Jump to content

Moto Zajednica

Moto Sport vijesti za 2014 godinu

Recommended Posts

  • Integrisan, 12826 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma uzeo je đoku. Probao je da izjebe Ducati da im uzme pare i za sledeću godinu jer su KAO oni njega otpustili a ustvari je tražio da ode. Od Checinella će da dobije dupli više nego Bradl.. 2 x 0 = 0

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

Čini mi se da je Čikinelov najveći problem lova. Velike pare trebaju da se zadrži fabrička Honda, Švabe su izgubile strpljenje, Kal je Britanac, atraktivan je za jedan deo tržišta, Hondi to odgovara - i to je to. Pre par godina sam tvrdio i danas isto mislim (retki su se složili sa mnom) da je Kal odvezao najbolje trke i bio na vrhuncu u T3 Jamahi. Lik je pozitivac, vole ga mase, ali nije kalibar za vrh. Dovi, takav kakav je, bolji je vozač od njega, a Kalova epizoda u Dukatiju je bila čista naplata minulog rada. Da se obezbedi penzija.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4954 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

kako stoji Smith sa ugovorom sa T3? Nešto mi je u pameti da nema ništa potpisano.

Nikako, dali su mu šansu još par trka... Ako Herve produži ugovor sa njim onda stvarno nije normalan.

 

Usput, Kolin se konačno skinuo sa mašine i od sada je penzioner... http://motomatters.c...8MotoMatters%29

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4654 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Bice jos neka trka pre pune penzije.

 

Mislim da je najavio da ce da vozi Silverston i Valensiju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4954 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Bice jos neka trka pre pune penzije.

Mislim da je najavio da ce da vozi Silverston i Valensiju.

Giovanni Cuzari, Team Owner

 

“...We will see Colin again this year as a wild card...”.

 

Colin Edwards

 

“...I’m not 100% certain about how many races I will do till the end of the season but for sure I will be in Silverstone, weather I will be racing or not. I have a big fans support there and I cannot miss this appointment...”.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

kako stoji Smith sa ugovorom sa T3? Nešto mi je u pameti da nema ništa potpisano.

Nikako, dali su mu šansu još par trka... Ako Herve produži ugovor sa njim onda stvarno nije normalan.

 

Usput, Kolin se konačno skinuo sa mašine i od sada je penzioner... http://motomatters.c...8MotoMatters%29

Bradley Smith ‏@BradleySmith38 12m

So happy to announce that the dream continues. @Tech3Racing for 2015. Big thankyou to everyone that has supported and believed in me.

 

Bem li ga, dal' je moguće da Smit vuče toliko jake sponzore za sobom da ga Herve još drži u timu... Šta bi drugo moglo biti, stvarno ne vidim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4954 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

kako stoji Smith sa ugovorom sa T3? Nešto mi je u pameti da nema ništa potpisano.

Nikako, dali su mu šansu još par trka... Ako Herve produži ugovor sa njim onda stvarno nije normalan.

Bradley Smith ‏@BradleySmith38 12m

So happy to announce that the dream continues. @Tech3Racing for 2015. Big thankyou to everyone that has supported and believed in me.

 

Bem li ga, dal' je moguće da Smit vuče toliko jake sponzore za sobom da ga Herve još drži u timu... Šta bi drugo moglo biti, stvarno ne vidim.

http://www.bradleysm...radley-smith/25

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

Aj da pisemo peticiju ovim Arapima sto grade "Beograd na vodi" da tutnu neku stazu tu negde okolo? nalozimo ih da izdvoje 50ak miliona iz budzeta od 3 milijarde....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Rossi: 'Honda has found something'

“We improved the bike a little bit but we have a lot, a lot of areas still to improve because for me - looking from the track - already the Honda was very fast last year but the difference was less,” Rossi explained. “They found something this year in the electronic and also in the chassis that improved a little bit and increased the gap with our bike.

Crash.net

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja