Jump to content

Moto Zajednica

r6 A2 kategorija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Uzdin
  • Motocikl: Hyosung GTR 250

Neces patiti ;) a ako si mislio da ides da vidis onu R6 iz bovog sada na 25 kw ne vredi taj je bila polupana ima mnogo ulaganja ako hoces da bude ok;ja bio video i razocarao se ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Beograd-Cerak,Banovo brdo
  • Motocikl: Yamaha R6

NAravno da ti je najbolja varijanta da uzmes 600cc sa blokadom. Jer ako uzmes 250cc veruj mi hteces nesto jace posle par meseci ;) Ja sam uzeo prvi motor R6 bez blokade i sve je ispalo super. Mada ja sam imao blokadu u glavi i kad sam ga uzeo saltao sam brzine na 4000 obrtaja ;) Rovi od 600 su pitomi do 6000 obrtaja ne znam cemu fama da nisu za pocetnike. Nisu za kurcevite klince ali za sve normalne ljude koji su svesni svog neznanja od mene preporuka i savet, pamet u glavu i samo polako ;):takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Beograd-Cerak,Banovo brdo
  • Motocikl: Yamaha R6

ali imas i ludake koje voze kao na stazi ;) i zato nije dobar za pocetnike ;)

Nema pocetnika koji voze kao na stazi, jer je taj tip voznje vrhunac umeca voznje motora. Da bi vozio kao na stazi moras da imas muda i iskustva, da oboris motor kako treba. POcetnik koji krene da obara motor kao ''pro'' je za psihijatriji, i za takve me boli uvo da li ce da se razbiju. Ja kad pricam o pocetnicima pricam o normalnim ljudima koji znaju da polako dodaju gas, koji su spremni da uce,i koji su svesni koliko ne znaju :moto3: Taj R6 moze da se vozi polako, kao i neki motor od 50 konja manje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Beograd-Cerak,Banovo brdo
  • Motocikl: Yamaha R6

Ja pricam iz licnog iskustva. Da, moze da se tera polako ,cele prve sezone sam tako vozio ;) Posto vidim da vozis 250cc na osnovu cega mislis da ne moze da se vozi polako? Cuo si od nekoga? Ko kupi 250cc a planira da vozi 600cc, a normalan je , se samo cima oko prodaje kasnije a i izgubi novac.

P.S I sa 250cc mozes da se zakucas negde ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

I kazete ne valja taj iz Novog Sada?

A bas sam ga merkao poslednjih par dana kad sam ga video, prelazim na A2, pa me zanima tako nesto najvise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 253 postova
  • Lokacija: Uzdin
  • Motocikl: Hyosung GTR 250

jedino ako ces da menjas viljusku i bog zna da li je kriv ram,ulje je vlasnik navodno menjao,maske drze obicnim srafovima a ne originalnim,i taj motor ove godine bio ofarban u drugu boju ali vlasnik nije priznao da je motor ofarban a znam posto su oba motora uslikana na istom mestu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja