Jump to content

Moto Zajednica

Night of the jumps vol.2

Recommended Posts

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

A mozete doci i na vasar u Debeljacu,  manje isfolirana manifestacija a isti tip desavanja...VASAR!

 

Kad je to? Rado bih došao da vidim, pretpostavljam da će nastupiti i neki domaći vozači?  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: NBG

Mislim da naši ne mogu učestvovati,jer se,skokovi računaju ja svedskom šampionadu,ali bio fazon,da vide kako Musa dere jarca  ;D

Buo sam prošle godine,nije bilo loše.Upoznao sam jednog italijana,koji je bio "trener" italijana,koji je tagođe (nije šala,ozbiljno govorim,Rossijev prijatelj. Desilo se tako što kad su imali pauzu,moglo se izaći napolje,pa do boksa,gde ste mogli da parite oči do sutra.Nosio sam žutu Rossijevu maramu,on se nešto nasmeja,malo popričali,..i tako.Posle toga nisam spavao 5 dana.Nisam mogao da se opasuljim. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

 

      A mozete doci i na vasar u Debeljacu,  manje isfolirana manifestacija a isti tip desavanja...VASAR!

Auuuuuu,vata mistejka to mejka.

Ono je dozivljaj, da mi dete ima koju godinu vise i njega bi vodio, ali se plasim ako odvedem dete od 2 godine,oduzece mi starateljstvo.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja