Jump to content

Moto Zajednica

Harley Davidson xl 883 Sportster

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Motor u extra stanju, 2004. godiste. Redovno servisiran i garaziran sa dosta dodatne opreme. Prvi vlasnik, gume dobre, tek registrovan i tek uradjen servis.Sedi i vozi :) Vise informacija na 064/5941-466 Djordje Sabac

post-3572-0-73867500-1377884879_thumb.jpg

post-3572-0-64727100-1377884959_thumb.jpg

post-3572-0-26786300-1377885004_thumb.jpg

post-3572-0-38349200-1377885053_thumb.jpg

post-3572-0-63001800-1377885090_thumb.jpg

post-3572-0-80202700-1377885128_thumb.jpg

post-3572-0-73242400-1377885186_thumb.jpg

post-3572-0-65927800-1377885238_thumb.jpg

post-3572-0-63043000-1377885298_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Za Harley-a, ta cena je vrlo niska. A to su dva skroz razlicita tipa motora, tako da se ne mogu uporediti ni po jednoj stavci.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Za Harley-a, ta cena je vrlo niska. A to su dva skroz razlicita tipa motora, tako da se ne mogu uporediti ni po jednoj stavci.

Nov kosta oko 8700... Mozda sa godinama sve bolji...kao vino...

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Drugar je u Srbiji kupio godinu-dve stariji, u super stanju, gume sa belim zidovima, neka posebna farba, sa malom kilometrazom, produzene komande, itd. itd. itd... za 5.000e, sto je i realna cena :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

al zuti kablovi su vrh...1nanana.gif

 

 

 

 

 

 

 

Molim da svi vi inteligentni smesta napustite ovu temu,u protivnom, trazicu od urednika preduzimanje mera. Ako sam ja dovoljno kulturna da to ne radim sa vasim temama i oglasima, mozete da budete i vi.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Pa urednici nece nista uraditi povodom toga. Sto puta se raspravljalo na tu temu, ovo su oglasi i kad postavis oglas, svako moze da komentarise cenu, stanje motora, izgled itd. Ako zelis da izbegnes to, postavis oglas u oglasnik ili jednostavno zakljucas temu (svako moze da zakljuca temu koju je postavio).

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

al zuti kablovi su vrh...1nanana.gif

 

Samo sam rekao da su zuti kablovi vrh...bez zadnjih namera...ne vidim problem...1neznam.gif

 

 

 

 

 

Molim da svi vi inteligentni smesta napustite ovu temu,u protivnom, trazicu od urednika preduzimanje mera. Ako sam ja dovoljno kulturna da to ne radim sa vasim temama i oglasima, mozete da budete i vi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Malo kulture bi bilo sasvim dovoljno. O ceni necu ni da raspravljam. Kome je skupo, nece ni voziti Harleya nego ce voziti kineza.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Po performansama su slicni, kinezi su mozda malo dugotrajniji

 

Hiii hiiii opet sam morao sama bre trazis kad pises tako nadmeno kao da pricamo o mercedesu SLS a ne o harliju

 

Zakljucaj oglas ako neces komentare pusti administratore ionako imaju milion tema da obrade

 

 

 

 

 

 

E, ajde mi se malo skini vise s nerava.. Pisacu kako ja hocu, oglas je moj i moze mi se tako a ti nisi ni najmanje pozvan da se javljas u mojim temama. Ajde, dovidjenja. MRSH!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Mislim da ne treba da se nerviras, ko voli ovaj tip motora taj ce biti zainteresovan i mozda mu ni ne bude skupo, mada realno, cena ce ici dole...

Druzina sa foruma je tu da komentarise sve teme koje su otkljucane, uostalom zahvaljujuci postovima ovaj forum zivi i ljudi ga citaju, neko od niih ce kupiti tvoj bajk...

Sa druge strane, treba biti zahvalan, svaki post ti osvezava oglas, gledaj to sa vedrije strane 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Trenutno bez

Ne razumem se u Harlije pa necu da komentarisem cenu... Ali mi izgleda skroz korektno,koliko mogu da vidim sa slika!

Srecno u prodaji i nema potrebe da tako burno reagujes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Tu je u pitanju nesto interno. Ja ne podnosim doticnog kao ni on mene, valjda zato i mora da mi rusi svaki post.

Sto se tice motora, iskreno ne znam nikoga ko vise vodi racuna o svom motoru. Servisi na vreme, originalni delovi...U ovaj motor je ulozeno mnogo, i u svojoj klasi, nema boljeg. Ko god ga bude kupio, zaista mislim da nece imati nikakvih problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

 

Sa druge strane, treba biti zahvalan, svaki post ti osvezava oglas, gledaj to sa vedrije strane 0takoje.gif

 

Tako jeee plati drugarima klopu i piceee osvezavamo oglas da bude na vrhu heee :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3146 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ne razumem se u cene harlija, ali ako je nov toliko kao što piše, a ovaj ovoliko, da sam ljubitelj i potencijalni kupac, a da opet imam tih više hiljada eura u džepu, kupio bih nov bez razmišljanja.

Teško će se to prodati.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

HArley motori su jedini motori kojima nema veze da li su '93 ili 2013. godiste. Jednostavno nema razlike. Ko vozi i ko se razume, on to i zna.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Ok sala posalica ok, ali sad vec lupetas. Pa sta je sad harli bolji od mercedesa koji je najbolji auto na svetu i njegove komponente ne stare? Naravno da je bitno koje je godiste na tom motoru je vec trebalo dva puta da su zamenjena kociona creva i jos neke sitnice koje spadaju u redovno odrzavanje a da tebe ili bilo koju osobu koja se pravi pametna i prica nesto sto ne zna ne mirisem, tu si u pravu jer kada nesto ne znas reci ''ja sam indijanac i nemam blage veze o tome'' umesto da pises gluposti kao da ta gomila gvozdja ne stari kao drugi motori.

Tako da to sto te malo zezam ovako nije zato sto imam nesto protiv tebe nego se izlupetas bukvalno svaki put i ne prihvatas da nisi u pravu.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja