Jump to content

Moto Zajednica

Honda cbr f1 vaše iskustvo sa ovom mašinom

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7152 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

vozio sam ga jednu sezonu 5-6000km, isto 1990 godiste, dobar motor, dobre kocnice, u vreme kad se pojavio bio je vrh vrhova, bolji od Kawasakija Suzukija Yamahe, trosio mi je oko 6-6,5 litara na 100km sa nekom osrednjom voznjom, razvodni lanac i spaner su mu bili za zamenu, osim tog, nikakvih problema nisam imao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Samo ću ti reći da mi je od svih motora koje sam imao taj ostao u najboljem sećanju...ko to uspe da "zakolje" skidam mu kapu. :D Za dve godine sam sa njim prešao oko 25 000km pored redovnog servisa samo mi regler bio riknuo i to je to tako da preporuke za taj model. :)

 

P.S. Sa naštelovanim karbovima prosečna potrošnja mi je bila oko 5L.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

ma ja sam moj uvezao iz Švice,neka dečačka ljubav pa sada došla i ona na red,za agregat znam da je neuništiv nego me zanima znam prednje kočnice kuju dok zadnja je dossta slabija nema vazduha u njima,isto tako potrošnja zavisi kako ga teraš poslednja tura od 450km.uhvatio 4,7 ma da ja to i negledam zavisi kako sam raspoložen ali nije mi prelazila na otvorenom do naj više 5,8 ali u grackoj srče i do 8L.ja bi molio sve ljude dobre volje ko je vozio ovu mašinu da mi bukvalno ispričaju sve o njemu pošto bi ga ostavio duže za sebe pa ako nisam nešto uradio i da kada je na leru i dodam malo gaz činimi se da se čuje lanac bregaste ili se tripujem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

Samo ću ti reći da mi je od svih motora koje sam imao taj ostao u najboljem sećanju...ko to uspe da "zakolje" skidam mu kapu. :D Za dve godine sam sa njim prešao oko 25 000km pored redovnog servisa samo mi regler bio riknuo i to je to tako da preporuke za taj model. :)

 

P.S. Sa naštelovanim karbovima prosečna potrošnja mi je bila oko 5L.

ma ja sam prešao nekih 12 hiljada i stvarno sam prezadovoljan i ostavio bih ga za sebe jer je mašina ma skidam kapu,ovu sezonu kada sam radio servis oprao i karburatore ma bukvalno se vidi da nikad nisu skidani,veruješ zimus sam ga ušuškao nisam ga palio bukvalno tri meseca mada je bio nov akomulator na njemu ma na prvu upalio jedino me buni povukao sam sauh iposle hoće da ga držim na gasu neće sam da radi pod sauhom i dešava mi se da u poslednje vreme kada je na leru štuca ili kašljuca,mada nisam stvarno nijednom štelovao a kreten kod majstora prao karburatore,ako ima još neko nešto da doda bilo bi mi od koristi.....:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

...kada je na leru i dodam malo gaz činimi se da se čuje lanac bregaste ili se tripujem...

 

Da to sam zaboravio da kažem,hidraulični španer im je boljka pa se dešava kada ga upalim da malo zvekeće dok ulje ne stigne do njega pa prestane.Ali ne brini se oko toga pričao sam baš sa mnogo ljudi koji su imali taj model i u 90% slučajeva su imali sličan problem.Ja sam moj kupio sa tom "manom" prodao ga pre tri godine i dan danas se kotrlja bez problema.E sada ako se čuje i u vožnji onda je zreo za zamenu .

 

Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: cbr 600

ma samo na leru,u vožnji samo šapće i to se čuje kao kada je odvrnut šaf pa zvekeće,ovako što se tiče vožnje i snage ma radi makina samo tako,pošto kada sam ga kupio promenio sam samo glavni osigurač jer je gubio struju,da li da konpletno promenim sve osigurače,mada stvano nisam imao problema dosada...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja