Jump to content

Moto Zajednica

Sve Aktivnosti

Ovaj izvor informacija se samostalno osvežava.

  1. Prethodnih sat vremena
  2. OgiBG

    EICMA 2025

    Moto Morini Corsaro GT
  3. Ето,знам ја ко зна
  4. Ne uzima se fizički samo ubace u sistem. Ako te provere vide u sistemu da imaš zabranu i ako voziš pod zabranom, neka je velika kazna. Svakako, ako je zabrana za B može da se vozi motor tj A kategorija ili obrnuto. Ovo važi za Srbiju.
  5. OgiBG

    EICMA 2025

  6. sst

    Kratke voznje

    Evo i tri snimaka Severoistočni deo prstena od Žabljaka do smeštaja Grab Prvi deo je dosta nepregledan, delom tu prolaze i kamperi i sl. mehanizacija. Sever Durmitora do Trse Trsa – Jugozapadni deo prstena
  7. Panigale V2 Special Edition MM93 - Marc Márquez WWW.DUCATI.COM A special numbered version to celebrate Marc Márquez, Ducati Lenovo Team rider and nine times World Champion.
  8. OgiBG

    EICMA 2025

    Dopuna 1000mt-x
  9. Nije se moglo preko mosta, bili su neki radovi a sada je valjda to završeno.
  10. Za koji model motora treba? Imate sliku motora da proverim?
  11. Možda je u BiH tako, kod nas se ne oduzima dozvola. Ovlašćeni radnici MUP-a, na osnovu podataka iz Registra, u skladu sa zakonom, bez odlaganja, a najkasnije u roku od pet dana od dana evidentiranja mere, dostavljaju vozaču Saopštenje o vremenu trajanja izrečene mere evidentirane u Registru (dalje: Saopštenje) na obrascu čiji su sadržina i izgled odštampani uz Pravilnik i čine njegov sastavni deo. Saopštenje sadrži podatke o: - kategoriji motornog vozila za koju je izrečena zaštitna mera, - trajanju mere, - organu koji je doneo pravosnažnu odluku o izricanju zaštitne mere, - broj i datum pravosnažne odluke, - datum od kada mera počinje da teče i - datum do koga zaštitna mera traje. Dostavljanje Saopštenja vrši se prema pravilima o ličnom dostavljanju koja su propisana Zakonom o opštem upravnom postupku ("Sl. glasnik RS", br. 33/97 i 31/2001 i "Sl. glasnik RS", br. 30/2010). Zaštitna mera je izvršena dostavljanjem Saopštenja vozaču i počinje da teče od datuma kada je vozaču Saopštenje uručeno, odnosno od datuma koji je u Saopštenju naveden kao datum od kojeg zaštitna mera počinje da teče. Zaštitna mera se ne upisuje u saobraćajnu dozvolu kao nekada, vozač ne odlazi u prostorije nadležnog organa, već se svi podaci u vezi sa izrečenim zaštitnim merama vode u Registru u elektronskom obliku i, kao i svi ostali podaci iz elektronske kartoteke vozača, dostupni su u svakom trenutku pripadnicima saobraćajne policije koji vrše kontrolu u saobraćaju. Vozač sme ponovo da upravlja vozilom po isteku perioda trajanja zaštitne mere, bez potrebe da odlazi u prostorije nadležnog organa. https://www.paragraf.rs/100pitanja/prava_gradjana/izvrsenje_zastitne_mere_zabrane_upravljanja_motornim_vozilom.html
  12. OgiBG

    EICMA 2025

    Dopuna honda CB1000GT Transalp razlicite opcije fabrickog skid plate-a Ostatak honde
  13. @alexanto прошле године нисмо ишли на језеро, не могу се сетити разлога осим што нас је било 4-5 мотора, чиними се да је нешто било затворено или тако, године чине своје заборављам @sasha @Tumbe су млађи па се врв сећају
  14. https://maps.app.goo.gl/8scMdpuxPsoPXXmz7?g_st=com.google.maps.preview.copy Ако не грешим овде смо прошле године паркирали моторе пре пењања. https://maps.app.goo.gl/TctJ99bMpdMTsVct5?g_st=com.google.maps.preview.copy а ово је кућа наших старих домаћина.
  15. Uzmu i sad dozvolu, ali možeš da tražiš potvrdu na kojoj ti pišu sve kategorije. U starim vozačkim se zabrana upisivala na samu dozvolu, ostale kategorije si mogao da koristiš normalno, pošto sad ne mogu da pišu, ide oduzimanje dozvole. Što je meni imbecilno, sad je sve uvezano, pikni negdje na kompu da ima zabrana, i patrola to lako može da provjeri.
  16. @živke Možda bolje da nas čekaš kod Garaškog jezera? Tu bude pauza. To ti je na par km od Arandjelovca, ne mo'š promašiti Vreme dolaska je oko sat vremena od polaska sa parkinga DIS-a u LA, neka me isprave drugari sa lokala ako grešim.
  17. Ето, нисам ни ја паметан. И ја сам полагао прво псп па онда за б, знам за то, али сам мислио као оно што је било за б и ц категорију. Ако некоме одузму б чини ми се да није смео ни ц да вози.
  18. Tu izgleda fali neka podloska , lanac strugao deklu
  19. Ma ne smes ni da kazes, prvo da resimo ovo moje a posle ces ti. Treba da se zna neki red
  20. Today
  21. Kakva je situacijama sa folijama/nalepnicama za Alu kofere?
  22. Pa to, gledam sada imam nekih vazdan kategorija u dozvoli. Ako mi ide A, možda ostaje AM ili A1, ništa mi nije kasno. Elem, biće dobar GS dohc na prodaju
  23. Alp

    Kove 450 Rally

    Info od eurosumar-a je da su ga trebali imati pokazno sa prošli sajam, pa nisu. I tako nekoliko puta.
  24. @Blazaranije su oduzimali celu dozvolu pa onda kategoriju,non stop menjaju.
  25. @dule2812 Grešiš, osim ako nisam obavešten o promeni. Oduzima se kategorija vozila kojom je učinjen prekršaj. Za AM nisam siguran. Ranije se polagao PSP i dobijala se posebna dozvola. Glavna na čuvanju, PSP se koristi...
  26. Mislim da samo oduzimaju kategoriju sa kojom si ucinio delo.
  1. Učitaj više novosti


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja