на тебе а не на људе које ни не познајем.

Мада су ти исти људи тражили смештај за моторе-скутере шта су већ возили и да сам им ЈА понудио смештај за моторе код мене у дворишту а они се нису ни удостојили да кажу да су се снашли другде!

 

И сад је мој полу коментар јако битан зато што ти знаш шта сам ја хтео да кажем тј шта сам мислио. 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

@ tony

Cetvrto, ovo sto sam rekao se odnosilo na ljude koji se nikada nisu vozili sa nama i koje taj nas promo materijal i ne zanima.

 

Naravno da me ne zanima dok ne kupim motor i vratim se voznjama, sa velikim zadovoljstvom...

to izbacivanje sam rekao figurativno naravno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys, BMW R1200GS

Kad neće niko evo ja ću da dam prvi predlog, Bez obzira da li će se formirati Klub ili će ostati neformalna družina, bitno je da su svi ljudi dobrodošli na vožnje i druženja uz poštovanje pravila vožnje u grupi, za duže vožnje (više dana) zadržati pravilo od bar par zajedničkih kraćih vožnji, Članstvo (u klubu ili neformalnoj grupi) ne sme biti uslov za zajedničku vožnju, novim drugarima u vožnji maksimalno izaći u susret sa tumačenjem pravila vožnje i dobronamernim savetima, bez pozivanja na staž i zasluge, Tako da ko želi da se vozi bez obaveza ništa ne gubi, Ako se ide na formiranje kluba članovi će uređivati pitanja bitna za delovanje kluba bez ikakvog uticaja na free rajdere. ako ostane neformalna grupa onda se treba povesti računa o organizaciji vožnji sa više učesnika, mislim na redovne vožnje, ne na velike one su ok,

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 342 postova
  • Lokacija: Beograd-filmski grad
  • Motocikl: PIAGGIO-X9 500cc evo

Realno bilo je pitanje vremena kada ce doci do raskola u nasoj nekada mirnoj i lepoj druzini.

Prestao sam da citam postove na nekoj 5-6 strani jer mi sve ovo gubi bilo kakav smisao prepucavanje ,

latinica ,cirilica ,bla, bla bla...

 

Sve je pocelo veoma lepo da mi koji vozimo MAXI SKUTERE se organizujemo i druzimo jer smo za vecinu drugih "bajkera " niza vrsta i to mi je prijalo jer sam upoznao dobre ljude i drugare, i skrenuli paznju na to da i plastikanci mogu daleko da se voze, kako se prica sirila dolazili su ljudi koji su mi manje prijali pa sam samim tim i svoje pojavljivanje sveo na manji deo.

 

Nisam raspolozen da slusam ovog ili onog, kako, sta i gde cu da se vozim, radim i sl a organizovanjem kluba bas bi se to postiglo.

 

Tako da, ako je ikog briga, moj stav je da sam protiv te price .

 

Kada mi se vozi sednem na plavusu i odoh, uvek je lepse u drustvu to ne poricem ali ipak to drustvo treba i da ti prija.

 

a vi nastavite da unistavate ono sto je tako lepo funkcionisalo.

 

Pozdrav od Trajkovica

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

@Алексанто

 

Прво би те замолио да моје изјаве не називаш "бајкама", осим ако имаш директан доказ да лажем.

Друго, ја нисам тврдио да си ти нешто рекао против ћирилице, него да константно одбијаш да се њено коришћење у неком "јединственом" облику за све чланове.

 

Треће, једино ти избегаваш, и то већ од јутос одговор на питање, зашто ти ћирилица толико смета?

 

У току целог дана ја покушавам да добијем одговор на то питање од тебе. Шта је толико "одбојно" на једном амблему или мајици, где су оба писма?

 

Углавном, сад кад смо дошли до суштине, ти желиш да причаш о "организацији"?

 

Али одговорићу ти и на то.

Редарска служба се могла организовати и до сад, па није. Чији је то пропуст, мој? Ако је клуб формално основан, наравно да мора да постоји начин пријема. То је уобичајно и нормално.

Што се тиче чланарине и "састанчења", кој су толико велики проблем, не зам зашто би рецимо 500 рсд неком било много? Наравно, чланови могу да донесу одлуку да нема чланарине. И то је о.к. Демократска одлука.Састанчење од 2 пута годишње? Па толико пута се окупљамо на дружењима. Иста стар.

 

И још једном Сале, ја нисам "неко".Ја сам изнео став, који је и мој, и став једног броја људи. Ароганција према том и таквом ставу нас је и довела до мог предлога.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5721 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pošto se praviš da ne razumeš moj stav po pitanju amblema evo još jednom:

 

Meni ne smeta ćirilica, ja sam je uveo (preko tvoje nalepnice) u MSC i to dokumentovao. Meni smeta da odjednom moramo da imamo svi iste majice i ambleme. Shvati jednu stvar: ima ljudi koji na svojoj opremi i svom motoru ne žele ćirilicu! Zašto ih terati na to :neznam:

 

Ja nikom ne branim da nosi isključivo ćirilična obeležja, zašto bi meni neko branio da nosim isključivo latinična obeležja. Pogotovo što su ona prva ustrojena i opšte prihvaćena ali ih ja nisam postavio kao Sveto pismo, što vi činite sa jednim od ova dva amblema za PRIŠIVAK.

 

Dalje možemo o redarskoj službi ako si konačno pročitao i razumeo moj stav o amblemima. Učen si čovek...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys, BMW R1200GS

Klub kao klub je moguć u formi udruženja građana, forma svih NVO. Zvanja u klubu su po meni više obaveza nego funkcija. Sa utvrđenim pravilima se izbegavaju nedoumice i slobodno tumačenje ali se otvara mogućnost postavljanja krutih i necelishodnih pravila, U udruženju građana se odluke donose voljom većine članova. može se predvideti i kvalifikovana većina. veća od proste ali to je zajeb sa demokratijom, to je volja većine i uvek će biti nezadovoljnih.

Pitanje donacije nije baš bzvz jer ima dosta primera gde privatnici koji su uglavnom ćlanovi ili su bliski sa članovima donacijom pokrivaju deo troškova neke org vožnje jer im se do određenog iznosa odbija od poreza. Slično je i sa tematskim vožnjama.

Sad je pitanje šta nam valja činiti i zato treba davati konstruktivne predloge bili oni za klub ili za dosadašnje funkcionisanje ili eventualno unapređenje u nekom drugom smeru.

U svakom slučaju sve što smo do sada postigli je zajednička tekovina i nadam se da nikom ne pada na pamet da Aleksantu osporava zasluge, kao što od Aleksanta očekujem da bude prvi koji će da se izdigne iz ove situacije i povede ovu temu u pravom smeru,

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5721 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ajd' zajeb'te više te zasluge i partizanske spomenice :nanana:

 

Ovde je pitanje šta u ovoj formi ne valja a valjalo bi kad bi imali klub :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 324 postova
  • Lokacija: Karaburma - Kanarevo
  • Motocikl: X8-400

e u k.. bre drugari...

 

Ako sam dobro razumeo:

 

MSC je kao ime i logo nastao na stranama BJB foruma i smatram da MSC ovde i ovakav treba da ostane!

U MSC-u nisu postojala i ne treba da postoje clanstva... MSC treba da bude skupina ljudi koji voze ili su vozili maxiscooter i koji zele da se druze, voze i saradjuju pod imenom MSC... cisto da se nekako istaknemo u sve vecoj moto populaciji... i dalje pod imenom BJB!

 

Meni kao tzv neformalnom clanu MSC-a potpuno odgovara kako smo do sada funkcionisali!

 

I odakle sad bilo kome od nas pravo da bilo sta prekrajamo od ovoga sto smmo svi mi napravili !?

 

Ako bi i glasali za kakva vec pitanja: Pa ko i ima pravo glasa? Ceo BJB? logicno da da, jer smo mi deo ovog foruma!!!

 

Svakako je veliki izazov organizovati masovne i duge voznje. Ali za takve stvari postoje i ljudi koji su to spremni i da urade.. ostali samo prate! Prosto neko voli i hoce da organizuje, a neko hoce samo da se voza i bude organizovan! Bez ikakvih obaveza i moranja ovoga ili onoga!

 

Ja sam dakle za sve kako je i bilo do sad!

Postavimo temu, vozimo se tu i tu, skupljamo na AK i vozamo po srbiji i sire.. ko voli nek izvoli!

 

Ako je neko i za reorganizaciju naseg dosadasnjeg funkcionisanja voleo bih da ime MSC ostane kakvo jeste jer je nastao iz dela podforuma BJB, a mi ostanemo standardni clanovi foruma koji zelimo nositi ime MSC-a...!!!

 

Ne slazem se sa idejom da se MSC treba menjati! Ime MSC treba zastititi jer je kao takvo poteklo sa ovih stranica i ovde treba da bude!!!

Ako postoji zelja da se formira organizovani klub maksi skuterasa neka se organizuje pod bilo kojim imenom.. ko je voljan i zeljan od nas uclaniti se, voziti, druziti i uvazavati njegova pravila neka nas... ali MSC je deo BJB-a!!!

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

TEMA POBOLJSANJE ORGANIZACIJE

 

kazes,napises novi klub me ne zanima,elem posto je TEMA POBOLJŠANJE ORGANIZACIJE treba da napisem da li znam i kako mogu da sugerisem da poboljsam grupne voznje,druzenje posle voznje,kad se ne vozimo,sta znam od pravhih aktova koje bi omogucile prednosti zvanicnog kluba itd itd

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 324 postova
  • Lokacija: Karaburma - Kanarevo
  • Motocikl: X8-400

U pravu si Kulence.. drasticno smo odstupili od naslova teme!

 

Smatram... POBOLJSANJE organizacije bi ostvarili samo apsolutnim postavljanjem, odrzavanjem i postovanjem pravila novoosnovanog kluba motociklista sto je u direktnoj suprotnosti sa idejom okupljanja pod imenom MSC-a!

 

Na ovim smo se stranama prvi put kucali, upoznali, vozali, dobra drugarstva ostvarili...

Zahvaljujuci BJB FORUMU ciji je MSC sastavni deo!

Ja cu ovde i ostati, a ako se novi maksi klub zvanicno i otvori mozda cu se i u njega uclaniti i ondasnja pravila postovati ako me budu primili i od mene vajde imali!

 

MSC rulez!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 201 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys, BMW R1200GS

Ako nešto ne valja, neće se automatski popraviti osnivanjem kluba. Pitanje klub ili ne, više se tiče organizacionih pitanja i utvrđivanja osnovnih pravila koja i sada postoje kao "nepisana", u obe varijante se ostaje u okviru BJB.

Osnovno pitanje je da li urediti pravila na taj način da se znaju prava i obaveze svakog "člana" i isključiti samovolju i ponašanje koje je većini neprihvatljivo (govorim o vožnji, ne mislim na upotrebu pisma ) ili ostaviti ovako kako je a čim postoji ovolika rasprava nešto nije u redu,

A što se pisma tiče, kada popizdim pa odem u blok 70 i učlanim 100 kineza pa kada pod stere dane budete morali da učite znakove shvatićete koliko je ova priča prazna. Da parafraziram čuvenok Braciku Karteza, kada meni koji nisam srbin ne smeta ćirilica šta se onda vi koji moj preganjate, stavili ste formu ispred suštine,

Aleksanto, ne diže ti niko spomenicu i hvala što si se vratio na početak teme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2037 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Написах један подужи пост,али га грешком целог обрисах 1hmm.gif

Пошто немам снаге(требало је прочитати 11 страна)

Ево мог јавног мишљења.

 

Ја сам против оснивања формалног клуба,јер сматрам да то неће донети ништа добро.

Одавде смо сви потекли,овде се упознали и мени се свиђа ова неформална и луцкаста група људи.

 

Ја волим да се возим из крајње себичног разлога,мог здравственог стања.

На овај начин ја релаксирам мозак и лакше подносим живот у овој земљи.

 

Да не дужим даље поздрав свима 1zdravo.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

П.С. Немам чега да се стидим. Стојим апсолутно иза свега што сам рекао и увек ћу стати па макар и не био у праву.

ja bih rekao da imaš ... jer onaj ko ima muda da prizna grešku je ipak evolutivno na malo višem nivou od onog ko tvrdoglavo stoji iza nečega čak i kad zna da nije u pravu ... a ti si se upravo samoinicijativno svrstao među ove druge ... 1Mina.gif

 

ЧЕГА ДА СЕ СТИДИМ?????

Имам муда да признам грешку и да станем иза тога!

Ја нисам рекао да терам тврдоглаво као што си ти рекао већ сам рекао да стојим иза тога.

А не да кажем нешто а после да тврдим како то нисам рекао, написао или шта већ.0namigivanje.gif

 

e vidiš ja sam te shvatio potpuno drugačije ... zato je jako , ali baš jako, važno da se u komunikaciji uopšte a pogotovo u ovakvim situacijama bude potpuno jasan ( do nivoa da dosadiš i sam sebi objašnjavajući nešto ) da ne bi došli u blesavu situaciju da ako ti kažem "sine" ja mislim na to da po godinama i iskustvu mogu otac da ti budem a ti misliš da sam ti rekao " je*o sam ti kevu" ... kapiraš ?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Наравно! Нема овде места за љутњу што се мене тиче све док је ово разумна и културна размена мишљења и један нормалан (колико може да се каже) дијалог. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Plavi Banditos 600s

Ja sam malo vozio sa vama tako da moje misljenje i nije bitno.Meni su tokom voznje zasmetale dve stvari.Prva sto nema redara i druga sto na celu kolone nije maksi-skuter.To su moje primedbe sto se tice voznje.

Sad u vezi kluba,ovde u La. ih ima bar tri koji mene uopste ne zanimaju.Ako i dalje bude moglo da se vozi opusteno i bez ulaska u klub tu sam... :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Od juce pokusavam da nesto kazem a da to ne bude glupo ili da nekog uvredim, povredim . . .

Ovo je rupa bez dna, 100 ljudi 100 cudi, trenutno razdor, necu da ponavljam vec poznato da gde god smo se pojavili kao jedna celina izazvali smo bar malo divljenja, ponavljam kao CELINA, dal nosio majcu ili prisivak najmanje je vazno, ko je vazan, vazan si ti meni kao prijatelj, jedna stvar nas je spojila i u ovom slucaju jedan covek. Spadamo pod jednim grbom koji smo postovali na svakoj majci i prisivku, kad god je padala kisa zar nismo svi stali pod jednu nastresnicu, zar kad nekom zatreba pomoc u bilo kom pogledu ne uskocimo,zar nismo postovali ni onog od 100cc pa sve do onog od xxxxx cc, zar ne postujemo i cirilicu i latinicu, zar nismo svi jeli i pili za jednim stolom, zar . . ., zar . . . zar . . . mnooooogoooooo je primera a i mnogo sam se iznerviao ovim deljenjem, ako nista nije do sada falilo ovom nasem druzenju. voznjama . . . u globalu, sta sada nedostaje :(

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 341 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 k7

da i ja prozborim neku, kao prvo svi zaboravljaju da je Alexanto taj koji je osmislio i zamislio celu ovu pricu, spojio nespojivo, isao u bg ko zna koliko puta kako bi dobili podforum i sta sve ostalo, samim tim i zasluzeno dobio admina ovog sajta i mesto u bjb organizaciji, samim tim doprineo sirenju naseg msc-a, organizovao skupove kod njega kuci i ko zna koliko voznji, organizacija uvek odlicna i svaka druga vrsta organizacije koja nije mogla da prodje bez njega je uvek bila uspesna , zato ne vidim kreiranje ove teme osim nekih drugih razloga koji su isplivali u ovih 12-13 stranica.

 

Bilo to demokratski ili ne, ako neko hoce da napravi organizaciju bilo koje vrste prvo treba Saleta da kontaktira oko toga, iz dobro poznatih gore pomenutih razloga, ako mu se ne svidja ovakva organizacija slobodno da pravi svoju kako misli da je najbolje, posto ima i nas koji ne zelimo promene, koji mislimo da nam ovakav nacin voznje i druzenja u potpunosti odgovara, a ne iza ledja godinu dana da se prave neke smicalice. normalno da bi morao da nadje svoje mesto u bjb zajednici posto opet ima nas koji msc ne zelimo da menjamo i odgovara nam ovakav kakav je sad....

 

Na kraju ja licno nisam za bilo kakve promene u nasoj maloj dobroj i lepoj organizaciji, unapred se radujem zimskom okupljanju i druzenju a nadam se skoro i kupovini skutera i voznjama ....

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: HONDA X-ADV 750

Ja bih bas voleo da sve podigne na visi nivo, mislim da ima mesta za poboljsanje i da fali nekih stvari ...

 

fali malo u organizaciji...ne samo voznje,

pocelo je da lici na malo detinjastu raspravu oko amblema,cirilice i slicnih stvari...

 

Bobra objasnio sve u svom prvom postu.... podrzavam apsolutno

 

Rumba potegao temu koja mi se dopada .... podrzavam takodje

 

cujem da je nekada bilo bolje,znaci moze da bude bolje ili kao nekada ili jos bolje...

 

ovo je ukratko moje vidjenje stvari!

 

pozdrav za sve :zdravo: posebno za mog brata iz Tokija :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Pa da pocnem polako da pisem,

 

 

Sa paznjom sam procitao svaki post koji ste napisali u ovih 13 strana ....Verovatno par ljudi ovde i smatra da ja nemam pravo glasa , mene iskreno njihovo misljenje bas i

 

ne zanima odmah da im kazem....

 

Kako nije sramota Rumbu i ostatak ekipe (ns,kovin) da prvo obmanjuju ljude sa ovim naslovom teme ?????????

 

NASLOV TREBA DA GLASI : "' OTIMANJE TUDJEG '"

 

Kao drugO, Rumba je lepo trebao da sastavi spisak svojih istomisljenika, koje je Alexanto mnogo puta ispostova na ovaj ili onaj nacin( neka me

 

demantuje neko ako ga je Aleexanto nekada uvredio), da se zahvale coveku za vreme provedeno ovde i na svim drugim mestima i da osnuju svoj klub i da tamo

 

postavljaju pravila kakva hoce, da traze donacije, popuste i da dobrovoljno daju krv kada gde treba ....

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Ево поцрвенео сам.Ко шта овде отима? Јел си ти разумео кад већ кажеш да си прочитао? Изгледа да ниси!

 

П.С. заборавили сте да зовете оног дечка што сам купио атлантика од њега да се и он огласи! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

a da zaboravih da kazem da bi Rumba trebao javno da napise tih 20 ljudi koji misle isto kao on , bilo bi korektno i fer .....

 

iskreno mislim da nikakvog glasanja ne treba ni da bude , kakvo crno glasanje kome se ne svidja neka organizuje svoje prostorije , ambleme , grbove i propise , cak cu i

sam da doniram sredstava( koliko sam u mogucnosti)1lol.gif ali cu i ostale clanove MSC kluba da organizujem da skupimo sto vecu donaciju ne bi li se sto pre ovo drustvo

 

izcistilo od vojnika 0stabre.gif i nas kojima je stalo do iskrenog druzenja i voznji 1zdravo.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Види Цобе, овде се дискусија водила на 13 страна, некад мање, некад више жусто. а онда си ти дошао да вређаш. Па пошто си ти велики бајкер и човек,а при томе имаш овде врло јака леђа, можеш да наставиш у том правцу. Само знај да свака реакција изазива контрареакцију. и није Трстеник баш тако далеко.

 

Углавном, ако имаш било какав проблем са мном, стојим ти на располагању. Где и кад год.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Ево поцрвенео сам.Ко шта овде отима? Јел си ти разумео кад већ кажеш да си прочитао? Изгледа да ниси!

 

П.С. заборавили сте да зовете оног дечка што сам купио атлантика од њега да се и он огласи! ;)

 

Pa kako ne otima ?? Jel ste lepo napisali da ili ce biti po vasem ili ko ne uradi tako nije dobrodosao na voznje ???Hocete da nametnete neka pravila i neke druge stvari koje vecinu ljudi ovde ne zanima i njima je i skroz ovako bilo dobro .... Otkud ta potreba za nekim redom i stalim stvarima kada je i do sada koliko vidim skroz bilo dobro .....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja