Jump to content

Moto Zajednica

najbolji moto skup?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

sto ljudi sto cudi sto se mene tice najvise volim otici na susret koji se odrzava pokraj neke reke,jezera,suma da se ima sta i videti.Licno nevolim susrete koji se organizuju na raznim fudbalskim igraslistima i slicnim slicnim mestima

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R- Honda XL 1000 V Varadero

Jedan od bojih ka severu je u Temerinu kod MC Patriots-a.Uvek dobro organizovan, dobri koncerti, odlično uređen prostor, čak i WC-i čisti redovno.Ko je bio zna.Drže nivo.

Slede za njima Kisač sa sarmom, Gospođinci sa drugarstvom, Mužlja sa velikom tradicijom,Elemir sa iskonskom prikolicom,Bečej sa termalnim bazenom i svi ostali koji su imali snage da traju.Sve zavisi ko šta voli i u čemu se pronađe.Nema najboljeg.Svi su dobri na svoj način.Najbitnije je druženje.:kamp:

 

PS:

 

Kod Kumova u Srpsku Crnju ko ne ode, zaj.bo se žestko...garant. :Bandolero:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Jedan od bojih ka severu je u Temerinu kod MC Patriots-a.Uvek dobro organizovan, dobri koncerti, odlično uređen prostor, čak i WC-i čisti redovno.Ko je bio zna.Drže nivo.

Slede za njima Kisač sa sarmom, Gospođinci sa drugarstvom, Mužlja sa velikom tradicijom,Elemir sa iskonskom prikolicom,Bečej sa termalnim bazenom i svi ostali koji su imali snage da traju.Sve zavisi ko šta voli i u čemu se pronađe.Nema najboljeg.Svi su dobri na svoj način.Najbitnije je druženje.:kamp:

 

PS:

 

Kod Kumova u Srpsku Crnju ko ne ode, zaj.bo se žestko...garant. :Bandolero:

 

 

Бураз, провозај се мало и по централној Србији и РС. Није само Војводина за вожњу :)

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R- Honda XL 1000 V Varadero

Бураз, провозај се мало и по централној Србији и РС. Није само Војводина за вожњу :)

 

 

Hvala na preporuci Draki.Voleo bih i hoću sigurno na neke, ali lično mogu da pričam samo o onom gde sam bio, a dobro organizovne skupove ovde treba spomenuti.Siguran sam da i u centralnoj Srbiji i RS ima dobrih skupova, pa ako Ti nije teško voleo bih da navedeš par koji su po Tebi vredni pažnje, pošto na sve nemože niko stići.Mislim da i druge bajkere koji nisu išli u tom pravcu, a voleli bi, interesuje isto.

 

:dobrodosli2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Бураз, провозај се мало и по централној Србији и РС. Није само Војводина за вожњу :)

 

 

Hvala na preporuci Draki.Voleo bih i hoću sigurno na neke, ali lično mogu da pričam samo o onom gde sam bio, a dobro organizovne skupove ovde treba spomenuti.Siguran sam da i u centralnoj Srbiji i RS ima dobrih skupova, pa ako Ti nije teško voleo bih da navedeš par koji su po Tebi vredni pažnje, pošto na sve nemože niko stići.Mislim da i druge bajkere koji nisu išli u tom pravcu, a voleli bi, interesuje isto.

 

:dobrodosli2:

 

 

Немој да мислиш да сам те омаловажавао због тога што возиш по Војводини. Волим (или да кажем ВОЛЕМ) и ја да се возам по Војводини. А скупове које би требао да посјетиш у РС су Брчко, Бијељина, Братунац, Требиње, Соколац... Гдје год да дођеш бићеш сигурно добродошао :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

sto ljudi sto cudi sto se mene tice najvise volim otici na susret koji se odrzava pokraj neke reke,jezera,suma da se ima sta i videti.Licno nevolim susrete koji se organizuju na raznim fudbalskim igraslistima i slicnim slicnim mestima

 

Bas ovo sto je rekao covek. Najgluplji su mi skupovi u sred grada ili sela na nekoj livadi ili terenu.

Samo da ima neka priroda da je zanimljivo i lepo. Eto meni je mnogo lepo u Beloj Crkvi! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja