Jump to content

Moto Zajednica

Ruzan motor??

Recommended Posts

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Bayas Garden

Pozdrav svima.Nadam se da nije problem sto sto otvaram "nebitnu temu".Nazalost ne posedujem motor,imam neke planove,polaganje za A pa kad se ukaze finansijska prilika pazariti nesto.Moze se reci da mi se svidjaju svi motori,tj iz svake kategorije postoji neki koji mi se svidja.Vecinom mi se svidjaju stariji modeli(takva je situacija i sa kolima)i nekako mi najvise oku prija Honda VT500C

2u5qjpk.jpg

"To je to" sto bi ljudi rekli.Mnogi mi je krivo sto danas skoro da nema ovakvog motora, vecina cruisera,copera je danas nesto izduzena,nekako su predugacki bar ja sticem takav utisak.E sad listam tako nesto po netu i naidjem na listu 10 najruznijih motora,listam tako vecina zasluzuje sto je tu(neki KTM neko ga ovde nazvao pera detlic :lol:,hayabusa itd)zatim slika

Honda VF750C

2rgi8e8.jpg

Moje pitanje da li je vama ovaj motor ruzan,naravno ukusi su razlicit ali ja ne vidim zasto bi nekom ovaj motor bio ruzan,ok nije prelep ali ruzan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1657 postova
  • Lokacija: Paracin

Tesko da ce neki ljubitelj motora upotrebiti bas taj izraz, svaki motor ima neko svoje mesto. Ja licno nikada ne bi mogao za neki motor da kazem da je ruzan iako je recimo neka sklepotvorina na dva tocka, a vt mi je jedan od lepsih. Pusti druge, gledaj sta se tebi svidja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Sa motorima ti je isto kao i sa zenama, ukusi su razliciti. Gledaj da kupis ono sto se tebi svidja a za ostalo te bas briga. Jedna od bitnijih stvari sto za razliku od zena motori srecom ne mogu da zvocaju.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2524 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Kupuj onaj koji će se tebi svideti i odgovarati u vožnji a za ostale šta kažu se ne vezuj jer taj motor kupuješ sebi a ne drugima.

Ja sam tako isto imao dilemu i rešio tako što sam par motora odabrao, pogledao, probao i uzeo onaj koji je meni legao i izazvao blago lupanje srca. To radim i sa drugim stvarima kad kupujem, raspitam se o kvalitetu i kupujem srcem pa ako sam pogrešio o moju glavu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1363 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VF 750 SABRE

Nije samo zato što imam i VF 750 S (Sabre), meni je Magna baš lepa makina.

 

Inače, koliko je to uopšte bitno? Koji to parametri odredjuju lepotu (ili ružnoću) nekog motocikla? Ako se nekad uvede opipljiva mera za lepotu pa i da priznamo ono kao "ok, brojke ne lažu" ovako - svako ima svoje mišljenje, ne potkrepljeno nečim što se može izmeriti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Stvar licnog ukusa. Meni je Magna bila i ostala lep motor narocito V45 a u prirodi je jos lepsa.VT500 je za krupnijeg vozaca mali i kratak lepsi je vt750.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Bayas Garden

Hvala na odgovorima.Ne bih se premisljao da imam novac,bitno mi je da se meni svidja.Nego mi bilo cudno ,da cak i neki levi sajt ubaci ovaj motor medj "ruzne" link http://hallicino.hubpages.com/hub/Top_10_Ugliest_Motorcycles_Of_All_Time mada jes lista mutna :) .Kod dva motora navedena u prvom postu mi se izuzetnu svidja sto su kratki,danasnji kruzeri i coperi su predugacki za moj ukus

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja