Jump to content

Moto Zajednica

Selim (se) na selo

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Pitam, zato što imam neke ideje koje bi moožda mogle da se primene na zemlju koju posedujem, koja je inače malko lošijeg kvaliteta, ispoštena.

Jedino sam sa marketingom slab :ups:

 

Od marketinga na selu, sa relativno malom obradnom povrsinom, neces leba videti :). Zemlja koju imas je mozda loseg kvaliteta za nesto, pak za nesto drugo bi mogla da bude veoma dobra. Ljudi su na pesku ili kamenu zasadili vinograde i lepo od njih zive (ne ultra bogato, nego lepo)

 

O'Sonezi je sve lepo objasnio, zivot na selu zahteva vremenski diktiran rad i bez rada (ili dosta para) ne moze se nista postici. Nema tu ideja tandara mandara, nego znanje i rad. Neko je znanje stekao tako sto je ceo zivot proveo na selu, a neko ga stice tako sto ide na kurseve, cita knjige i clanke i sve to probava u praksi dok ne uspe i dok ne dodje do neke prakse koja uspeva.

 

Ali ko ima mogucnosti da proba da privredjuje na selu, privlaci ga to, ne vidim razloga zasto bi to propustio. Pa ako mu se ne svidi nece gradovi nestati za to vreme.

Više sam mislio, u smislu da se sa 'novim modelom' popularnog proizvoda uguram na postojeće tržište. Da ponudim neku vrstu inovacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja