Jump to content

Moto Zajednica

mrezica za zastitu hladnjaka

Recommended Posts

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

da li je ko pravio zastitnu mrezicu za hladanjak sto se stavlja ispred hladnjaka da stiti hladnjak od vecih buba da kad velikom brzinom isekt udari u hladnjak da ga ne osteti od cega to moze da se napravi ja sam dosao na ideju pa vas pitam da li to moze i dalice ti stetiti hladnjaku da napravim od vazdustog filtera sa autobusa imam neki steri filter pa sa njega da skinem onu zicu sto ide okolo  pa je ispravim u tablu i isecem parce koliko mi treba i od aluminijuma napravim okvir koji cu da pricvrstim na hladnjakona je od prohroma na sitne okrugle rupuce od cega ste vi to pravili

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Ja mislim da bi mogao da staviš to što si smislio, a imaš i da kupiš gvozdene ili aluminijumske mrežice

u bolje opremljenim gvožđarskim radnjama, npr. JEEP komerc u Karađorđevoj ne znam tačnu adresu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

da li je ko pravio zastitnu mrezicu za hladanjak sto se stavlja ispred hladnjaka da stiti hladnjak od vecih buba da kad velikom brzinom isekt udari u hladnjak da ga ne osteti od cega to moze da se napravi ja sam dosao na ideju pa vas pitam da li to moze i dalice ti stetiti hladnjaku da napravim od vazdustog filtera sa autobusa imam neki steri filter pa sa njega da skinem onu zicu sto ide okolo  pa je ispravim u tablu i isecem parce koliko mi treba i od aluminijuma napravim okvir koji cu da pricvrstim na hladnjakona je od prohroma na sitne okrugle rupuce od cega ste vi to pravili

 

I sve stade u jednu recenicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

da li je ko pravio zastitnu mrezicu za hladanjak sto se stavlja ispred hladnjaka da stiti hladnjak od vecih buba da kad velikom brzinom isekt udari u hladnjak da ga ne osteti od cega to moze da se napravi ja sam dosao na ideju pa vas pitam da li to moze i dalice ti stetiti hladnjaku da napravim od vazdustog filtera sa autobusa imam neki steri filter pa sa njega da skinem onu zicu sto ide okolo  pa je ispravim u tablu i isecem parce koliko mi treba i od aluminijuma napravim okvir koji cu da pricvrstim na hladnjakona je od prohroma na sitne okrugle rupuce od cega ste vi to pravili

 

I sve stade u jednu recenicu.

 

Legendo  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

jel moguće da fabrički nema tu zaštitu?!

 

 

ideja ti je dobra samo nemoj da koristiš taj lim sa rupicama, nadji negde baš mrežicu koja ima otvore kao dva spojena trougla (jebem li ga kako se taj oblik zove), to imaš da kupiš sa različitim veličinama tih otvora pa biraj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ima tih mrezica kao pcelinje sace, pa sa raznim velicinama rupica, nekada se takve mrezice koriste za prozore, neke manje kaveze... Mozda ih ima u tim metalnim radnjama ili nekim kao stovaristima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

znam da ima u luisu ali sada trenutno nemam para pa bi nesto da napravim privremeno dok neskupim para nasao sam neku zicu u kvadratice 5 sa 5 mm petar trista dinara a nasao sam i jednu bas za to ali je metar 128e to mi je jako skupo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

JEEP COMMERC KOD PANCEVCA ILI U KARADJORDJEVOJ (BIVSI METALSERVIS) ZOVU JE I DIAMOND NET, I IMA RAZNIH VELICINA.

MEDJUTIM SVAKA ZASTITA PROKO HLADNJAKA SMANJUJE PROTOK VAZDUHA KROZ NJEGA TE MOZES IMATI PROBLEMA SA PREGREVANJEM. STO SU RUPE VECE MANJA JE VEROVATNOCA ZA TO. AKO SE PLASIS UDARA VECIH INSEKATA, NISU STRASNI, ALI VRAPCI SU STRASNO ZAJEBANI KADA IH POKUPIS SA DVE GLAVE, ALI CAK I ONI,PROVERENO, NE MOGU DA PROBIJU HLADNJAK, SAMO GA ESTETSKI DEFORMISU, ILI SAM IMAO SRECE.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Obrenovac

    Evo kako izgleda na autu ono sto si prvo pomenuo, a ne kosta nista i posluzice sigurno. 8)

 

DSC00600fff555.jpg

 

  Neko pomenu vrapca, bio je tu tri dana, a ja nisam imao pojma dok mi neki lik nije skrenuo paznju.  :-[

 

  Kako onaj stari vic kaze: ''kljucaj, kljucaj, al do mozga (hladnjaka) neces stici!''  :)

 

  Ne. nije bio vrabac tamo gde fali malo parce, to sam lose zalepio!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja