Jump to content

Moto Zajednica

Danasnji Kurir

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

UZAS. Neka mu je laka zemlja.

 

Ja sam 1000 puta isao od BG za Sombor, preko Vrbasa, crvenke, Kule, tip puta je sliccan, traktoristi, biciklisti, pesaci, komadi zemlje, secerne repe i sl. sto ispada sa traktora, izmet konja i krava po ivicama puta. Nzazalost, ti putevi nisu za brzanje. Inace zaista uzas, nemam recci. Zaista zaista uzzasno:((((

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Strasno. Ljudi otvorite cetvore oci, i vozite po lokalnim putevima "kao po jajima" kad god niste potpuno sigurni da nema traktorista na vidiku, u suprotnom paznja k`o po minskom polju...

 

:(:(:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Ja sam video da dosta ljudi idu iz jednog sela u drugo biciklom, bez ikakvog osvetljenja! A ni traktoristi nisu bolji, znam da ima jako puno traktora na putevima bez signalizacije. A sad im krece sezona...

Kao sto je andrejp rekao, otvorite cevoro oci i cuvajte se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

i jedan mali savet...ako vec vozite po takvim putevima, dr`z te se sredine trake... desno su sve ono sto sam gore pobrojao, plus:

 

-neosvetljene dede i babe na biciklima

-traktori

-traktori sa drljacana i sl koji prelaze gabarit traktora !!!!!!!!!!!!!!!!

-kanali za odvod vode, blato i sl.....

 

..ne mozete da verujete kako se po mraku IZNENADA pojavljuju iz TAME!!!!!!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350
i jedan mali savet...ako vec vozite po takvim putevima' date=' dr`z te se sredine trake... desno su sve ono sto sam gore pobrojao, plus:

 

-neosvetljene dede i babe na biciklima

-traktori

-traktori sa drljacana i sl koji prelaze gabarit traktora !!!!!!!!!!!!!!!!

-kanali za odvod vode, blato i sl.....

 

..ne mozete da verujete kako se po mraku IZNENADA pojavljuju iz TAME!!!!!!!!!!!!!!!![/quote']

 

A kako je zakon, naravno, isti za sve, njih niko ne dira jer "hrane" ovu zemlju. :angry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

dosta puta sam isao kroz ta vojvodjanska sela i mogu rec da ovo sto je Endurac nabrojao sve stoji... podosta puta je malo falilo da se zakucamo u traktor koji ne da nije osvijetljen, nego nema nikakvih indikacija ne njemu, ni usrano macije oko da se vidi bar malo da zasija.... sranjski skroz. pogibe covjek bzvz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Mater im neodgovornu! Voze bre te traktore NEOSVETLJENE sa jos ko zna kojim spravama prikljucenim, pa posle djavo bude kriv...

Pre 2-3 godine mi je komsinica tako poginula jer su se zakucali kolima u traktor koji je imao plug, naravno neosvetljen! :evil:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Deco cuvajte se,pustite zakone i pravila.Cuvajte se i otvorite cetvoro ociju,pogotovu po tim selima gde ima tih traktora sa prikljucnim spravama koje su vece sirine nego pola puta.

Mene najvise dira sto u vecini slucajeva ginu mladi ljudi zbog nekih matorih izlapelih budala a policija konstatuje /brza voznja/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

ljudi ja vozim i motor i traktore posto se kao dodatna delatnost bavim poljoprivredom i istina je da ima jako puno neosvetljenih traktora pogotovu sada aprila maja kada pocinju prolecni radovi.ali i kasnije.

ljudi samo pametno i otvorite cetvoro oci inace ja sam iz Novog Beceja gde ima jako puno traktora i jako treba paziti na njih pozdr svim bajkerima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja