Jump to content

Moto Zajednica

USCE, juce, oko 17h

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

JUce sam sa drugarima posle milion obaveza, i bazena svrnuo do Usca i pao u nesvest, znaci nije moglo da se prodje od motora.

 

Mislim da ih je bilo oko 40 etak, plus-minus, divan miris benzina i ulja, par motora bez tabli, nekoliko stranaca, poneki bez oklopa, odvaljen ili fressko dovezen iz inozemstva ili bratskih nam bivssih republika...

 

Sve u svemu zanimljivo, dok me macce nije zamolilo da odemo na neko "MIRNIJE" mesto na kafu :twisted: :twisted: :twisted:

 

 

PS Suzana gsxr oko koje se dvoumim je OVA (Krletova) sto strci desno od moje brade na slici....samo se pola vidi (..ssta cu kad sam nosat bradat i neopisivo lep:)

 

 

H2lpZ_hpim1010222222222222222221fm.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

:idea:

:idea:

 

 

hehehe..znaci oboje smo mentoli...ja nisam bio uopste svesnan da se to ti! Sad mi se ceo film vraca, znaci secam se Natase sa pravnog, a sa tobom sam se pozdravio zato sto se znamo sa pravnog i iz grada 100 godina, ali veruj mi, apsolutno mi nije palo napamet da sSI TI TAJ DJURA!!!!!

 

...ni pice da popijemo...shit :idea:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
:idea:

:idea:

 

 

hehehe..znaci oboje smo mentoli...ja nisam bio uopste svesnan da se to ti! Sad mi se ceo film vraca' date=' znaci secam se Natase sa pravnog, a sa tobom sam se pozdravio zato sto se znamo sa pravnog i iz grada 100 godina, ali veruj mi, apsolutno mi nije palo napamet da sSI TI TAJ DJURA!!!!!

 

...ni pice da popijemo...shit :idea:[/quote']

 

Endurac, priznaj da si opet pushio jamajcansku lozicu :)

 

Znaci od sada kad vidis sivog Stroma - to sam ja Djura sa foruma i to sam ja Bojan sa pravnog faxa (ista osoba je u pitanju - COVEK SA HILJADU LICA I MALO TALENTA :) )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

hahaha... :lol:

 

...sivi strom...jel to neka marmelada...? ... i ..cekaj ko je sad Bojan...ko su uopste ti drugovi Borkhes i Markhes...????????

 

:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Ma juce, tj. u nedelju NIJE BILO NORMALNO koliko je motora bilo po gradu... ja stvarno nisam znao da ih toliko uopste ima! :o :shock:

 

Bilo je preterano mnogo Yamaha R6/1, zatim i ostalih sportaka, ali nazalost u svih nekoliko grupa koje sam video kacige su mogle da se izbroje na prste jedne ruke... :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

:D Jesam Schmaisi, (bivsha) devojka mi stanuje relativno blizu tebe (necu da ti kazem gde). Cak sam i do tebe svraccao ali ti je kapija bila Zakljuccana!!!

 

Secam ti se odliccno kucce jos od onih dana kad smo "poslovali" iz 1 sam je nassao....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

hehe, posto vec znas drugove Borkesa i Markesa (Djuru i Smajsu) onda je red da se ovih dana upoznamo :), znas kako kaze: "trojke su, Danice, osnovne jedinice teroristickih formacija..." :D8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

"sve sto trebas da znas je:

 

a) svaki motorista bi voleo da vozi 1000ccm

b) svaki motorista bi hteo da vozi kao Rossi

c) svaki motorista bi da pije nemacko pivo kad poraste

 

zivot zove ... ti drzis kljuc!"

(od motora) :D8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

(na srecu) ne radim u M.A., ali zato koristim svaku priliku da ih prckam, zato sto su po defaultu puni sebe a pojma nemaju ni sa zivotom ni sa marketingom (cast izuzecima)

:roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix
:D Jesam Schmaisi' date=' (bivsha) devojka mi stanuje relativno blizu tebe (necu da ti kazem gde). Cak sam i do tebe svraccao ali ti je kapija bila Zakljuccana!!!

 

Secam ti se odliccno kucce jos od onih dana kad smo "poslovali" iz 1 sam je nassao....[/quote']

 

He,he,he Endurac...sto ti je zenska intuicija...lepo meni zena kaze:''100% mu to nije devojka, drugacija je od one devojke sa Usca...a ja sviram i masem 'ko mentol.'' A mene Djura i Andrej optuzise da sam najgori :twisted: :twisted:

Da nije iz Vukice Mitrovic?

Kapije su UVEK zakljucane, pod naponom i sa oruzanom strazom :ninja: :sesirko: . Sto bre ne zvrcnes pa da lepo odjezdimo u Njegosevu na blejanje i kurcenje. :mrgreen: :biker:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

EVO svecano moj mob vam saljem na pp , ko hoce u njegosevu nek me pecne il posalje sms....i obrnuto naravno.

 

Ja sam u Makezijevoj kod hotela Slavija... i obooozavam da kafenissem po Njegossevoj.

 

Scmaissi, to jeste ista devojka bila u oba slucaja, ali mi ta ista devojka nije devojka. (rekoh ja da muskarci bolje procenjuju nego zene :twisted: )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
EVO svecano moj mob vam saljem na pp ' date=' ko hoce u njegosevu nek me pecne il posalje sms....i obrnuto naravno.

 

Ja sam u Makezijevoj kod hotela Slavija... i obooozavam da kafenissem po Njegossevoj.

[/quote']

 

Ja juce bio od 18 do 19h u Modi. Ostavio sam motor na sred Njegoseve da se javis ako ga vidis, ali dzaba :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Blok 45
:fcab: NON-UŠÆE-BIKERS :fcab: ' date=' u prevodu BJB... :mrgreen:[/quote']

U nedelju ili ponedeljak,ne znam tacno pored mene,a ja sam bio kod CK prosli ste,cini mi se da je bio ivan na hondi,andrej i ne videh ko je bio treci,cini mi se dex?!?! I trubio sam i ablendovao al nista,a mrzelo me da vas jurim :D

p.s. kako se cuje honda Ivanova,strasno!!!!!

 

 

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
:fcab: NON-UŠÆE-BIKERS :fcab: ' date=' u prevodu BJB... :mrgreen:[/quote']

U nedelju ili ponedeljak,ne znam tacno pored mene,a ja sam bio kod CK prosli ste,cini mi se da je bio ivan na hondi,andrej i ne videh ko je bio treci,cini mi se dex?!?! I trubio sam i ablendovao al nista,a mrzelo me da vas jurim :D

p.s. kako se cuje honda Ivanova,strasno!!!!!

 

 

pozz

 

U Ponedeljak je to bilo, posle posla smo isli na palacinke u Pinokio u Zemunu, Andrej je castio Dextera zbog popravke struje... Hvala, Andrej! :D

 

Leo Vinci je keva ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja