Jump to content

Moto Zajednica

Guma za motor Dunlop Sportmax qualifier !

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Interesuje me dali neko koristi ovu vrstu gume razmisljam se da ga kupim 190/50 R 17.Kako ste zadovoljn i koliko prelaze, gde ste ga kupili,cena,

Svaki komentar je dobrodosao.Pozdrav. ;)

 

PS vidim ja na nekom sajtu u Nemackoj kako rasprodaju gume od proslegodine umesto 161eur kosta 116 eur banja kad ce toga biti ovde? >:(

 

post-212-12878993042324_thumb.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 92 postova
  • Lokacija: Novi Beograd (fontana)

drugar ima na svom cbr-u bas te,presao je sa njima oko 13000 km i nije imao bas nikakvih problema. odnos cena-kvalitet=ok(tako bar kaze,posto ne znam koliko ih je platio),jos uvek izgledaju kao nove.Znam da bi mozda trebalo da se pise iz licnih iskustava ali mozda i ovo bude od pomoci.pozzz ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3627 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja znam samo da je mnogo tesko upropastiti je,kao i svaki dunlop. Jedini problem je sto se strasno sporo greje,pa mi nesto na kratkim relacijama i nije Bog zna sta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Najjeftinija u klasi ubjedljivo, a nije losa. Prvo vrijeme je odlicna, odlicno drzi zbog dvokomponentnog sastava, ali kasnije (poslije par hiljada km) popusta. Ostane dosta mesa ali izgubi nekako onaj prvobitni grip. Ne znam za kakav stil voznje ti treba guma? Znam dosta o toj gumi jer mi je bila u konkurenciji pri mojoj kupovini  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Vozio. Za voznju je ok, meka, upravljiva. Brzo se greje. Agresivnom voznjom na stazi u samo par krugova se pregreje i pocne da uvija ali je i onda predvidljiva i vozna. Smatram za tu cenu da je dobar izabor. Meni zadnja je prva trajala 4000 a druga 5000 km.... Prednja moze da istraje i 7000. Mada moje kilometraze nisu merodavne jer supermoto ima veliki obrtni mom na malim obrtajima tako da zadnja gume mnooogo pati.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja