Jump to content

Moto Zajednica

Na more u Oktobru

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 817 postova
  • Lokacija: Montenegro - PG
  • Motocikl: Honda Varadero xl 1000 v

Jos ljepsi putopis ne procitah , Ovoliko emocija, volje, zelje da nam priblizis svaki kilometar puta... Svaka ti cast i hvala za ove redove i fotografije.

Moram ti reci da mi je zao zbog one gluposti u Ulcinju , ali ti moram i reci da si sam kriv sto si slusao onog magarca koji te je uputio da koristenje kampa platis u hotelu.

Ipak, i to je skola a svaka se placa :neznam:

 

Zelim ti da predjes jos puno ljepih kilometara i da uzivas u voznji, a nama prenesi putopis da i mi uzivamo citajuci .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Čedo, zmaje, lepo ti je ovo. Evociranje uspomena, pomešani mirisi mora i četinara, višegodišnja potraga za kumom, vožnja do iscrpljenosti, dogodovštine razne... ma super. :takoje:

 

Ali, od mene samo 4+ !!

 

 

ps. Ako smeš, pitaj zašto nije petica! :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Jos ljepsi putopis ne procitah , Ovoliko emocija, volje, zelje da nam priblizis svaki kilometar puta... Svaka ti cast i hvala za ove redove i fotografije.

Moram ti reci da mi je zao zbog one gluposti u Ulcinju , ali ti moram i reci da si sam kriv sto si slusao onog magarca koji te je uputio da koristenje kampa platis u hotelu.

Ipak, i to je skola a svaka se placa :neznam:

 

Zelim ti da predjes jos puno ljepih kilometara i da uzivas u voznji, a nama prenesi putopis da i mi uzivamo citajuci .

 

Hvala Mikeli! Znam da sam trebao da istog momenta odem, ali eto, greška. Živ mi bio, pa se Bože zdravlja vidimo na leto!0takoje.gif

 

Čedo, zmaje, lepo ti je ovo. Evociranje uspomena, pomešani mirisi mora i četinara, višegodišnja potraga za kumom, vožnja do iscrpljenosti, dogodovštine razne... ma super. :takoje:

 

Ali, od mene samo 4+ !!

 

 

ps. Ako smeš, pitaj zašto nije petica! :hej:

 

Čika Rade, hvala do neba! Kad čovek vozi srcem, sve je moguće. Džaba bi mi bilo da sam imao više para, verovatno bi sve ovo drugačije bilo, ovako, sve na knap je bila prava avantura. 0takoje.gif

A zašto nije petica, ne znam. Ni u školi nisam mogao da imam 5, zbog uvlakuša. :D Pada mi na pamet svašta gde sam pogrešio, ali da ne tupim, bolje da mi vi olakšate...1hej.gif

 

@Kolege bajkeri

 

Hvala vam na pozitivnim komentarima. Da nije vas bilo, verujem da ovaj putopis nebi imao formu, kakvu sada ima. Živi mi bili i vidimo se na drumu!1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Čika Rade, hvala do neba! Kad čovek vozi srcem, sve je moguće. Džaba bi mi bilo da sam imao više para, verovatno bi sve ovo drugačije bilo, ovako, sve na knap je bila prava avantura. 0takoje.gif

A zašto nije petica, ne znam. Ni u školi nisam mogao da imam 5, zbog uvlakuša. :D Pada mi na pamet svašta gde sam pogrešio, ali da ne tupim, bolje da mi vi olakšate...1hej.gif

 

 

 

 

 

Okg96_zps405b2357.jpg

 

 

 

 

 

Okg93_zps820559b8.jpg

 

 

 

Ovako perspektivan enduras (zarez), na putovanju od 1000+ kilometara (zarez), nije prevezao ni 100 metara off-a (znak uzvika i znak pitanja)!? :staa2:

 

U nadi sam da necu doziveti ovakav ŠOK citajuci neki tvoj naredni putopis. ;)

 

 

 

 

Inace, ne zali za vizirom i ne razmisljaj mnogo o njemu. Samo bi ti smetao u situacijama kao na slici ispod, a pogotovo kada budes opet osvajao *Povlensku Kosu* ;)

 

 

Okg82_zpsb1331a12.jpg

 

 

 

E da, hvala ti na onoj tituli! Nikako da se priviknem. :D

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Dobro ti je rekao Čika Rade, jbga dugacko zivotno iskustvo cini svoje. :oda2:

A od mene imas 5+, jer sam pao na ono mjesanje mirisa kao vo na djetelinu. :D

Svaka cast.

:takoje::takoje::takoje:

 

BTW, onaj video sa 3-ce strane, sto si nazvao "Durmitor", treba da preimenujes u "Meki Do", inace dijelom vlasnistvo moje pokojne babe.

Kad sam ja bio kao ti na zadnjoj slici u sredini, ja sam bas tuda vilenio i brao jagode. :b

(javi mi se da se dogovorimo oko placanja zaustavljanja i snimanja :oda2:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

@Rade

 

Viš, nisam pomislio na to. Gde bi mi bio kraj da sam išao i na off, opisivajući svaki kamen koji sam sreo pokraj puta, i šta se desilo sa njim kad sam prošao. :D Šala mala. Ove godine će biti više vožnji, mahom offroad. Slike koje si postavio su bile mesec dana posle, a do tad se nisam smeo upuštati u off bez pratnje. Sada bih smeo. 1hej.gif Neću još ništa da odajem, da mi se ne izjalovi, svakako ćete biti obavešteni (mislim na sve, da ne misliš da sam počeo sa "Vi" da Te oslovljavam). :D To "čika" ja iz poštovanja, drugari smo mi, iako si čika. 1jezik.gif Inače Transalp se polako modifikuje kako meni odgovara. Sad sam stao sa projektom, zbog nekih obaveza, ali do proleća će biti gotov. Živ mi bio Rade!1zdravo.gif

Dobro ti je rekao Čika Rade, jbga dugacko zivotno iskustvo cini svoje. :oda2:

A od mene imas 5+, jer sam pao na ono mjesanje mirisa kao vo na djetelinu. :D

Svaka cast.

:takoje::takoje::takoje:

 

BTW, onaj video sa 3-ce strane, sto si nazvao "Durmitor", treba da preimenujes u "Meki Do", inace dijelom vlasnistvo moje pokojne babe.

Kad sam ja bio kao ti na zadnjoj slici u sredini, ja sam bas tuda vilenio i brao jagode. :b

(javi mi se da se dogovorimo oko placanja zaustavljanja i snimanja :oda2:)

 

Hvala Mile. Vidiš kako čovek zna. Pogledao sam u kartu i to je ta deonica, samo nisam znao kako se zove, pa sam stavio Durmitor, a Durmitor tek posle dolazi. Hvala na ispravci, prepravio sam video. 0takoje.gif

 

Hvala vam ljudi na komplimentima i na željama za više putovanja, biće ih mnogo više ove godine valjda. 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK "BLACK DRAGONS" ZMAJEVO, 510 postova
  • Lokacija: Zmajevo
  • Motocikl: Honda CBR 600 RR "Crna Mamba" Bajkerski RR

Cedo druze neverovatan putopis!!Upravo sam ga procitao u jednom mahu,i samo mogu da kazem1care.gif1care.gif1care.gif!

Moram ti i priznati da sam se posteno ismejao na recenice:pet krava i bik,sega-mega......1lol.gif!!A za pad ko zna sto je to dobro,moralo je i to na red doci kad-tad!Sreca dobro se zavrsilo!!

Sve u svemu sve pohvale od srca!!Nismo ni toliko daleko,cuj se sa Acom Pilipovicem pa nek te dovede u nase malo Zmajevo da se zezamo i cugamo,a mozemo se nekad i u Novom sadu naci i to nam je blizu...!!

Pozdrav od Djubreta1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 346 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha Diversion 900, Kawasaki Vulkan en 500

Bravo. Divan putopis. Sve si dobro skockao i slike i slova. Baš mi se dopalo tvoje pisanije i putešestvije. Izgleda da si vredan i skroman mlad čovek, a što je danas retko. Ako jednog dana budeš putovao u pravcu Valjeva i želeo da svratiš na kafu i pauzu, immaš moj poziv. Telefon o63 502 798. Pozdrav.

 

P.S. Obavezno upoznati gospodina Pedju iz Kragujevca. Sjajnn čovek, prijatelj i motoraški brat. Posebno vredan, dobar i pošten.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 346 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha Diversion 900, Kawasaki Vulkan en 500

Bravo. Divan putopis. Sve si dobro skockao i slike i slova. Baš mi se dopalo tvoje pisanije i putešestvije. Izgleda da si vredan i skroman mlad čovek, a što je danas retko. Ako jednog dana budeš putovao u pravcu Valjeva i želeo da svratiš na kafu i pauzu, immaš moj poziv. Telefon o63 502 798. Pozdrav.

 

P.S. Obavezno upoznati gospodina Pedju iz Kragujevca. Sjajnn čovek, prijatelj i motoraški brat. Posebno vredan, dobar i pošten.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja