Jump to content

Moto Zajednica

bdada

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4837
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

3 Pratilaca

O članu bdada

  • Rođendan 19.08.1974.

Profile Information

  • Pol
    Muškarac
  • Lokacija
    Šid
  • Motocikl
    Yamaha TDM 3VD

Poslednji posetioci profila

21564 profile views

bdada's Achievements

Ne silazi

Ne silazi (5/6)

13,2k

Reputacija u zajednici

  1. Ajde jedno konkretno pitanje, pre par godina organizovana voznja po FG, ti i kolega ste bili domacini i vodje puta, meni koji poznajem "fruskac" je bilo tesko da vas pratim a mlad decko (na Tenere ako se dobro secam) je ispravio desnu krivinu (sve je dobro proslo) jesmo mi losi vozaci bez umeca voznje?
  2. U NS je kriticna masa organizovana skupina biciklista, neka vrsta hellsa na sopstveni pogon koji cesto uspore saobracaj, to treba pobacati u Dunav.
  3. Mada ni onda, mene je jednom prilikom vetar "sutnuo" do ograde.
  4. Moze biti za tebe kada bude zatvoren i ti sam.
  5. Cep hladnjaka zna da pravi takav problem, takodje to direktno ukljucivanje ventilatora nije resenje, termodavac ga ukljuci na vreme pa hladi sa nize temperature.
  6. @drmilan_ mi smo sve to napravili, prvo smo guzi pravili ugodjaj pa je priroda odgovorila, na to sam mislio kada sam rekao "prosiriti" temu. Uvek nadjemo opravdanje za sranje. Ne mislim na tebe naravno nego ceo ljudski rod generalno.
  7. Malo cu prosiriti temu, jedan drugog nisu mogli videti zbog crnih stakala na Fordu (ako se ne varam C max) sve je vise crnih stakala a samim tim preglednosti. Posebno porazavajuca cinjenica sto niko ne prilazi, zaustavlja se... i zivotinja pridje, onjusi... Roboti smo postali.
  8. Zasto ti da mu pravis kada on pravi drugima?
  9. bdada

    TDM Srbija

    Za pocetak rastavi, presmirglaj papucice-kontakte pa probaj, propadnu bakarni delovi ali se uspesno sredi.
  10. Imao ga, iako je dizel zaspis kao beba ako imas par km pravca.
  11. To nam ostalo u amanet od crvenog vojvode i niko se nije odrekao takse. @Blaza i kod Yugo 45 je bilo zackoljica, neki ga vodili 33,1 kw (kada 45ks podelis sa 1,36) dobijes 1000 din. vecu polisu, mi smo to peglali jer smo imali fabricki deklarisanu snagu 33kw i ispravljali uvek.
  12. bdada

    1998 Kawasaki ER5

    Kriza srednjih godina, tako kazi Podrzavam
  13. bdada

    1998 Kawasaki ER5

    Za 10€ kupis jagnjece krzno i peglaj di voles. Ako je samo to problem.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja