Jump to content

Moto Zajednica

Skuter

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Kupujem ostecen skuter, prednost da bude boljeg kvalteta (Aprilia, Piaggio, Yamaha) mada sve dolazi u obzir ako je cena odgovarajuca.

Ponude mozete ostaviti ovde ili na 065/8230-921.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

e drugar,ima neki lik kod mene u naselju,prodaje vivasity....od napred havarisan....polupane maske,i mozda vile krive....ovo ostalo celo,motor je 450 eur....registrovan....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

Brko prodajem ja mog spid fajta keca...Ima leo vince carbon,nova zadnja guma,prednja skoro ova, sada cu izeti nov akumulator...Samo cekam da mi plastike stignu sa farbanja,nisam pao nego mi je bila rizna boja....Uradjena je generalna pre nego sto sam ga uzeo i stavio sam nov kais....cena je 900evra,ali moze i nesto malo dole....

moj broj -063-6474-54 ako nisam dostupan zovi na 064-390-77-44 ako te zanima javi se....

pozdrav....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

@ Kengurrrr - Vise me zanima nesto sto je osteceno a sto mogu sam da sredim ali u svakom slucaju hvala na ponudi.

 

@ GHOST RIDER - Ajde vidi ako postoji mogucnost da dobijem neku sliku od motora i koje je godiste motor i gde se nalazi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

skuter se nalazi kod mene u naselju,u zrenjaninu,mislim da je oko 2000 god....plavo-sivi....onaj sto ga je zvekno kamion.... ::)

 

a to za slike,mogu da ti vidim,ali ne drzi me za rec,jer je decko retko kuci  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

E pa sad znas. ;D

 

Ma hocu da uzmem nesto osteceno pa da sam sredim mada sve sto sam nasao do sada je nerealno.

Za polupan skuter od napred tipa otisla viljuska, far, satovi i plastike traze 200-300e manje nego sto kosta takav u dobrom stanju a za tih 200-300e ne mozes da kupis ni viljusku a kamoli jos far, satove, pokrpis plastike i da ga ofarbas i sve to onda izadje duplo skuplje nego takav u extra stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

e brrko,ostavi se corava posla,taj vivasity ti ne preporucujem,drugarski,jer je to po meni ukleti motor,kao i svaki havarisan....ili ga je neko opizdio,ili je neko poginuo sa njega....ili je neko povredjen....taj vivasity je udario kamion kod mene u ulici,i bila je tema o tome....zato,NE DAM da ga kupis!!!!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Imas u cacku nexsus 500 za 2500e ostecen,mlad motor,ceo tesko da se nadje ispod 5000e. Ima jedasn iz Austrije koji bi mogao mozda i da ti nadje delove

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova

Mogu ja da ti ponudim moj skuter. Kymco Dink 125 ccm. Trajno je registrovan. Treba malo da se ulozi.. ako si zainteresovan pusti PM ili se javi na 064 17 63 463. Cena bi bila oko 750 e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

E pa sad znas. ;D

 

Ma hocu da uzmem nesto osteceno pa da sam sredim mada sve sto sam nasao do sada je nerealno.

Za polupan skuter od napred tipa otisla viljuska, far, satovi i plastike traze 200-300e manje nego sto kosta takav u dobrom stanju a za tih 200-300e ne mozes da kupis ni viljusku a kamoli jos far, satove, pokrpis plastike i da ga ofarbas i sve to onda izadje duplo skuplje nego takav u extra stanju.

 

Lepo si se to setio, ali kada taj skuter budes prodavao, molim te zaobidji podforum 'Prodajem' zato sto je ocigledno svima da ti to radis zbog profita (sto je tvoje legitimno pravo), a jasno smo svima rekli da ovi podforumi sluze iskljucivo za licne moto predmete i da na ovaj nacin zelimo da pomognemo svakome da svoje stvari proda/kupi sto lakse i brze. Svi oglasi koji to ne ispunjavaju ce biti bez obavestavanja dodatnog obrisani momentalno.

 

Za sve komercijalne male oglase (citaj, male oglase za stvari koje donose profit) postoji Oglasnik, gde svako moze do mile volje da oglasava sta god hoce.

 

Pozdrav!

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drive carefully!, 47 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Peugeot SpeedFight `02 ,ZX6R 636 `05

imam ja Peugeot Speed Fight 2 2002 godiste padano sa njega jednom,sa leve strane plastike su izdrane i trebalo bi ih ofarbati ,presao je 17000km i ja garantujem za njega..prednja guma nova,zadnja bi trebala da se promeni,servis radjen pre zimskog sna iz kog jos nije izasao...javi se na PM ako te interesuje.i da da ne zaboravim cena je 1400eura

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

@ Neshaza - Imas PP.

 

@ Miljan - Hvala na ponudi ali to mi ne odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja