Jump to content

Moto Zajednica

Keeway, Exceed 125cc, 2006, 5000km, 1200e

Recommended Posts

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Iako sam planirao da ga oglasim tek na prolece posto se prikljucilo dosta pocetnika na forum, a ovo je idealan motor za pocetnike,a i ima sada lepog vremena oglasavam ga sada :)

 

znaci april 2006 kopljen nov na sajmu(cena bila 1700e), extra stanje, servisna knjizica, prvi vlasnik, preso oko 4400, bez ikakvog ulaganja, pripremljen za zimu, garaziran, koriscen samo motul. Uz njega ide i kofer 25l. nikad padano!Cena 1300e. Moguca mala korekcija cene ali oci u oci.

 

Razlog prodaje je kupovina jaceg, putnog, motora.

 

Evo i slika:

8v0oY_img3342qp8.th.jpg  ndfvr_img3341fo3.th.jpg  LGFqI_img3339as8.th.jpg

 

 

404.jpg  404.jpg  ai1Eg_img3343fe4.th.jpg

 

 

pDT2e_img3344sr0.th.jpg  0cJxJ_img3345ji1.th.jpg  404.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Ovih dana cu i da ga registrujem do 20.4.2009. Znaci i registracija uracunata u cenu! Ako neko kupi pre toga ja mu placam registraciju! Ja stvarno ne znam sta vise da vam ponudim ali je motor u perfektnom stanju sto mogu da potvrde ljudi sa foruma koji su ga videli.

 

Ako neko ima neki komentar slobodno! Ajte ljudi bas mi se zuri da kupim novi motor za sezonu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Ajde ljudi recite jel nesto nije uredu sa motorom, jel mislite da je cena prejaka ili sta? Motor je u perfektnom stanju! Da cujem neke ponude, jel ima zainteresovanih, moze i na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova

Ajde ljudi recite jel nesto nije uredu sa motorom, jel mislite da je cena prejaka ili sta? Motor je u perfektnom stanju! Da cujem neke ponude, jel ima zainteresovanih, moze i na PP.

 

 

Pa ako vec pitas, ja mislim da je cena jaka.Vecina ljudi sa foruma zna sta sam ja na mom Exceed-u 200 sve prepravljao i sta je sve imao na sebi od dodatne opreme u vrednosi od preko 300E, pa sam ga opet na kraju prodao za 1300E, a bio je ocuvan kao da je star 2 meseca. Pa ti sad onda sam proceni koji bi onda bila cena za tvoj ;)

 

 

Ovde imas tekst sta sam sve radio na motoru, pa ako te ne mrzi procitaj  ;)  http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=15771.msg213229#msg213229 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Da ali tvoj motor je presao preko 20000km a ovaj samo 5000km sto je ipak velika razlika.

 

20000 km je vise nego smesna kilometraza za taj agregat

 

Ma nije bitno da li je smesna ili ne nego je razlika velika. Tvoj je bio lepo odrzavan i sve sto si uradio stoji ali ovo je prakticno nov motor. Takodje je izuzetno odrzavan i mazen i pazen. Nema dodatne opreme osim kofera ali je motor ko iz radnje. Sto se cene tice neka ozbiljno zainteresovani predloze cenu koju oni misle da je realna na PP pa cemo da razmotrimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Ajde ljudi recite jel nesto nije uredu sa motorom, jel mislite da je cena prejaka ili sta? Motor je u perfektnom stanju! Da cujem neke ponude, jel ima zainteresovanih, moze i na PP.

 

Ja sam mog Exceed-a 125, 2005god. sa 5500km prodao za 900 eura, a od opreme je imao kofer. Doduše to je bilo u januaru kada je i cena manja, ali mislim da si ti baš nabio cenu.

 

Srećno sa prodajom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Ajde ljudi recite jel nesto nije uredu sa motorom, jel mislite da je cena prejaka ili sta? Motor je u perfektnom stanju! Da cujem neke ponude, jel ima zainteresovanih, moze i na PP.

 

Ja sam mog Exceed-a 125, 2005god. sa 5500km prodao za 900 eura, a od opreme je imao kofer. Doduše to je bilo u januaru kada je i cena manja, ali mislim da si ti baš nabio cenu.

 

Srećno sa prodajom

 

Ne znam stvarno sto si ga tako jeftino dao jer ja sam imao ponude za cifre preko 1000e. Ok spusticu malo cenu al da cujem ponude od zainteresovanih a ne samo cifre bez pokrica. Konkretne ponude bi najbolje bilo slati na PP ili tel. 064 21 30 760

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

Ajde ljudi recite jel nesto nije uredu sa motorom, jel mislite da je cena prejaka ili sta? Motor je u perfektnom stanju! Da cujem neke ponude, jel ima zainteresovanih, moze i na PP.

 

Ja sam mog Exceed-a 125, 2005god. sa 5500km prodao za 900 eura, a od opreme je imao kofer. Doduše to je bilo u januaru kada je i cena manja, ali mislim da si ti baš nabio cenu.

 

Srećno sa prodajom

 

Ne znam stvarno sto si ga tako jeftino dao jer ja sam imao ponude za cifre preko 1000e. Ok spusticu malo cenu al da cujem ponude od zainteresovanih a ne samo cifre bez pokrica. Konkretne ponude bi najbolje bilo slati na PP ili tel. 064 21 30 760

 

Jaka cena. Bez ljutnje, kinez, 125 kubika ..... i to je to. Motora na prodaju ima kao nikad, to je takodje razlog slabe prodaje !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Ajde ljudi recite jel nesto nije uredu sa motorom, jel mislite da je cena prejaka ili sta? Motor je u perfektnom stanju! Da cujem neke ponude, jel ima zainteresovanih, moze i na PP.

 

Ja sam mog Exceed-a 125, 2005god. sa 5500km prodao za 900 eura, a od opreme je imao kofer. Doduše to je bilo u januaru kada je i cena manja, ali mislim da si ti baš nabio cenu.

 

Srećno sa prodajom

 

 

Ne znam stvarno sto si ga tako jeftino dao jer ja sam imao ponude za cifre preko 1000e. Ok spusticu malo cenu al da cujem ponude od zainteresovanih a ne samo cifre bez pokrica. Konkretne ponude bi najbolje bilo slati na PP ili tel. 064 21 30 760

 

Jaka cena. Bez ljutnje, kinez, 125 kubika ..... i to je to. Motora na prodaju ima kao nikad, to je takodje razlog slabe prodaje !

Nije Kinez, informishi se malo bolje  ;)

A to shto ima motora - ima ali ima i krsha kao nikad.

Ja jedva prodadoh Apriliju, video si kakvu i po kojoj ceni  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT
link=topic=14337.msg238458#msg238458 date=1209375601]

Nije Kinez, informishi se malo bolje  ;)

A to shto ima motora - ima ali ima i krsha kao nikad.

Ja jedva prodadoh Apriliju, video si kakvu i po kojoj ceni  :-\

 

GENERAL INFORMATION

KEEWAY is the European-registered brand of Qianjiang Group of China

 

KEEWAY products are manufactured by the parent company - Qianjiang Group, which is one of the largest motorcycle producers in Asia with more than 1.2 million vehicles produced a year and has the most advanced production lines in China.

 

Preuzeto sa stranice

 

http://keewaymotor.com/contact.html

 

a znas kako ide, svaka roba ima svog kupca, samo je pitanje koliko vremena treba da pravi kupac naidje !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Dajem Vespu i 400 ako te interesuje.

 

O ceni mozemo da pricamo ali samo kes. Rekao sam za zamenu samo TA 97+ ili KLE 2005+ uz moju doplatu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

link=topic=14337.msg238458#msg238458 date=1209375601]

Nije Kinez, informishi se malo bolje  ;)

 

Jeste 100%, imao sam ja do nedavno exceed 200  ;)

 

Jeste kinez ali najbolji od kineza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Od Keeway-a je mnogo bolja marka SYM, a od njega  je bolji Kymco.

 

Oba pomenuta su Tajvanci a ne kinezi! A i mogao bi da obrazlozis po cemu su to bolji, ja cak i ne znam nikoga ko ima SYM?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1669 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Kymco je prvobitno bio ogranak Honde koji se bavio proizvodnjom skutera.

Trenutno isporucuju masine za skutere i motore za evropske motore (Malaguti,BMW...).

Prosle godine sam poslom bio do izvesnog  majstor Spaleta sa Zvezdare (prijatelj mog drugara) koji je imao gomilu razloga zasto Keeway i Kymco ne mogu da se porede.

Sve kurirske sluzbe voze Kymco modele jer je odnos cena-kvalitet najpovoljniji.

Po Evropi firme za  rentiranje skutera uglavnom drze Kymco-ve modele.

Prosle godine je moj prijatelj izlagao Harley-e na Bg i Ns sajmu pa sam isao sa njim na razgovore i diskutovao sa raznoraznim mehanicarima za motore i svi ko jedan su bili saglasni da Kymco ne moze da se poredi po pitanju kvaliteta sa Kymcom.... a onda sam otisao i pazario Kymca:)

U Kymco-vom servisu su mi majstori rekli da su SYM motori ozbiljni i za nijansu  "slabiji" od Kymca i da je kod njih problem (materijalne prirode) bezobrazno kratak servisni interval od samo 1000 kilometara.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Kymco je prvobitno bio ogranak Honde koji se bavio proizvodnjom skutera.

Trenutno isporucuju masine za skutere i motore za evropske motore (Malaguti,BMW...).

Prosle godine sam poslom bio do izvesnog  majstor Spaleta sa Zvezdare (prijatelj mog drugara) koji je imao gomilu razloga zasto Keeway i Kymco ne mogu da se porede.

Sve kurirske sluzbe voze Kymco modele jer je odnos cena-kvalitet najpovoljniji.

Po Evropi firme za  rentiranje skutera uglavnom drze Kymco-ve modele.

Prosle godine je moj prijatelj izlagao Harley-e na Bg i Ns sajmu pa sam isao sa njim na razgovore i diskutovao sa raznoraznim mehanicarima za motore i svi ko jedan su bili saglasni da Kymco ne moze da se poredi po pitanju kvaliteta sa Kymcom.... a onda sam otisao i pazario Kymca:)

U Kymco-vom servisu su mi majstori rekli da su SYM motori ozbiljni i za nijansu  "slabiji" od Kymca i da je kod njih problem (materijalne prirode) bezobrazno kratak servisni interval od samo 1000 kilometara.

 

 

To sta ko kaze nije argument, jer i za mnogo "bolje", renomiranije, firme ima oprecnih misljenja ali to sto se neko kune u hondu a neko u kawu, suzuki ili BMW ne znaci da neko od njih nije u pravu. Keeway ima Hondin motor i menjac pa stoga spada u vrh istocne proizvodnje. Za SYM stvarno ne mogu nista da kazem jer ne znam i nisam video ni jedan primerak uzivo. Kymco su stvarno dobri motori ali je poredjenje ko je bolji, Kymco ili Keeway po mom misljenju mlacenje prazne slame. Mnoge znam koji su imali ili jos uvek imaju motore ova dva proizvodjaca i mogu reci da su svi zadovoljni. Ali je sigurno da je Keeway najbolji od kineza, jer ova dva druga pomenuta nisu kinezi pa ne znam sto si me ispravljao. Ako imas jos nesto da kazes na ovu temu ima tema u kojoj se raspravlja samo o kinezima a ovo je ipak oglas i ne bi trebalo ovde da sirimo pricu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja