Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem konja

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Shenzhen, China

Ne žurim se, pa su svi predlozi dobrodošli. Prednost enduro, do 35kw, pouzdan, legalan, u potpuno ispravnom stanju.

 

Fond: do 1500 € (što više vreme bude prolazilo, para će biti manje, lako se izvuku 1lol.gif ). Ne znači da ću ispljunuti ovu cifru ako motor ne vredi toliko, to je valjda logično.

 

Plaćam u kešu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 532 postova
  • Motocikl: TOMOS

ima moj prijatelj vrhunsku kobilu ako si zinteresovan ,,,,,,,,nikada nije bila upregnuta u zaprezna kola ......samo je vikendom jahao po selu,,,,,,stala u kojoj je cuva i hrani........je sa parnim grejanjem.........3 puta osvajala nagrade na izlozbama a oci ima crne duboke kao dance od bunara.........ma lepotica prava........ :Mina:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: cacak

Moj prijatelj ima Kawasaki KLE 500 uvezen iz CH.ja sam ga uvezao,sve ti odgovara po pitanju Kw. u odlicnom stanju,nove gume,plocice,servis,kupuje jaci motor!Zoran Protic 064/1206587!Probaj ako ti odgovara!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Shenzhen, China

ima moj prijatelj vrhunsku kobilu ako si zinteresovan ,,,,,,,,nikada nije bila upregnuta u zaprezna kola ......samo je vikendom jahao po selu,,,,,,stala u kojoj je cuva i hrani........je sa parnim grejanjem.........3 puta osvajala nagrade na izlozbama a oci ima crne duboke kao dance od bunara.........ma lepotica prava........ :Mina:

 

ne zanimaju me izložbeni eksponati, samo grla naviknuta na sedlo, spremna za trke 1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Shenzhen, China

Moj prijatelj ima Kawasaki KLE 500 uvezen iz CH.ja sam ga uvezao,sve ti odgovara po pitanju Kw. u odlicnom stanju,nove gume,plocice,servis,kupuje jaci motor!Zoran Protic 064/1206587!Probaj ako ti odgovara!

 

Hvala, čuo sam se sa Zoranom, čekam još u narednom periodu da vidim neke druge ponude. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 803 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Dominator ??? 650 , 33 ili 34 kw nisam siguran ali je deklarisan na 45 konjskih. 1991 godiste , nema plin , crvena boja, zlatne felne, kapalica na lancu, osedlana, osedlana i kod Roberta iz Ade sa dva lepa izduva, sve radi i sve ispravno, motor vozen ali i odrzavan kako Bog zapoveda.

Bio je dole , vidi se na rezervoaru , malo su ga nevesto odradili ( mislim na rezervoar).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 270 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

ima moj prijatelj vrhunsku kobilu ako si zinteresovan ,,,,,,,,nikada nije bila upregnuta u zaprezna kola ......samo je vikendom jahao po selu,,,,,,stala u kojoj je cuva i hrani........je sa parnim grejanjem.........3 puta osvajala nagrade na izlozbama a oci ima crne duboke kao dance od bunara.........ma lepotica prava........ :Mina:

 

ne zanimaju me izložbeni eksponati, samo grla naviknuta na sedlo, spremna za trke 1moto3.gif

 

Dali odgovara BMW???post-21769-0-26813400-1381442337_thumb.jpg

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1463 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Prodaje se moj bivsi motocikl, Kawa KLX 650. Jos uvek je na mom imenu, u stvarno dobrom stanju, potpuno ispravan, bez ulaganja. Covek kod koga je sada je veca cepidlaka od mene, tako da je sredio neke stvarcice, za koje ja nisam ni primetio da ih treba raditi. Uklapas se i u cenu. Pre god dana stigao iz CH. Snaga je 20kW.

post-9080-0-85572000-1381669507_thumb.jpg post-9080-0-72237500-1381669525_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Shenzhen, China

Imas afriku za te pare u oglasima

 

ne stizem da pregledam oglase, nemam trenutno ni pristup internetu tako cesto. nadam se da ce situacija da se promeni u skorije vreme pa da cu se baciti aktivnije u potraznju odgovarajuceg motorcica :) ako imas neki konkretan predlog, okaci slobodno ovde ili pusti u pp

 

@SHOKLA nesto mi klx i ne privlaci bas paznju..

 

@RAJA interesuje me, pusti oglas u pp ili opis i slike

 

@Grnca yanima me i ta domina, posalji slike u pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1463 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Toliko je dobar da je dva vlasnika promenio za godinu dana :D:nanana:

 

Jbg, moramo nekome uvaliti mog bivseg KLX-a, da bi sadasnji vlasnik istog pazario mog sadasnjeg KTM-a. Napredujemo lagano... :takoje::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Shenzhen, China

hvala na ponudi supatje, lep motorić jako. Za sada ću f650 ostaviti u razmatranje, kontaktiraću te na pp ako budem zainteresovan.

 

Ponude predlozi, želje i čestitke, pa i zajebancije i dalje dobrodošle 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 640 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: BMW R1200GS

hvala na ponudi supatje, lep motorić jako. Za sada ću f650 ostaviti u razmatranje, kontaktiraću te na pp ako budem zainteresovan.

 

Ponude predlozi, želje i čestitke, pa i zajebancije i dalje dobrodošle 1moto3.gif

 

 

Vazi, no frks

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Skuter Meitian

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja