Jump to content

Moto Zajednica

Pomagajte bajkeri

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Zovem se Dalibor iz Stare Pazove sam a trenutno na Kipru. Nemam motor (u stvari imam neki skuter, kinez koji stoji u garazi godinama).U tome je problem hteo bi neki noviji i jaci skuter preko 120c do 1500E i treba mi vas predlog, Ne znam koji skutrer da gledam nemam iskustva na sta da obratim paznju prilikom kupovine i koji nije skup za odrzavanje i sta podrazumeva u odrzavanje....

Ne znam sta da radim, svidja mi se,,

Suzuki BURGMAN 125

 

2006 Aprilia Sport City

 

 

 

2008 Kymco Grand Dink<h1> 2005 Malaguti madison

</h1>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9088 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Skuter od 50cc sa poskidanim blokadama ide malo slabije od 125cc tako da ce te brzo smoriti te preformanse, za pocetak uzmi 250cc, po mogucstvu model sa ubrizgavanjem i nema greske.

Vremenom i 250cc bice ti slabasan.... kubikaza samo raste pod guzzcom 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Motocikl: Piaggio free 80cc, Kymco GD 80cc, Suzuki Burgman 400

Uzmi nesto od piaggio grupacije, npr beverly, i ja sam zato da preskocis 125, brzo ce ti trebati vise snage, a ako se odlucis za Burgmana - 400cc, samo ocuvan.1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Motocikl: Kawasaki zx6r

Uzmi burgmana 400 , jako dobar motor sa manom koja meni nije predstavljala problem> troskarenje ulja...

Nikad me nije izneverio, uvek me dovezao tamo gde sam isao :)

Odlican motor za putovanja, skupove, trebu na drugo sediste i da uziva :D

Udobnost kvalitet-marka :)

 

Potezak je, ali navici ces se posle par voznjica, takodje masa mu je ravnomerno rasporedjena tako da nemas frke....

Ima cak i dovoljno snage, a najvise mu prijaju brizine od 80-130

Za 1500e mozes uzeti 2002 godiste, mozda i trece uz cenkanje i ovu bezparicu tako da srecno :)

P.s ja sam vozio 99 godiste

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 615 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Najbolje probaj i 250 i 400 ako imas od koga, ja sam kao pocetnik malo bio istraumiran kad sam seo na motor od 500cc sa 125cc 1lol.gif tako da kapiram da je slicna stvar i sa skuterima, ne znas dok ne probas, u drugom slucaju zavisi kome sta treba, ako uglavnom vozis po gradu 250cc je taman, npr. moj matori vozi hondu foresight 250, ja sam je uzimao ponekad kad me smori moj motor i mogu ti reci da je prejebeno udobna, dobro vuce za 250cc, potrosnja ne predje 3.5l, registracija ispod 6000. Ja generalno ne volim skutere samo zbog malih tockova i nedostatka rezervoara nekako se osecam nestabilno kad ulazim u krivinu pri vecoj brzini.

 

Tako da toj tvojoj listi obavezno u razmatranje dodaj, hondu foresight, yamahu majesty i apriliu atlantic (atlantic nisam vozio na izgled mi deluje super), ukusi su razliciti ali od tih maxi skutera koje sam video, probao i moj glas definitivno ide burgmanu 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja