Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XT-600

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

 

  Da li znate koliko je ovaj motor savrsen i koliko je prost za odrzavanje i udoban za voznju i naravno lak za OFF-road jednom recju nalazi se za male pare a pruza veliko zadovoljstvo...pozdrav svima .................. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ja sam je vozio 2god,i xt 500 sam vozio 1god,extra motor za male pare,jako pouzdan i poznat po svojoj dugotrajnosti i sigurnosti na putu,malo me je nervirala stara  zbog kurble al se covek brzo navikne,,mozda malo losije kocnice za divljanje po gradu ali za off road vise nego dobra ;D ;D ;D ;D

barem meni,naravno postoje i bolji za vece pare,ali bih sa njom rado krenuo i u vecu avanturu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

ja sam inace sa njom obisao Juznu i Istocnu srbiju i za sada je extra a na prolece sa prijateljima koji takodje voze XT-600 planiramo neka duza putovanja jer je srbija velika naravnoo i sa dosta planina i krsovitih predela a naravno radi i kamera pa uvek uhvatimo neki zanimljivi snimak .. :) :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1346 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

 

   Da li znate koliko je ovaj motor savrsen i koliko je prost za odrzavanje i udoban za voznju i naravno lak za OFF-road jednom recju nalazi se za male pare a pruza veliko zadovoljstvo...pozdrav svima .................. ;)

 

Ja sam 1991 kupio novu XT600E, prodao ju 1998, imala je 80.000 km. Nikad nije stao, nije bilo

nikakvih bitnih problema, bio je jedno tri-četiri puta na redovnom servisu. Pouzdan i trajan. No

dosta skromnih performansi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

hteo sam da kazem da je motor za nase trziste i da je sa svim po nekom srednjem standardu i zadovoljava sve potrebe

:o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

    Da li znate koliko je ovaj motor savrsen i koliko je prost za odrzavanje i udoban za voznju i naravno lak za OFF-road jednom recju nalazi se za male pare a pruza veliko zadovoljstvo...pozdrav svima .................. ;)

Pouzdan i trajan. No dosta skromnih performansi.
Apsolutno tačno, mada mislim da je ovde naglašena pouzdanost i extremno niski troškovi vožnje i održavanja, te praktičnost i svestranost modela, ne firme! U svakom slučaju je svojevrs'an biser na 2 točka! Od mene ima visoku 9-ku za sva vremena!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

    Da li znate koliko je ovaj motor savrsen i koliko je prost za odrzavanje i udoban za voznju i naravno lak za OFF-road jednom recju nalazi se za male pare a pruza veliko zadovoljstvo...pozdrav svima .................. ;)

Pouzdan i trajan. No dosta skromnih performansi.
Apsolutno tačno, mada mislim da je ovde naglašena pouzdanost i extremno niski troškovi vožnje i održavanja, te praktičnost i svestranost modela, ne firme! U svakom slučaju je svojevrs'an biser na 2 točka! Od mene ima visoku 9-ku za sva vremena!

Jamahe su uglavnom takve cvrste i pouzdane ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Niksic
  • Motocikl: KTM 990 Adv, KTM 350 Freeride

ja je vozim vec jedno pola godine i ne da sam prezadovoljan,nego odusevljen zabavom i mogucnostima koje pruza,prednja kocnica nije jaka jer je motor enduro, i za teren tj pa zbog toga,moje preporuke za motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

Dr.Mracni apsolutno se slazem sa tobom ali prednj kocnicu bi trebao d apogledas da nemas vazduh ili nesto slicno da li uopste imas ulje jer je ona izuzetno jaka bar kod mene ...izduvaj cilinder i nasipaj movo ulje...moj savet

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

Kakva iskustva imate sa ovakvim  motorom ili naravno  i sa XT 600 Z Tenetre....

 

  SCI  ide na put oko sveta sa ovom motorom to je stvarno jedinstveno.......

 

  Kakve ste kvarove imali  ??

  Kilometri...???

  Kakve padove ??

 

POstavite sliku svog motora/..!!!!!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Y-A-M-A-H-A TDM 850 4tx Fazer fz6s

 

  Postavite neki koristan link,adresu sto se tice odrzavanja ili neke performanse ili tako sta slicno u vezi yamaha 88-90 god z tenere  3AJO 2NF 2KF i tako slicnih 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

XT600Z 3AJ TENERE , izuzetan motor u svakom pogledu. Ovo je slika iz Uzica, kad sam ga kupio i krenuo za Beograd (padala je kisa, vreme ledeno pa sam imao priliku da je istestiram po pljusku ;D :D). Ja sam odusevljen, motor je idealan za nase uslove (malo trosi, izdrzljiv, jednostavno odrzavanje, uglavnom jeftini delovi, nema suvisne elektronike, udoban za nase "dobre"puteve).

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja