Jump to content

Moto Zajednica

KNJAZEVAC

Recommended Posts

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ovom temom pokusavam da pomognem prijatelju i kolegi bajkeru iz Kladova, koji, inace nije na ovom forumu.

Naime, letos je prodao motocikl Yamaha TDM 850, tamno crvene/bordo metalik boje (fabricka kolor sema) kupcu iz Knjazevca. Motocikl je registrovan na KL table (Kladovo), i vodi se na mog prijatelja. Prodat je na rec i na poverenje, da ce tablice biti ubrzo vracene, i regulisane sve obaveze oko kupoprodajnih zezalica. Medjutim, kupac se nije javio, a kontakt je prekinut. Da ne bi koristio krajnju meru, i prijavio kradju motocikla, moj prijatelj pokusava da uspostavi kontakt sa kupcem, kako bi regulisali papirologiju oko prenosa.

Dakle, trazi se neki kontakt tel ili ime/prezime osobe iz Knjazevca (ili okoline), koja vozi crvenog metalik TDM-a 850 4 TX na KL table.

Moze odgovor u ovoj temi, a moze i na pp.

HVALA unapred!!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Daj stavi niko ime nesto bar . Valjda ste napisali bsr neko papirce ili da mu bar uzeo kopiju licne karte......

Ta na rec lako padaju neiskusni prodavci jer su im oci tj.zedj za novcem preci od zastite svojih interesa kao u ovom slucaju . Nemoj da mislis da mislim nesto lose o tvom prijatelju ali jbg.svi jedava cekamo da prodamo nesto i uzmemo novac da i ne razmisljamo sta posle moze da nas snadje.

 

Daj bar nesto sto moze da pomogne . Ne znam ovde nikog da je iz Knjazevca na forumu ali imam tamo par prijatelja i rodbinu da pa pustim neku pricu da se raspitaju i slicno . To je 40 km od mene i cini mi se da sam ga vidjao letos i posle leta da je dolazio u Sokobanju takav tdm sa tom reg.

Kolima kojim su dosli njegovim ili ne iki bar nesto sto moze da pomogne .

Ajde ako imas bar nesto raspitaj se .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Pitacu ortaka o jos kom podatku, ali mislim da bi mi kazao da je znao. Mislim da su napravili pazar "NA REC", i da nema bas nekih saznanja o kupcu, cim me je zamolio za ovakvu vrstu pomoci. Inace, moj drugar i nije meki trgovac-preprodavac, tako da razumem kako je uspeo da napravi takvu, pocetnicku gresku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Upravo sam razgovarao sa ortakom. Nema nikakvo ime niti prezime kupca. Uzeo je novac, predao je motocikl i kljuceve, rukovali su se,, i to je bilo to. Jedino sto bi moglo da pomogne je to da su roditelji kupca negde u inostranstvu, Austrija ili Nemacka, i da je u kupovinu motora dosao u pratnji mehanicara, ciji je sin svojevremeno nastradao na motoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: Transalp `1998 & Transalp 1999

Za tog znam ko je ali ne mogu nikakav kontakt da ti dam jer neznam. Ali znam za majstora Grgu koji je stari bajker i dobar majstor i svi iz blizine voze kod njega.Stalno je na skupovima i dobro ga znam . Ali evo ti njegov broj pa neka ga zovje tvoj prijatelj ili ti pa mu kbjasnite sta i kako.Ako je negde radjen servis onda je kod njega.Uzmite broj od njegovog sina jer drzi prodavnicu za ulja i ostalo i svi tamo kupuju ulje za motore kod njega.Sa obzirom da je mozda menjao ulje na motoru mozda on moze da pomogne .

 

063 428 208

 

Mozete i da ga poszdravite od Dragana iz Sokobanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja