Jump to content

Moto Zajednica

Najnoviji namet ili mucenje uvoznika od strane SUP-a

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Univerzalni i najlaksi za ucenje  jezik za najbrze razumevanje sopstvenih gresaka, promene svesti na radnom mestu i shvatanja ljudi i pojava oko sebe na nasem prostoru je -10%...-30%...-50%...OTKAZ !

Ko nema kapaciteta za tako nesto, ima ulicu za sopstveno isijavanje u javnosti.

I to kazem samo zato jer postujem svoje radno mesto i ljude koji mi ukazuju poverenje ! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Univerzalni i najlaksi za ucenje  jezik za najbrze razumevanje sopstvenih gresaka, promene svesti na radnom mestu i shvatanja ljudi i pojava oko sebe na nasem prostoru je -10%...-30%...-50%...OTKAZ !

Ko nema kapaciteta za tako nesto, ima ulicu za sopstveno isijavanje u javnosti.

I to kazem samo zato jer postujem svoje radno mesto i ljude koji mi ukazuju poverenje ! ;)

 

 

 

Svaka cast Ribolovac na takvom stavu ,da je vise takvih kao ti i onakvih predsednika opstine sto su uveli staklena vrata sve bi bilo lakse i podnosljivijie ovako... ide prica'' ne mogo oni toliko malo da me plate koliko ja mogu malo da radim''.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

E pa ovako: Moj otac pokojni je registrovao nekada motor iz II svetskog rata uz prisustvo 2 svedoka.Tada je tako moglo.Ja sam registrovao prvi T12 sa računom iz jedne seoske prodavnice mešovite robe.Tada je moglo.Kasnije sam došao sa Reno 5 iz Francuske i otišao sa autom u KG na carini i kažem da bih ga ocarinio i to se desilo za 2 sata.Tada je moglo.Zatim sam doterivao druge aute iz Francuske mojim seljacima a oni sve to carinili i registrovali na neke invalide ( pola sela invalidi a niko ne krivlja ).Tada je moglo.Zatim sam dovozio aute i na istog povratnika ( moja supruga ) ocarinimo 10-ak auta samo u različitim mestima (nešto sl.kao sada u C.Gori).Isto je moglo tada.I da ne nabrajam selidbe iz inostranstva,pokućstvo.TV i Video recordere itd. i td.

Nismo plaćali ni Bogu tamjan,pa smo to kvarno preneli i na vas mlađe pa onda i vi mlađi ljudi poučeni roditeljima nastavljate istu taktiku.E sada je došlo vreme da mora nešto i nekako da se plaća pa država izmišlja alatke kako da nam uzme lovu.Najzad neko mora da plati ponešto.E sada tu ima i preterivanja od strane države ali ne zaboravimo da smo to sve mi zadužili.

Znam sada će neko napraviti repliku : a zašto mi ili naša generacija da plaćamo.Pa zato što ste i vi pojeli neko kolače iz svega ovog i možda je bilo odavno ili ste bili mali pa ne pamtite.

Ne sikirajte se ovo je privremeno izmislićemo mi novu strategiju da varamo državu a na drugu stranu voleli bismo da gazimo lep asvalt,ravan trotoar,da dete ima dobre uslove u predškolskoj ustanovi,pa da ima nastavna sredstva u osnovnoj ,da bude sredstava za studije o trošku države a zaboravljamo da tamo moraju da se stave novci prvo.

Ovo sam napisao uopšteno ne hteći da nekoga povredim sa foruma ukoliko neko misli drugojačije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja